Çatlatma iğnesi ovitrelle, 13.gün negatif beta.pozitif dönermi

Merhaba bende aranıza yeni katıldım.. polikistik over hastasıyım. Adetimin 5. Gününden itibaren 5 gün boyunca 2 adet klomen hapı kullandım. Sonra yumurtalarım yeterince büyümeyince doktorum 5 gün daha devam ettirmemi söyledi. 7 ekimde ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum, 8-9-11-13 Ekim değerlendirdik. 15 ekimde Protestan fitil kullanmaya başladım. Göğüslerim çok hassaslaştı. Normalde adet zamanında hiç ağrım olmaz kasıklarım ve karnım çok ağrıyor.. doktor regl olmazsan 24ünde test yaptır dedi. Yani iğnenin üzerinden 17. Gün geçince.. çok heyecanlıyım

Gecwn persembe kan verdim cikmadi ama hala adet olmadim ve cok sidetli sag kasik agrisi yasadim ilk defa oldu bnde bisey anlamadim kekik cayi kctim adet olayim diye ama olmadim daha
Doktora gittiniz mi büyük ihtimal ile kist e dönüşmüştür bunun adet söktürücü ilaç verir eğer öyleyse . Ama üzerinden epey zaman geçti neden bu kadar beklediniz

Merhaba bende aranıza yeni katıldım.. polikistik over hastasıyım. Adetimin 5. Gününden itibaren 5 gün boyunca 2 adet klomen hapı kullandım. Sonra yumurtalarım yeterince büyümeyince doktorum 5 gün daha devam ettirmemi söyledi. 7 ekimde ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum, 8-9-11-13 Ekim değerlendirdik. 15 ekimde Protestan fitil kullanmaya başladım. Göğüslerim çok hassaslaştı. Normalde adet zamanında hiç ağrım olmaz kasıklarım ve karnım çok ağrıyor.. doktor regl olmazsan 24ünde test yaptır dedi. Yani iğnenin üzerinden 17. Gün geçince.. çok heyecanlıyım
İnşallah güzel haberler verirsiniz 🤲🏻 kaç yaşındasınız

hem gorumcem hem abim ayni hafta evleniyorlar hazirliklarla ugrasiyoruzayni zamanda taziye vardi bi turlu gudemedim ilcede yasiyorum burda randevu bulmak cok zor oluyor maalesef
Doktora gittiniz mi büyük ihtimal ile kist e dönüşmüştür bunun adet söktürücü ilaç verir eğer öyleyse . Ama üzerinden epey zaman geçti neden bu kadar beklediniz

Merhaba hanımlar bende günde bir defa olmak üzere 5 gün klomen kullandım ve bir hafta sonra doktora gittiğimde yumurtalarım güzel büyümüş ve aynı gün çatlatma iğnesi vuruldum doktorum 12 ,24,36 saatleri ve önünüzdeki bir haftayı değerlendirin dedi 10 gün sonrada tekrar gelmemi soyledi ve öyle yaptım on gün sonra gittiğimde gebelik testi yaptırdım ve sonuç negatif sizce erken yaptırmış olabir miyim

Hanımlar merhaba;
29 yaşındayım 4.5 senelik evliyiz, 2 kez kan koyuluğundan dolayı düşük yaşadım bu sefer önlemini aldık şükür, polikistik over dendi, rahim filmi çekildi tüpler tıkalı dendi şimdi açıldı, 1.5 aydır inafolic combi kullanıyorum, adetin 3 günü Femara başladık 3 Eylül'de çatlatma iğnesi vurdurduk, 1 Eylül 3 Eylül 4 Eylül 5 Eylül değerlendirdik. Sorum şu iğne olalı 13 gün oluyor alt karında ince sızı göğüsler de hassasiyet mevcut testte birşey çıkmadı beta 1.52 çıktı 13. Gün bu şekilde negatif görüp daha sonra pozitif sağlıklı yükselme gören varmı adete 5 gün var.
Şuan bende aynı durumdayım adetime 5 gün var bugün iğne ile beraber 10. Günüm tek çizgi çıktı acaba yükselir mi yada geç döllenme olabilir mi aşırı stresli bi bekleyiş

Merhaba hanımlar bende günde bir defa olmak üzere 5 gün klomen kullandım ve bir hafta sonra doktora gittiğimde yumurtalarım güzel büyümüş ve aynı gün çatlatma iğnesi vuruldum doktorum 12 ,24,36 saatleri ve önünüzdeki bir haftayı değerlendirin dedi 10 gün sonrada tekrar gelmemi soyledi ve öyle yaptım on gün sonra gittiğimde gebelik testi yaptırdım ve sonuç negatif sizce erken yaptırmış olabir miyim
Kesin sonuç 14.gün ve sonrasında belli olur adet tarihinize kaç gün var ?
Şuan bende aynı durumdayım adetime 5 gün var bugün iğne ile beraber 10. Günüm tek çizgi çıktı acaba yükselir mi yada geç döllenme olabilir mi aşırı stresli bi bekleyiş

Ben bu igneden bisey anlamadm yumurtam geç catladi simdi benim.bugn adet günüm ama iğnenin 11. Günü o zaman ben geç mi adet olucam yoksa normal adet günümde mi

Kesin sonuç 14.gün ve sonrasında belli olur adet tarihinize kaç gün var ?
Bugün iğne ile beraber tam 15. Günüm dün gece şiddetli baş ağrısı ile acile gittim test yaptılar ve negatif maalesef bugün yada yarın regl olurum diye düşünüyorum tedaviye tekrar baştan 🥺 bu ayda olmazsa 1-2 ay dinlenmek istiyorum artık yorulduğumu hissediyorum 😣

Ben bu igneden bisey anlamadm yumurtam geç catladi simdi benim.bugn adet günüm ama iğnenin 11. Günü o zaman ben geç mi adet olucam yoksa normal adet günümde mi
Eğer yumurta büyüyüp kist oluşmamış ise 15. Veya 16. Gün olmanız gerekir en erken 14. Günde adet kanaması beklenir . Eğer daha da gecikirse mutlaka doktorunuza danışın ve muane olun ben 19 günümde olmuştum tüp bebek tedavisine artık başlayayım böyle olmayacak diye gittiğim de muane de kistleştiğini o yüzden gecikme olduğunu öğrendim. İnşallah siz böyle bi durum yaşamazsınız . En doğal yollar ile meleklerimize kavuşuruz inşallah

Benimde bugün 17.ci günüm arkadaşlar hala test yapmadım ama aşırı derecede karnımın içinde biseyler oluyor sizde belirtiler nasildi

Canımmm ben bugün test yaptım yine hayalet çizgi gördüm 15. Gün
Merhabalar çatlatma ignesinin 13. Günü negatif yazmışsınız ya kan testinde de negatif mi çıktı acaba şimdi 15. Gününüzde idrar testinde hayalet çizgi var da yoksa 13. Gunde de mi idrardan baktiniz

X