çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

merhaba bu çatlatma iğnesi tüp bebekte kullanılan iğnemi bende tedaviye başlıyorum haftaya ilaçlar beni çok korkutuyor lütfen bu konuda bilgisi olan varsa beni bilgilendirsin lütfen

Selam Nahre. konu ıle ılgılı bır bılgım yok fakat catlatma ıgnesını cok onceden 2 kez yaptırmıstım. gobekten yapılan nerdeyse acısı hıssedılmeyen mınnacık bır ıgneydı. Fakat tup bebekte kullanılan ıgneler elbettekı farklıdır dıye dusunmekteyım.. En azndan ıcerıgı cok farklıdır ama bence korkmana gerek yok.. Allah yardımcın olsun

Ayyy canım çok mutlu oldum Allah ım hayırla kucagına almayı nasip eder inşallah❤ bende hamileyim inşallah bi sorunla karşilaşmassak bende 7. Haftamdayım. 

Amınn canım Amınnnnn. Allahım bebeklerımızı korusun ınsallah. Sen nerde yasıyorsun buarada ?

13 . günüm ve sol kasğımda ağrılar başladı (( sadece tek taraflı ağrı olması hamile olmadığımımı gösteriyo hamile kalanlarda h,ç ağrı olmuyomu?

sayfayı görünce yazmak istedim bende çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar kervanındanım
belki yazılarım umut olur sizlere

ilk ay doktorum sadece klomen verdi ikinci ayda sadece klomen ara ara yanına gidiyorum kontrole üçüncü ay olunca klomen ve çatlatma iğnesi oldum ozaman doktoruma dedim neden ilk aydan çatlatma iğnesi yapmadınız bana evet çoğu doktor ilk aydan yapıyor ama ben gelen hastalarımdaki sorunları anlamaya çalışıyorum senin yumurtaların büyüyor ama çatlama olmuyor dedi.ve ben araştırıp en uygun ayda iğneyi yapmassam senin hamile kalma şansın azalır ve unutmayın her ay iğne yapsak bu size ve hamile kalmanızı azaltır dedi.önce niye iğne yapmıyor diye kızdığım doktorumu tebrik ettim bukadar hastalarıyla ilgilendiği için

gelelim iğneye iğnemi oldum bana doktorumbugün dahilinde üç gün ilişki dedi.ama burda okudum çoğu doktor birgün sonra demiş onada şaşırdım.

neyse kaç gün geçti aradan hatırlamıyorum doktorum çağırdı baktı büyük ihtimalle hamilesin dedi.okadar sevindimki ama erken olduğu için acabamı diye düşünceler oluştu bende.regl dönemimden üç gün önce sağlık ocağına kan vererek öğrendim ve sonuç pozitifti oanki duygular anlatılamaz anca yaşanılır

rabbim isteyen herkese nasip eylesin inşallah

u arada belirtilerimide yazmayı unutmusum

sol kasığımda iğne batması seklinde ağrı oluyordu

belim kopacak gibi oluyordu
losyon seklinde akıntım

belirtilerim bukadardı galiba kızım suan üç yaşında unutmus olabilirim belirtileri

13 . günüm ve sol kasğımda ağrılar başladı (( sadece tek taraflı ağrı olması hamile olmadığımımı gösteriyo hamile kalanlarda h,ç ağrı olmuyomu?

haamilelik belirtisi olabilir canım benimde sol kasığımda ağrılar olmuştu

13. günüm test yaptım ve tek çizgi çıktı ama adet olmadım henüz ama çok bunaltım ve sıkıldım beklemek çok zor ((

sizi çok iyi anlıyorum ama bikaç gün daha sabredin testi tekrarlayın rabbim gönlünüze göre versin

bu arada ben evde test yapmadım direk sağlık ocağına kan verdim net cevap alıp daha fazla stres yapmamak için

Mrb arkadaşlar!bende çatlatma ignesi yaptırdım.ve altıncı ignem.bu gun on uc gun oldu hamilemiyim deglmym cok merak ediyorum.ama hç bir belirtim yok.sanki regl olucakmışım gibi hissediyorum.çok mutsuzum çok

Çatlatma ignesiyle hamile kalanlar belirti yaşadınızmı.bugun 13.gunum idrar testi yaptırsam çıkarmı acaba.beklesemmi?biri bişi desin

bende 3 agustosta oldun pregnyl bende merak ediyorum yarin 11. Günüm kandan baktırsam çıkarmı acaba

benim malesef tedavi sonuç vermedi. tekrar 5 günlük hap kullandım doktora gittiğimde hiç yumurta oluşmamış ilaç vermedi adet olunca gel dedi gitmedim ara verdik bi süre

Klomen sonrası catlatma iğnesi oldum 26 sinda.
Aradan 10 gun gecti ilk idrar testlerim pozitjfti ..Dijital testlerde tutunda normal testlerde n hepsinden denedim

Amaaaaaaaaa...

sonlara doğru negative döndü. Nur topu gibi kocaman sivilceler ve kasik agrisindan başka bişi yok bendeee...

Ha bide moral bozukluğu
Ha bide içimden gelmiyir artik hicbisi yapmak. .
Dr a birlikte gidelim istersen dedi eşim ters ters baktim adama ..
Garibimin ne suçu varsa.
Adamda napcagini şaşırdı artik yazık.
Bi daha klomifen ilaci almak istemiyorum kist falan yapıyor die duydum arpaya giderken evdeki bulgurdan olmayalim dr unuzu cok iyi seçin bu ikinci dr um benim ikiside köfte cikti...gagdirigubbakCemile

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba bende bir hafta önce ovitrelle oldum ikinci iğnem bu diğeri olumsuz çıktı bende kist oluşuyor karnımda dünden beri bi ağrı inş bu az olumlu sonuç alırım inş herkeş en kısa zamanda bebeklerine kavuşur

Arkadaslar merhaba uzun zamadir takip ediyordum siteye yeni uye oldum konuya ara verilmis ama sansimi denemek istedim. Pco su ve yumurta tembelligi yuzunden hamile kalamayanlardanim ilk kez klomen catlatma ignesi tedavisine basladim bugun ignemi yaptirali 8 gun oldu test icin erken mi hala ignenin etkisiyle pozitif mi cikar?

Selaam
Kizlar bu ay klomen kullandm ama adetimn 12. Gunu dr gttim 2 yunurta var 13 ve 12 mm gelismemis dedi dr sizce gelisir mi?? Sali gunu tekrar cagirdi. Catlatma ignesi yapacakmi bilmem ama yavas calisio yumurtalarin dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba arkadaşlar. klomenle 23.5 mm tek yumurtam vardı. 27 haziran akşamı ovitrelle vuruldum. bugün iğne gününü de sayarsak 12. gün. ben dayanamadım 10 11 ve 12. günlerde idrar testi yaptım ve hepsinde 2. çizgiyi gördüm. aşırı silik değildi. belliydi. hatta 2 gündr gün ortasında yapıyorum sabah israrıyla değil. bu sonuç iğnenin etkisi midir. bu ay da hamile kalamazsam rahim filmine gidiyorum ( 1 yıl önce boş gebelik yaşadım. 3 ay önce kimyasal gebelik. bi,r türlü tutturamadık

boş ve kimyasal gebelik nasıl oluyor ki bu arada çatlama iğnesi vurundum 14.gün test yapsam çıkar mi ki

senin sonuç ne oldu merak ettimde aynı durum bu ay bende var yazarmısın kan sonuçunu ?

senin sonuç ne oldu merak ettimde aynı durum bu ay bende var yazarmısın kan sonuçunu ?

28 haziranda catlatma ignesi
10 temmuz hcg 93
14temmuz hcg 395
17 temmuz hcg 1566
21 temmuz kese gorduk
2 agustos yani bugun kalp atisi duyduk.
allah herkese nasip etsin insallah. :)
insallah saglikla kucagima da alirim.senin durumun nedir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…