çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

az önce reglim geldi yani tam 14. günde.1 hafta erken gelmiş oldu :KK43:

Napalım canım kader kısmet. Bu ay doktorun yıne aynı tedavıyı uygular sende kafana takmassın cok.. umarım bıdahakı aya ıkımızde
hatta hepımızde o guzel haberlerı almıs oluruz ..

TREKKKK msj atmişin cnm çok saol ama bn henz msj atamiyorm formda 100 tane yorm olması gerekiyomş galiba o yüzden... Canm bu aralar biraz kafam karişti reglme daha iki gün varken pembe leke gelmeye başladı bugün üçüncü günm ve hala oembe lekeler var meden oldu acaba düşükten dolayı düzenm mi bozldu acaba

TREKKKK msj atmişin cnm çok saol ama bn henz msj atamiyorm formda 100 tane yorm olması gerekiyomş galiba o yüzden... Canm bu aralar biraz kafam karişti reglme daha iki gün varken pembe leke gelmeye başladı bugün üçüncü günm ve hala oembe lekeler var meden oldu acaba düşükten dolayı düzenm mi bozldu acaba

Canım tasalanma mutlaka düşükrten dolayı olmustur ve gecıcıdır. Sesın cıkmayınca msj attım bende cok ıyi bak kendıne :)

Canım tasalanma mutlaka düşükrten dolayı olmustur ve gecıcıdır. Sesın cıkmayınca msj attım bende cok ıyi bak kendıne :)

Evet canm bu aralar biraz uzak kalldım inşallah bi gelişme olursa mutlu haberlerle geri dönmek istiyorum. Bir ay daha geçti ve bir ay daha beklicem inşallah artık daha fazla beklemeyiZZZ :KK43:(

Evet canm bu aralar biraz uzak kalldım inşallah bi gelişme olursa mutlu haberlerle geri dönmek istiyorum. Bir ay daha geçti ve bir ay daha beklicem inşallah artık daha fazla beklemeyiZZZ :KK43:(

Bende buaralar baya uzagım ınan eskısı gıbı yumurtlama dollenme dusuunmuyorum.
Sıtelerde arastrmaalar yapmıyorum :)Belkı kafa rahat olunca hemen gelır bebıslerde mutlu haberlerı paylasırız

Bende buaralar baya uzagım ınan eskısı gıbı yumurtlama dollenme dusuunmuyorum.
Sıtelerde arastrmaalar yapmıyorum :)Belkı kafa rahat olunca hemen gelır bebıslerde mutlu haberlerı paylasırız

merhaba,

kızlar bişey sorucam , 27 haziranda ilk iğnemi oldum . ve bugün 11. günüm, çok merak ettiğim için sonucu dayanamadım idrar testi yaptım. ve koca bir negatif çıktı. sizce normal mi ? gerçi doktorum 13 üne kadar bekle adetin gelmezse test yapar bakrız dedi ama işte dayanamadım. ve ayrıca iğneyi olduğum günden beri acayip sancım oldu yumurtalıklarımda tam 10 gündür sancılarla yaşıyorum. acaba bu da norma mi ?
yardımcı olur musunuz?

merhaba,

kızlar bişey sorucam , 27 haziranda ilk iğnemi oldum . ve bugün 11. günüm, çok merak ettiğim için sonucu dayanamadım idrar testi yaptım. ve koca bir negatif çıktı. sizce normal mi ? gerçi doktorum 13 üne kadar bekle adetin gelmezse test yapar bakrız dedi ama işte dayanamadım. ve ayrıca iğneyi olduğum günden beri acayip sancım oldu yumurtalıklarımda tam 10 gündür sancılarla yaşıyorum. acaba bu da norma mi ?
yardımcı olur musunuz?

slm kızlar, ceap verecek kimse yok mu???

arkadaşlar 12.gün oldu iğneyi vurulalı.test yaptım bugün iki kez hemde,negatif çıktı :KK43: acaba test beni yanıltmış olabilirmi ??? cevap bekliyorum arkadaşlar ..çok üzgünüm

arkadaşlar 12.gün oldu iğneyi vurulalı.test yaptım bugün iki kez hemde,negatif çıktı :KK43: acaba test beni yanıltmış olabilirmi ??? cevap bekliyorum arkadaşlar ..çok üzgünüm
bende 3 agustosta oldun pregnyl bende merak ediyorum yarin 11. Günüm kandan baktırsam çıkarmı acaba

inşallah hayırlı haberler alırsın canım,ben bi kaç gün daha bekliyip tekrar test yapıcam, umarım herşey gönlümüzce olur.

kandan dün baktırdım ama negatif çıktı ama daha adet tarihime 1 hafta var umarım umutlarım umutlarımız boşa gitmez :S

inşallah hayırlı haberler alırsın canım,ben bi kaç gün daha bekliyip tekrar test yapıcam, umarım herşey gönlümüzce olur.

slm kızlar 12 yaşında bir oğlum var 2. bebişi istiyoruz oğlumda da 7 aylık tedaviden sonra gebe kalmştım 2. bebiş için 23 mayısta yine tedeviye başladım klomenle ilk ay yumoşum 14 mm oldu 2.ay 15 mm oldu dr iğneye ihtiyaç duymadı ama aşırı kasık ve bel ağrım oldu ve adetim 5 gün geçmesine rağmen gebelik olmadı:KK5: 3. ay bu son denememiz de dr serophene verdi adetimin 17 günü yumoşum 22 mm oldu çarşamba günü çat iğnesi vuruldum iğneden önce akıntım ve kasık ağrım vardı ama iğneden sonra hiç birisi kalmadı bu aya da pek umudum yok bakalım bu ay ne olucak gebelik olmazsa rahim filmi dedi dr hayırlısı RABBİM Bebiş isteyen herkese nasip etsin inşallah AMİNNN :KK49:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. pko luyum bu ay ilk defa klomen ve çatlatma iğnesi vuruldum.bugün iğneden sonraki 8. günüm.doktorum 30 gün sonra gel dedi.sonucu çok merak ediyorum inşallah hamileyimdir ya :)

Trekcim benim reglim 6 gün geçikti ama hala test yapmadım. Başka bi sebepten geçiktiyse eger hayal kırıklıgına ugramaktan korkuyorum. Sende bi gelişme yok mu?

Dolunaycım selam. Allahın ıznıyle ben hamıleyım suan 10 haftamızdayız cok mutluyuz Allahım esırgesın herseyden. Sen nasılsın ne var ne yok ?

Dolunaycım selam. Allahın ıznıyle ben hamıleyım suan 10 haftamızdayız cok mutluyuz Allahım esırgesın herseyden. Sen nasılsın ne var ne yok ?

Ayyy canım çok mutlu oldum Allah ım hayırla kucagına almayı nasip eder inşallah❤ bende hamileyim inşallah bi sorunla karşilaşmassak bende 7. Haftamdayım. 🍼🍼🍼

Ayyy canım çok mutlu oldum Allah ım hayırla kucagına almayı nasip eder inşallah❤ bende hamileyim inşallah bi sorunla karşilaşmassak bende 7. Haftamdayım. 

merhaba bu çatlatma iğnesi tüp bebekte kullanılan iğnemi bende tedaviye başlıyorum haftaya ilaçlar beni çok korkutuyor lütfen bu konuda bilgisi olan varsa beni bilgilendirsin lütfen

X