çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

28 haziranda catlatma ignesi
10 temmuz hcg 93
14temmuz hcg 395
17 temmuz hcg 1566
21 temmuz kese gorduk
2 agustos yani bugun kalp atisi duyduk.
allah herkese nasip etsin insallah. :)
insallah saglikla kucagima da alirim.senin durumun nedir ?

çok sevindim canım ya :) amin bende beklemedeyim işte ama gideçeğim yurt dışına kan tahlili kalaçak 1 hafta daha bakalım inş olur ya

28 haziranda catlatma ignesi
10 temmuz hcg 93
14temmuz hcg 395
17 temmuz hcg 1566
21 temmuz kese gorduk
2 agustos yani bugun kalp atisi duyduk.
allah herkese nasip etsin insallah. :)
insallah saglikla kucagima da alirim.senin durumun nedir ?
Cnm catlama ignesinden sonra ne zaman iliski oldu sizde

Cnm catlama ignesinden sonra ne zaman iliski oldu sizde

doktor bize çatlatma iğnesinin ertesi günü sonra bir gün ara tekrar ilişki bir gün ara demişti. ama biz ilk defa buna uymadık. iğneyi olduğum gün başladık 3 gün ilişki 4. gün ara 5. gün tekrar ilişki sonra da sıfır ilişki deyim :))

Dolunaycım selam. Allahın ıznıyle ben hamıleyım suan 10 haftamızdayız cok mutluyuz Allahım esırgesın herseyden. Sen nasılsın ne var ne yok ?
merhaba topikte okuyordum da yazmak istedim. iğneden kaç gün sonra pozitifi gordunuz

Arkadaşlar canlar ben iğneden 9 gün sonra kan tahlili yaptırdım değerim 4 çıktı bugün iğneden sonra ki 17.günüm ve adet olmam gerekiyor.. ara ara kasıklarımda ağrı oluyo göğüslerim de çok az sızlıyo, belimde de ağrı var.. acaba adetim mi gecikti yoksa hamile olma ihtimalim nedir? normalde iğneden sonra ki 14.günde adet olunması gerekiyormuş Rabbim nasip etsin inşallah

Merhaba arkadaşlar bende bu ay ilk defa klomen ve ovitrelle kkullandım.bugün iğneyi vurulali 10 gün oldu.ama 2 gün önce aksam açıkkahverengi leke geldi devami gelmedi 15. günümü sabırsızlıkla bekliyorum.bu leke neden geldi ama yaa ????

10 gün önce ovit.çatalama iğnesi vuruldum. 8 ve 9. gün idrar testinde çift çizgi çıkrı bugün 10. günüm negatif çıktı eğer hamileysem çıkarmıydı pazar günü adet günüm yardmcı olursanız sevinirim

Benim de 7. günümde çift çizgi çıktı ancak sanırım bu sonuca güvenmemek gerekiyor. Kasık, bel ağrısı her şeyi de çekiyorum ama net sonucu sizlere mutlaka yazacağım. 7. gün çıkan çizgi güvenilir miymiş bakacağız artık.

Evet canim, bence 12 gun iyi bi sure. Hamilesin.

Insallah cok heycala bekliyorum 15. Gun.bidaha yapicam netlesir eger degilsem umutlanip.uzulmek istemiyorum

Bugunde test yaptim ama negatif cikti anlamadim dun pozitf bugun negatif aklim karisti

Merhaba ayin 18 de ovitrelle catlatma iğnesi vuruldum ogunden beri klasik ve bel agrim geçmedi bugün iğneden sonra15.günüm 2gun öncetest yaptim negatif cikti hic halim dermanim yok sizce hamilemiyim ki

Merhaba ayin 18 de ovitrelle catlatma iğnesi vuruldum ogunden beri klasik ve bel agrim geçmedi bugün iğneden sonra15.günüm 2gun öncetest yaptim negatif cikti hic halim dermanim yok sizce hamilemiyim ki
Sonuc ne oldu canim benim bugun 15. Gunumdu test negatif malesef

Arkadaslar merak ediyorum igneden sonra 13 ve 15.gunlerde idrar testi yaptirdim negatif cikti feglime 4 gun var sizce hala umudum var mi yardmci olur musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…