çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Kızlar Merhaba bende yeni katıldım aranıza 5 gun klomen kullandıktan sonra catlatma ignesi oldum bugün 9 gün 2.cizgi cokkk silik çıktı muhtemelen iğne nin etkisi de devam ediyordu gelişmelerden habr ederim ınss en kisa zamanda bebislerimize kavuşuruz

Bence hamile olma ihtimalinde var ben 9 .10.un idrar testi yaptım negatif 11.ve 13.günde kan testi yaptırdım negatif çıktı ama niyeyse hep vi yanımda ümit dolu

Merhaba bebe58 Bu benim ilk iğnem 1 yıldır eşimde de bende de sorun olmamasına rağmen hamile kalamadim sağda ve Solda 1 er tane yumurtam oluştu bu ay corek otu bal tarçın karışımından yedim bi umit belki ise yarar ☺

Ne zaman yeniyo nasıl yapılışı bende yapayım bu ay

Bende bir buçuk yıllık evliyim 1 yıldır bebisimiz olmuyor bizde de sorun yok bende ilk kez kullandım klomen günde 1 mi ictin

Bende bir buçuk yıllık evliyim 1 yıldır bebisimiz olmuyor bizde de sorun yok bende ilk kez kullandım klomen günde 1 mi ictin
Adetim başladıktan sonra 5. Gün ilaca başladım 5 gun boyunca Günde 2 adet içtim 2 gun ara verip iğnem yapıldı merakla bekliyrm inş olumlu sonuçları alırız ☺

İğneden sonra 9. günüm dün akşam kasıklarıma öyle bir ağrı saplandıki yerimden kalkamadım tam geçmişte değil hala dünkü kadar olmasa da ağrım var. Siz hiç ağrı yaşadınız mı ?

Merhaba arkadaşlar bende uzun süre tedavi görenlerdenim yumurtalarım pco sebebiyle büyümediği için klomen kullandım ve sonunda büyüdü Nur topu gibi iki yumurta..aralık 22 de çatlatma iğnemi vuruldum öğlen 12 de ve o gece 12 ertesi gece 12 de ilişki önerdi doktorum..ilk günler kasık ve bel ağrıları çektim daha sonra hafifledi şuan yok denecek kadar az kasık ağrılarım fakat şuan bel ağrım ve akıntım var iğneden sonra 13.günüm bugün ve test yaptım evde negatif acaba biraz daha beklemeli miyim ?? Adetime 7gün var bir ümit belki pozitifi görürüm diyorum sizde hamile olma ihtimalim hala var mı??

Ben ayin 17 sinde catlatma ignesi oldum adetim 6 gun gecikti inanilmaz agri ve akintim var sizce nedendir evde 10 gun test yaptim negatif cikti

Momandbaby arkadaşım ben adetimden beş gün önce adet gördüm sanırım çatlatma iğnesi sebep oldu bende negatif sonuç almıştım.. çatlatma iğnesinden 14 gün sonra test yaparsan sonuç doğru çıkıyor adetin geciktiyse bekle 10.gün tekrar bir test yap derim ben.. Allah hepimize çocuk nasip etsin inşallah

18 ocakta iğne oldum sabah 7:30 da tam 36 saat sonra birlikte olduk. Sonra gün aşırı. İğne gününü de sayarsak bugün 14. Gün var mı acaba şimdi hazırlandım özele test için gidiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…