çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Cnm bence hamilesin rabbim saglikli bir gebwlik gecirmeni nasip etsin ins benimde yarin 13. Gunum ama hic umudum yok
Allahım inş cnm daha önce bir kimyasal gebeliğim birde 22 haftalık kaybım var. İnş kimyasalla sonuçlanmaz. Rabbim tattırsın hepimize inş kimseyi evlat hasretiyle sınamasın.

Allahım inş cnm daha önce bir kimyasal gebeliğim birde 22 haftalık kaybım var. İnş kimyasalla sonuçlanmaz. Rabbim tattırsın hepimize inş kimseyi evlat hasretiyle sınamasın.
Amin cnm bu gün test yaptim negatif yok zaten hiç unudum da yoktu sağlık olsun ne diyim

Cnm herşeyin hayırlısı olsun. İnsan ister istemez üzülüyor. Rabbim tez Zaman'da yüzünü güldürsün. Ben de değerim katlanacak mı yoksa önceki gibi düşüşe mi geçecek bunun stresindeyim.

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnesi olalı 14. Gün . Dün ve bugün test yaptım 2. Çizgi hafif çıktı, iğne etkisi midir ? Yoksa gebe miyim

IMG_4316.JPG

Can'ım beni de bir ebe arkadaşım cesaretlendirdi iğne 7-10 günde atılır vücuttan idrar testi yap dedi yaptım çıktı kan verdim çıktı şimdi sağlıklı katlanmasını bekliyorum. İmkanın varsa kan ver derim
Canım ya tedirgin oldum çok, olumsuz çıkacak diye :110: ama dediğin şey doğru, bu akşam yaptıracağım

Kızlar çatlatma iğnesi sonuç verdi, 3 haftalık hamileyim :) darısı sizlerin başına :)

Kızlar çatlatma iğnesi sonuç verdi, 3 haftalık hamileyim :) darısı sizlerin başına :)
Can'ım hayırlı olsun çok şükür benimde olumlu sonuç verdi artık kese oluşmasını ve kalp atışlarını bekleyeceğiz rabbim isteyen herkese nasip etsin

merhaba aranıza yeni katıldım 30 ocakta çatlatma iğnesi yapıldı. Bugün 8,günüm test yaptım cok silik ikinci çizgi cıktı. sizce erken mi yaptım acaba tereddütte kaldım iyice. 7 ay önce bebeğimin kalbi durması sonucu kurtaj oldum. 1,5 yıldır evliyim çok istiyorum bebeğim olmasını. rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın (AMİN)

merhaba aranıza yeni katıldım 30 ocakta çatlatma iğnesi yapıldı. Bugün 8,günüm test yaptım cok silik ikinci çizgi cıktı. sizce erken mi yaptım acaba tereddütte kaldım iyice. 7 ay önce bebeğimin kalbi durması sonucu kurtaj oldum. 1,5 yıldır evliyim çok istiyorum bebeğim olmasını. rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın (AMİN)

canım bende 31 ocakta iğnemi oldum senınle aynı bekleyiş içerisindeyiz rabbım nasıp eder inşallah

X