çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Slm kızlar ben aranızda yeniyim 19 kasim cumartesi günü çat. Ignesi ni vuruldum sizce ne zaman test yapmam lazım yardimci olurmusunuz

28 haziranda catlatma ignesi
10 temmuz hcg 93
14temmuz hcg 395
17 temmuz hcg 1566
21 temmuz kese gorduk
2 agustos yani bugun kalp atisi duyduk.
allah herkese nasip etsin insallah. :)
insallah saglikla kucagima da alirim.senin durumun nedir ?
Selam arkadaşım saglikla büyüt bebegini catlatma ignesinden donra belirti yasafin mi benim bugün 7. gunum hic belirtim yok

bende aralık 16 da çatlatma iğnesi oldum..13. ve 14. günü test yaptım ama negatif malesef..bugün tam 15. günüm adet olmadım..inşallah olmamda hamileyimdir..................
hem umutluyum hem umutsuz.....
Merhaba hayırlı olsun bebeginiz catlatma ignesiyle mi ikizlerinize hamile kaldiniz. Catlatma ignesi sonrasi belirti yasadiniz mi

Kizlar ya igneden sonraki 10. Gunum idrar testi yaptim negatif sizce dogru sonucmudur yoksa acele mi ediyorum
Benim de iğneden sonraki 10. Günüm iğne gününü De sayarsak 11. Günüm bugün ve test yaptım ikinci çizgi silik çıktı acaba var mıdır Merak ediyorum çok istiyorum

Cnm cizgi gorunuyor benim hep negatif cikardi 11.gunde insallah senin vardir emin olmak icin iki gun sonra testi tekrarla cizgikoyulasirsa kesin vardir dualarim seninle ve butun isteyenlerle:)

Canim ben 16. günün sonunda adet oldum

Kızlar benimde iğneden sonraki 8. günüm inanılmaz drecede bel kasık ve göğüs ağrısı çekiyorum. bende dayanamadım idrar testi yaptım çok silik 2. çizgi var ama çok silik. Kan mı yaptırsam beklesem mi ah bilemedim artık beklemekten çok yoruldum.

Sakin kan testi falan yaptirma 8. Gunun oldugu icin ignenin etkisi henuz gecmemistir 15. Gunden sonra yapilan testler dogru sonuc veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…