çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Amin canim naptin kan verdin mi
Canim benim bugün annemle işlerim vardı hastaneye yolum hiç düşmedi veremedim ama geçen haftalarda gebelik testi almıştım yarın sabah ilk idrarla onu yapıp pozitif çıkarsa kana gitmem .kanda tekrar negatif görmeye korkuyorum geçen aylarda olduğu gibi

Kızlar Günaydın sabah yaptığım gebelik testi çizgi yine çok silik bilmiyorum görüyor musunuz? Kahvaltıdan sonra kan vermeye gideyim mi sizce değer mi?

Eklentiler

• 20160819_082141.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 764
Kızlar Günaydın sabah yaptığım gebelik testi çizgi yine çok silik bilmiyorum görüyor musunuz? Kahvaltıdan sonra kan vermeye gideyim mi sizce değer mi?
Canim ben tam goremedim ama iğnenin 14. Gunu adet oluyorum ben.senin geciyo sanirim baya.bence git kan ver yani cikar sonucun zaten..hayirlisi olsun hakkinda insallah

Canim ben tam goremedim ama iğnenin 14. Gunu adet oluyorum ben.senin geciyo sanirim baya.bence git kan ver yani cikar sonucun zaten..hayirlisi olsun hakkinda insallah
Canım ben bugün kan verdim negatif çıktı aldım ağzımın payını yani zaten bi daha tövbe adetim gecikmeden yok kan testi falan çok umut başlamıştım

Sagol canim sen nasilsin..henuz yok ya yarin 14.gunum olacak ignenin..test yapmaya cesaretim de yok.. Progestan hap vermişti doktor adetin 20.gunu basla demisti. Ne zaman a kadar devam edecegim unuttum canim sizlere verdi mi vu haptan..

Sagol canim sen nasilsin..henuz yok ya yarin 14.gunum olacak ignenin..test yapmaya cesaretim de yok.. Progestan hap vermişti doktor adetin 20.gunu basla demisti. Ne zaman a kadar devam edecegim unuttum canim sizlere verdi mi vu haptan..

Progestan adeti bir kac gun geciktirebiliyor diye biliyorum kardelen.ama ne zamana kadar kullanilir bilmiyorum.insallah bu ay hayirli haberlerini aliriz.Bende bu ay bir suru kür,buhara oturma falan yaptim ama daha cok erken beklemem gerek yinede hergun gebelik testi yapiyorum :)

Adetin kacinci gunu bgn.canim..gecti mi adet tarihin

selam kizlar benimde ignenin 7.gunu iki idrar testi yapdim ikiside pozitif sizce ola bilirmi lutfen cevap verin

selam kizlar benimde ignenin 7.gunu iki idrar testi yapdim ikiside pozitif sizce ola bilirmi lutfen cevap verin
Cnm benimde dün 7. Gundu pozitifti bugun 8. Gun negatif.Gecen ay 9. Gun hcg 5 in altina dusmustu eminim cunku kanda baktirmistim 3.59 du idrar testinde de negatifti 5.00 in altinda olan da gebelik testinde cikmaz zaten.Yani ben biliyorum ki benim vucudum 8 - 9 gunde atiyor igneyi.Ama herkesin oyle olmayabilir.Bu arada iliskiden sonra da embriyonun rahime ulasip hcg salgilamasi 8-9 gunu buluyor ona gore hesapla kendin yani

kızlar merhaba bende iğneden vuruldum. 9 ağustos'ta. yani bugün 15 gün oluyo vurulalı. eşim test yapmayacaksın diyo bekliycez diyo ama ben artık dayanamıyorum

selam kızlar, dün yazmıştım dayanamıyorum test yapcam diye yaptım gördüm tek çizgiyi hayırlısı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…