çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Merhaba arkadaşlar bende araniza yeni katıldım ve size birşey sormak istiyordu 17 mayısta pregnly çatlama iğnesi vuruldum 18 20 ilişki dedi doktorum ve 26 mayistada progesteron hormonuma bakıldı ve 9.40 çıktı geçen ay yapıldığında 0.10 du yani bu ay yükselmiş degerim galiba ama sizce yumurtla olmusmudur iğneden sonra 6.gun idrar testi yapmıştım negatifti yani iğnenin etkisi geçmiş galiba 10.gun tekrar yaptım silik ikinci cizgi çıktı acaba gebelik söz konusumudur adetimede 1 bir gun kaldı ve hala birşey yok goguslerim çok aciyo ve belimde ağrı var

canım umarım güzel haberlerini alırız bana gebelik var gibi geldi 10.güne iğnenin etkisi çoktan geçmiştir. Adet olmadıysan bence hcg yaptır.

I
canım umarım güzel haberlerini alırız bana gebelik var gibi geldi 10.güne iğnenin etkisi çoktan geçmiştir. Adet olmadıysan bence hcg yaptır.
ins
Inşallah canim adet olmadım henüz

I
ins
Inşallah canim adet olmadım henüz
Ben bu ay çatlatma iğnesi vurulmuştum adetime bir gün kala adet oldum sanırım senin bugün adet günün idrardada kandada çıkar bence test yap düşüncesinden kurtul biliyorum o varmı yokmu die düşünmeleri Allahım bekleyen herkese yardım eder inşalah

Canim dün aksam acilde kan verdm ve malesef negatif çıktı 1.20 çıktı hastanedeki doktor henüz erken olduğunu 10 gun içinde adet olmazsan tekrar yaptir dedi insallah en kısa zamanda isteyen herkese rabbim nasip eder arkadaşım rabbim aratmasin eksikliğini göstermesin çok zor

Amin canım hiç üzülme rabbim en hayırlı zamanda hayırlı evlat versin diye dua et;( Burdan hepimiz güzel haberlerimizi yazıcaz inşalah vakti zamanı geldiğinde

çatlatma ıgnesı vurulalı 12. gunum
9. gun kan tahlılı yaptım 5.24 cıktı
11 ve 12 gun ıdrar testı hafifte olsan ıkınci çizgi görünüyor..
geç döllenme olmuş mudur umutlanmalımıyım
bu durumda olan varsa lütfen yazsın

testlerını yukleyebılır mısınız ?

Arkadaşlar bu ay çatlama iğnesi oldum a detime 10 gün var bel ağrısı mide bulantısı kazinti var yaşayanlar var mi acaba hamilenmiyim

Arkadaşlar bu ay çatlama iğnesi oldum a detime 10 gün var bel ağrısı mide bulantısı kazinti var yaşayanlar var mi acaba hamilenmiyim
Geçen ay bende vurulmuştum canım bütün yazdıklarını yaşadım ilaçların etkisi. Adetine çok var iğne vurulduktan 14-15 gün sonra idrar testi yaparsan çıkar.

Kızlar merhaba ben carlatma iğnesinden 11 gün sonra kan ve idrar testi yaptım ikiside negatıf cıktı buğün 14. Günü ama hala adet olmadım sizce hamilemiyimdir yoksa 11 . Gün negetif cıktıysa negatif midir

Kızlar merhaba ben carlatma iğnesinden 11 gün sonra kan ve idrar testi yaptım ikiside negatıf cıktı buğün 14. Günü ama hala adet olmadım sizce hamilemiyimdir yoksa 11 . Gün negetif cıktıysa negatif midir
Canım 11 erken olmuş bana doktorum 15-16.gün idrar testi yap demişti. Sen bugünde olmassan yarın evde test yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…