çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Bugun 9. Gün test yaptim silik cizgi cikti.Gecen ay 9. Gün kanda 3.59 du bu idrar testleri 5.00 in altinda olan degerleri göstermiyor diye biliyorum,umutlanmalimiyim acaba :KK43:

İy akşamlar kızlar ben aranıza yeni katıldım :) bu ayın 16 sında catlatma iğnesi vuruldum bugün idrar testi yaptım negatif çıktı acaba kan testi yaptirmalimiyim yarın bu arada yarın 13 gün

İy akşamlar kızlar ben aranıza yeni katıldım :) bu ayın 16 sında catlatma iğnesi vuruldum bugün idrar testi yaptım negatif çıktı acaba kan testi yaptirmalimiyim yarın bu arada yarın 13 gün

Canm benim bugun 12. Gün dün idrarda yoktu ama kanda vardi gebelik.Bugun idrarda da cikti.Bence testi yapabilirsin ama bunyeden bunyeye de degisiyor.Bazi kisilerin idrara hemen gecmeyebiliyor

Bu arada ben de 16 sinda vuruldum ama vuruldugum gunu saymiyorum canim.

Canm benim bugun 12. Gün dün idrarda yoktu ama kanda vardi gebelik.Bugun idrarda da cikti.Bence testi yapabilirsin ama bunyeden bunyeye de degisiyor.Bazi kisilerin idrara hemen gecmeyebiliyor
Ben 9 senedir tedavi görüyorum açıkçası korkuyorum galiba kan testi vermeye idrarda negatif çıkınca o kadar etkilemiyoda ian biraz zor gibi ya

Arkadaşlar merhaba ben 3 gun önce catlatma ignesi oldum merak ettik akşam kan testi yaptırdık ve hcl 76.3 çıktı. Doktorum bu sayının çok iyi olduğunu ve 2 gün sonra birdaha yaptırmam gerektiğini söyledi. Peki sizin hcl sayılarınız kaçtı ve catlatma ignesi ne kadar yukseltiyor hcl yine bu konuda bilgisi olan var mi

kızlar merhaba ben de iğnenin 9. günü yani dün progesteron 17,8 hcg 9,91 çıktı tabi erken ama bu sabah idrar testi yaptım o da bu şekilde erken ama umut da olmadı bu değerler bana :KK43:

Eklentiler

• IMAG0986_1.jpg
    IMAG0986_1.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 750
Bugün birdaha yaptık kan testi hcg dün 76 iken bugün 59 a düşmüş benim umudum kalmadi

Kızlar iki gün önce hcg 9.91 di düşmüş olması gerekmez mi iğne etkisi test yaptım bugün 11. gün

Eklentiler

• IMAG0993_1_1.jpg
    IMAG0993_1_1.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 578
Hayırlısı olsun canım sağlık olsun tam gaz devam edicez başka çaremiz yok :KK43:
Merhaba geçen ay aşılama olmuştu tutmadı nehafif demiştim doktorum iki ay ara verip tekrar yapalım demişti bu ay bi kür ile destekledim kendimi adetim 4 gün gecikti az önce idrar testi silik çizgi

Merhaba geçen ay aşılama olmuştu tutmadı nehafif demiştim doktorum iki ay ara verip tekrar yapalım demişti bu ay bi kür ile destekledim kendimi adetim 4 gün gecikti az önce idrar testi silik çizgi
Canım soğan kürümü uyguladın? Silik çizgi %80 hamilesindir kan testi yaptır bir an önce ay çok sevindim darısı bana

Bugün birdaha yaptık kan testi hcg dün 76 iken bugün 59 a düşmüş benim umudum kalmadi
Canım zaten o kadar erken kan tahlili yaptırmanı da doktorun çok iyi demesini de anlayamadım zaten iğnenin etkisi var tabiki yüksek çıkıcak ve eğer döllenme olmadıysa git gide düşecek, erken yapmışın hayatım 14.gün baktırman lazım kesin sonuç için

Canım soğan kürümü uyguladın? Silik çizgi %80 hamilesindir kan testi yaptır bir an önce ay çok sevindim darısı bana
Inşallah inşallah allah kimseye evlat hasreti yasatmasin corekotu bal tarçın yaptim adetin 1.günü başladım 12.günü bıraktım yarın kan testi yaptircam inşallah

X