Çatlatma iğnesi ile gebelik

Benim kasık ağrım çok fazla yoktu dün 5 gün klomen kullandıktan sonra dün sabah muayne oldum 19-20 mm 2 çatlamaya hazır yumurtam oluşmuş bu sabah da iğne vuruldum kuzum
Cok iyi buyumus ben klomen kullandim 9.gunde 14mm olmustu bugun 13.gunum kontrole gidecegim bakalim insallah buyumustur kasik agrim cok oldu benim de

Rabbim herkese nasip etsin tüm yorumları okudum ve inşallah haftaya herkesten hayırlı haberler alırım takipte olacağım 🤲🌸
Bende pazartesi günü çatlatma iğnesi oldum bugün 3. Gün ama bugün enterasan ağrılar var sağ kasıkta normal midir ya, ilişki dün demişti doktor devam etmeli miyim sizce?

Merhabalar, ben de bu ay ilk çatlatma iğnemi oldum 3 tane yumurta vardı. Bugün yorumlarda 3 yumurta olunca iğne yapmıyorlar mis diye gördüm çoğul gebelik olabilir diye sizlerin doktoru böyle birşey demiş miydi kaç yumurtanın vardi

Merhaba benim doktorum dedi, sağda 2 solda 1 yumurtam oluşmuş. 3 yumurta olunca çatlatma iğnesi veremiyoruz yasak dedi, sebebi çoğul gebelikten dedi.

Merhaba benim doktorum dedi, sağda 2 solda 1 yumurtam oluşmuş. 3 yumurta olunca çatlatma iğnesi veremiyoruz yasak dedi, sebebi çoğul gebelikten dedi.
Bana çatlatma iğnesi yaptilar ama bakalım hayırlısı olsun ama içimde endişe de var inşallah olursa sağlıklı bir süreç olur

Yazdıklarınızı okudum konuya ortadan giriyorum kusura bakmayın, klomen ve çatlatma iğnesi ile ben de hamile kalamadım. Ama sonra aşılama yaptırdım tuttu. Tüp bebekten önce bir kez de aşılama mı deneseniz acaba, çünkü tüp bebek aşamaları biraz daha zor.. Benim ilk çocuğum tüp bebek. Gittiğim doktor başka hiçbir şey denemeden tüp bebek yapmıştı bana. Aşılama ile olan bebeğimi kaybettim bu ay tekrar deniyoruz.. Umarım hepimizin sonucu hayırlı ve olumlu olur
Aşılama da denedim malesef tutmadı. 😔 artık her olumsuz geçen ay psikoloji olarak beni yıpratıyo. 32 yaşındayım şansımda azalıyo. Zor ya çok zor 🥲

Rabbim herkese nasip etsin tüm yorumları okudum ve inşallah haftaya herkesten hayırlı haberler alırım takipte olacağım 🤲🌸
Bende pazartesi günü çatlatma iğnesi oldum bugün 3. Gün ama bugün enterasan ağrılar var sağ kasıkta normal midir ya, ilişki dün demişti doktor devam etmeli miyim sizce?
Ağrının olması normal bana ilişki 35.5 saat sonra ertesi gün sabah akşam olabilir dedi ama bizim tek oldu sonra 1 gün ara ile devam dedi

İnşallah sende güzel sonuçlar alırsın canım ben 5 gün kullanmıştım
Ben de klomen kullandim yumurtamin biri 20 mm olmus digeri 18 mm igne oldum ve soylemesi ayip iliski yasadim artik hayirlisi bir de cuma iliski dedi. 15 gun sonra kan verecegim. Hayirlisi olsun da nasil bekleyecegim bilmiyorummm

Bana gece gir iliskiye dedi ama ben 1 saat once filan girdim bie sikinti llur mu acaba igneyi vurulduktan sonra girdim ben esime supriz yapicam igneden haberi yok o yuzden gece olsun hadi diyemedim :))

Ağrının olması normal bana ilişki 35.5 saat sonra ertesi gün sabah akşam olabilir dedi ama bizim tek oldu sonra 1 gün ara ile devam dedi
3 Nisan saat 14.00 de iğne oldum, 4 Nisan 14.00 de ilişki olsun dedi doktor oldu bugün 5 Nisan 14.00 de yine oldu devam edilmeli midir ki? İnanın anlamadım ben bu 36 saati stresten doktorun dediğini bile unutuyor insan.

Ben doktor görüşmesinde telefondan ses kaydı açıyorum çünkü heyecandan herşey unutuluyor ben 31 martta iğne oldum cumartesi akşam ilişki pazar tekrar ilişki pazartesi boş Salı ilişki çarşamba boş perşembe ilişki diye söyledi doktorum

Bana gece gir iliskiye dedi ama ben 1 saat once filan girdim bie sikinti llur mu acaba igneyi vurulduktan sonra girdim ben esime supriz yapicam igneden haberi yok o yuzden gece olsun hadi diyemedim :))
Ayyy inşallah hayalindeki gibi olur doktorum da bana gün verdi ama saat vermedi ilişki olması gereken gün ne kadar çok ilişki olursa şansın artar dedi

Ben doktor görüşmesinde telefondan ses kaydı açıyorum çünkü heyecandan herşey unutuluyor ben 31 martta iğne oldum cumartesi akşam ilişki pazar tekrar ilişki pazartesi boş Salı ilişki çarşamba boş perşembe ilişki diye söyledi doktorum
Çok teşekkür ederim canım demek ki aynı şekil olmuş benimde çok sağol 🙏🏻 hayırlı haberler alırız inşallah 🌸

X