Çatlatma iğnesi 21. Gün :(

bademm0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
9
1
26
Kızlar merhaba çatlatma iğnemin 21. Günü yarın 22 olacak 3 gündür kasık ve bel ağrım var kan verdim bugün sonuçlar hala çıkmadı 🥺 iğneden kaç gün sonra hastaladınız dün test yaptım böyle çıktı ondan önceki gün aynı testten yaptığımda negatifti kafam allak bullak
IMG_0039.jpeg

Kızlar merhaba çatlatma iğnemin 21. Günü yarın 22 olacak 3 gündür kasık ve bel ağrım var kan verdim bugün sonuçlar hala çıkmadı 🥺 iğneden kaç gün sonra hastaladınız dün test yaptım böyle çıktı ondan önceki gün aynı testten yaptığımda negatifti kafam allak bullakEki Görüntüle 3444948
Merhaba ilk kez mi test yaptınız 14.günden sonra, ilk 5 dakikada falan çıktıysa silik bir çizgi var ama sonradansa kuruma çizgisi de olabiliyor sanırım

Bence yeni oluşan bir gebeliğin var canım çünkü orda silik bir çizgi gözüküyor. Tabi 5 dk içinde çıkmadıysa kuruma çizgisi de olabilir.

Merhaba ilk kez mi test yaptınız 14.günden sonra, ilk 5 dakikada falan çıktıysa silik bir çizgi var ama sonradansa kuruma çizgisi de olabiliyor sanırım
Halbuki direk yapar yapmaz ilk 10 saniyede çıktı ama kan vermiştim negatif çıktı canım 🥺

X