Çatlatma iğnesi 13. günn

KIZLAR nolur cevap verin 3 yıldır anne olmak için uğraşıyorum. Test yaptık baya sonra gördüm çift çizgiyi silik ama zaten ilişkiden 14 gün geçti. Sizce yorumunuz nedir nolur cevap verin

Eklentiler

• 7123B498-AE29-4666-8776-C83D3F3C0514.jpeg
    7123B498-AE29-4666-8776-C83D3F3C0514.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 464
KIZLAR nolur cevap verin 3 yıldır anne olmak için uğraşıyorum. Test yaptık baya sonra gördüm çift çizgiyi silik ama zaten ilişkiden 14 gün geçti. Sizce yorumunuz nedir nolur cevap verin
Canım bende hep yapıyorum üç yıldır bence o cizgi değil test bekledikten sonra böyle olmuş gibi geldi bana ama bence yarın bidaha yap mücize bu belki olmuştur neden olmasın 🥰

Var gbi 😍 silik çizgi görünuyo kan testi verirsen kesin sonucu öğrenirsin inşallah güzel haber alirsinn

Kızlar merhaba, bu bekleyiş süreci çok zor Rabbim yardım etsin hepimize 🙏🏼 Ben de çatlatma iğnesinin 7. günündeyim. Dualarınızı bekliyorum 🤲🏻 İnşAllah hepimiz çift çizgiyi görürüz, sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi de elimize alırız 🤲🏻

Kızlar merhaba, bu bekleyiş süreci çok zor Rabbim yardım etsin hepimize 🙏🏼 Ben de çatlatma iğnesinin 7. günündeyim. Dualarınızı bekliyorum 🤲🏻 İnşAllah hepimiz çift çizgiyi görürüz, sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi de elimize alırız 🤲🏻
Seninle günlerimiz aynı sonuçları beraber öğrenicez demekki desene 🙈 inşallah hayırlı haberlerimiz olur

X