Çatlatma iğnesi 13. günn

Zorsunhayat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2022
78
23
24
Merhaba kızlar bügun çatlatma iğnesinin 13. Günüydu kan testi verdim 29.8 çıktı iki senedir gebelik olmadı bu şekilde ilk defa pozitif çıktı değer acaba dusukmu çok kimyasal flan olur die korkuyorum böyle değerle sağlıklı gebelik yaşayan varmii?🥺

Benimde ignenin 5. Günü çok heyecanliyim insallah guzel sonuclar aliriz 🤗 cok anlamasamsa bence degeriniz güzel inşallah guzel artışlar olur 🤩

Pazar gününe gectigimize gore 9. Günü benimde henüz cok heyecanliyim.. umutluyum ama hayal kırıklığına ugramaktanda korkuyorum.. senin belirtilerin varmiydi 🙈

Pazar gününe gectigimize gore 9. Günü benimde henüz cok heyecanliyim.. umutluyum ama hayal kırıklığına ugramaktanda korkuyorum.. senin belirtilerin varmiydi 🙈
İnsallah vardir cnm dikkat et ağır iş yapma benim iğneden bir hafta sonra kasık ağrım başladı halada var başka belirti yaşamadım

Aminn vardir bi hayır.. regl de oldum bugun.. bir sonraki ay icin ümitle devam edecegiz inşallah.. ara ara yaz canım doktora gittikce gelismelerinden beni haberdar et
Tabiki devam et ilk tedavin miydi bgun doktora gittm bnde kese göründü ama bebek yok daha haftaya gidicem bidha bklm

Selam kızlar benimde çatlatma iğnesinden sonra 7. Günüm bu gün öncesinde femara ilaç kullandım sizin kaç yumurtanız olmuştu

X