Çatlatma iğnesi 12. Aşılama 10. Gün test. Yardımcı olur musunuz

sevgili39

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
737
351
40
Merhaba arkadaşlar çatlatma iğnesi vücuttan kaç günde atılıyor bilgisi tecrübe su olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz 12. Günü çok silik bir çizgi. Pembe kapaklo foto ilk 5dk çıktı açılmış Foto da 20. Dk da belirginleşti.. kuruma çizgisi vs olmasından kaynaklı olabilir diye suya tuttum ama daha da belirginleşti. Hala iğne etkisi olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_20240607_085524.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 135
  • IMG_20240607_081007.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 135
Merhaba benimki 11.gün yalancı pozitif 12.gün çizgisiz 13.gün gebelik çizgisi olmuştu. Muhtemelen gerçek çizgi. yarın sabah ilk idrarla test yapın koyulaşacaktır inşallah

Merhaba benimki 11.gün yalancı pozitif 12.gün çizgisiz 13.gün gebelik çizgisi olmuştu. Muhtemelen gerçek çizgi. yarın sabah ilk idrarla test yapın koyulaşacaktır inşallah
Merhaba cnm teşekkürler yorumun için. Bu iğne etkisi acaba her vücut ta farklı zamanlarda mi atılıyor. Bugün tam iğnenin 12. Günü. Kimsii diyor 12. Gün bitiyor etksii. Bakalım yarın koyulasma olur mu olursa pozitif yoksa negatif. Ya herro ya merro olacak. .
Çok belirgin olan 20. Dk da oldu. Kuruma mi diye yıkadım ama gecmedi .bunlar 20. Dk dan sonra cikanlar dikkate almayın diyorlar ama bilmiyorum kafam karıştı

Eklentiler

• IMG_20240607_114338.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 123
  • IMG_20240607_085524.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 122
Merhaba evet herkeste farklı oluyor biraz ama 14.güne atılıyor en geç diye biliyorum. Bugün de test yaptın mı

ben ilk 2-3 dk dan sonra atıyorum testi ne kadar sabırlısınız :) ben 3 haziranda ovitrelle kullandım bugün test yaptım negatif döner mi dersiniz buradan?

ben ilk 2-3 dk dan sonra atıyorum testi ne kadar sabırlısınız :) ben 3 haziranda ovitrelle kullandım bugün test yaptım negatif döner mi dersiniz buradan?
Dönebilir tabiki. Daha iğnenin 10.günü. önce negatif sonra yükselme oluyormus cogu kişide eger pozitifse.

Döner cnm neden dönmesin kısmet artık. Bazılarının dönüyor. Benim dönmedi malesef adet oldum. 2. Aşılamam da. Negatif. Diğer ay tüp bebek tedavisine başlayacağım kısmetse

Döner cnm neden dönmesin kısmet artık. Bazılarının dönüyor. Benim dönmedi malesef adet oldum. 2. Aşılamam da. Negatif. Diğer ay tüp bebek tedavisine başlayacağım kısmetse
film çekindiniz mi tüplerde kapalılık vardır bbelki, rabbim hepimize tez zamanda nasip etsin inşallah doğal yollarla

film çekindiniz mi tüplerde kapalılık vardır bbelki, rabbim hepimize tez zamanda nasip etsin inşallah doğal yollarla
Evet çekildi cnm.. Bu. Bebek olayı tamamen kader kısmet artık ona inanıyorum ben. İnşallah tez zamanda isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…