ÇATLATMA İĞNESİ 10.GÜNÜM HAMİLE KALANLAR BELİRTİLERİNİZ NELERDİ?

sağlıkla güzel haberler alırsın inşallah canım.

Kızlar iğne günü dahil 7. Günüm sabaha karşı uyandım uyanmışken iğne etkisi görmek için test yapayım dedim aşırı aşırı silik çıktı böyle cok dikkatli bakılırsa Belli oluyor yani iğne etkisi geçmeye başlamış

kızlar selam, ben ikinci iğnemi vurulacağım yumurtalarım büyüdüğünde. ilkinde hamile kaldım kalmasına ama kimyasal gebelik maalesef. reglime dört gün kala kan sonucum 59, iki gün kala 35 oldu. bugün günümdeyim kanama bekliyorum. lütfen test yapmayıp gecikmenizi bekleyin biliyorum çok zor ama sonradan üzülmek inanın daha zor. değer katlamış mı diye haftasonu büyük umutlarla gittim özele ama elimde patladı anlayacağınız. ilk gebelik olunca da daha bi heyecan oluyor. doktorum günün 10 gün kadar geçsin demişti, keşke dinleseydim pişmanım gerçekten. en azından kanama olduğunda bu ay olmadı sonraki ay tekrar deneriz derdim üzülmezdim. siz de üzülmeyin

Çok haklısınız hayal kırıklığı daha kötü oluyor o yüzden bende yapmıyorum işte hissediyorum bi şekilde. Sizde üzülmeyin inşallah tekrardan olur hayırlısı olsun hakkımızda

Benimde 2. İğnem ilki çok zordu bunda hafif geçiyor 13. Günüm negatif sanırım bu seferde yok

Kızlar bütün topikleri geziyorum çildircam cok sabırsız oldum bugün test yaptım7 ci gün negatife dönmüş durumda çool erken değilmi herkes 15 gün etkisi kalır diyor ama benimki bitmiş heralde etkisi sonradan bir silik varla yok arası bişey çıktı benim moralim bi bozul bi bozul hiç sormayın .. yarın sizce tekrarlasam bişey çıkarmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…