Çatlamışım yaaa

Ben hamile degilim. Kilom 49-52.5 arasi gidip gelir. Oyle cok bi kilo degisimim olmaz. Benim bile bacaklarim catladi

32.haftann sonuna kdr hic catlagm yoktu kremde kullaniyodm zaten.33.grdgmde bi gece uyandgmda karnimi kasirken buldm kendimi aynada aci gercekle karsilastm..daha sonraki hftalar artti..karnima her baktgmda yenileriyle yuzyuze geliyodm..en kotusude nst deyken kendi harita gbi karnini gormeyen kadinlarnn aaa catlamissn demeleriydi..hep oyle kipkirmizi kalicak saniyodm ama 2 yil gecti belli bile degiller cok sukur.kafana takma olacagi varsa oluyo engel olamiyosun krem falan hikaye..hic aksatmadan kullanmama ragmen catir catir catladmm yani

Doktorum hamileligimde çatlak için krem yazarken eğer genlerinde varsa ne yaparsan yap catlamasina engel olamazsın demişti. .Kendinizi boşuna üzmeyin ömür boyu evladinizdan kalacak bi iz olarak düşünün. .Dünyanın en güzel duygusunu tatmak için bir iki çatlak olmuş çok mu

Sağlılı ve uzun ömürlü olsun inşallah bebeşiniz : )

Havuç tohumu yağı cildin elastikiyet özelliğini arttırır, kakao yağı ise çatlakları kapatmada etkilidir. Özellikle göğüs bölgei ve bel altı ağırlık nedeniyle cilt tipiniz ne olursa olsun mutlaka çatlayacaktır. Yine de krem ve yağdan vazgeçmeyin derim.

B
Bol bol yuruyusle catlaklarimi sikilastirdim. Zamanla ten rengine dönünce de iyice karnimin dibine girilmezse belli olmuyor. Bir de aran yağı kullanmıştım ara ara düzensiz. Bir ara çok modaydi ya
BeNimde kasiniyor yer yer karnim ama hic ellemiyorum :)
Umarim bir faydasi olur bunun :) bosuna onca kaşıntı cekmiyorumdur...
bende su an zeytinyagi, çörek otu yağı, acı badem yağı ve yasemin esansi kattim bir şişeye. ..hergün surmek farz oldu artik :) bakalim....

Sanırım bu gen ve bünyeden kaynaklanıyor. Benim kuzenimde kaç kiloluk hamile kaldı. Ne çatlak çıktı ne de doğurduktan sonra oluştu.. Dümdüz karnı.
Anneminde çatlak yok. Gerçekten gen bu iş.

Cörek otu yagini artik hic bisey icin kullanmiyorum bacagima varislerimden dolayi masaj yapiyordum tügleri güclendirdi tüg cikardigini sonradan duydum.

Wayyy arkadaş soruna bak ! Kusura bakma ama burda hamileliği hiç tatmamış o duyguyu yaşayabilmek için Dr Dr gezen o Kür bnm bu Kür senin çare arayan insanlar doluyken, senin göbeğindeki çatlağın hiç bir Önemi yok! Lütfen biraz duyarlı ol!

Ben bebek sahibi olamayan arkadaslari asagilayici birsey yazmadimki konumda. Allahim insallah olmayanlarada versin bu duyguyu insallah onlarda tatsin. Niyetim kirmak asagilamak degil. Yanlis anlasilmis olabilirim ama catladigimi paylasmamda ne gibi bir sorun varki? Kötü niyetle acilmis bi konu degil benimkisi

Ne alaka simdi?
Insanlarin canını bos yere neden sıkıyorsunuz?

Hamile kalamayanlara laf mi atmış konu sahibi?
Kendi çapında derdini paylaşmış. Madem boyle hırs yapican ne diye girip okuyorsun konuyu?

Hayret bir şey.
Kimseye böyle cevap yazmam ama siz biraz duyarlı olun.

Konu sahibine cemkirerek azarlayarak iyi bir sey mi yaptiginizi saniyorsunuz.
Hamile kalamayanlar girip hamilelik ile ilgili konulari okumasinlar o zaman ki boyle milletin canını bos yere sikmasinlar.

Kadincagiz catlagindan dertlenmis siz nereye cekmissiniz konuyu, bacagindaki selulitten sikayet edene de bacagi olmayanlari hatirlatip konuyu sapitmaya calisacak misiniz bekliyorum merakla...

Kaşımak çatlak sebebi değil. Yanlış anlamayın. Karninizi kasimanizin bir zararı yok.
Fakat kasinmaya başlayan karın sinyal veriyor demektir 'bak iyice gerildim catlayacagim dikkat et' gibi.
Ama sizde biraz erken başlamış kaşıntı. Genelde 30 hafta civarında başlar. Çok çok özen gösterin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…