Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
çok fazla yazı olduğu için okuyamadım.. soran olduysa kusura bakma...
acnelyse ve madecassol kremi sabah akşam kullandım demişsin.. tam olarak nasıl?
sabah acnellyse akşam madecassol mu, tam tersi ya da sabah akşam ikisini birden mi?

benımde catlaklarım vardıı ben 1 seneye yakın madessol kullandım her banyoda kese yaptımm vee sılındı catlaklarım gozle gorunmez hale geldı annem bıle sasrdı basta kızardı yapma ters etkı eder gecmez ama smdı o bıle sokk olduuu gercekten hıc aksatmadan surun derım:)

peki senn kırmızılarken mi başladın yoksa beyazlarken mi?

cnm sadece maadecasol mu kullandın acnelyse kullandınmı peki birde çatlakların kırmızıkenmi basladın benimde kırmızı oyüzden bende geç olmadan baslıyım senin çatlakların nerende vardı cnm

bu arada bende madecassol kullandım ama sanki kırmızı olan çatlaklarım beyazladı gibi seninde böyle oldumu

inş.bende alıp deneyeceğim..yeterki geçsin şu izler

benim doktorumda deri 7 kat ve soyulsa bile alttaki deride çatlaklar var yeni derinin çıkmasıda imkansız çünki alttaki deri zaten hasarlı 7 kat soymak imkansız demişti benimde vardı ama zamanla keseleye keseleye daha görünmez bir hal aldı ama tamamen geçmiyor tabi

Son düzenleme:

bu konuyu açan bayan buraladamı hala bende sizin bu yazınızı okuduktan sonra kullnmaya basladım 3 hafta kullandım ama çok kötü kasındırıyo ve kıpkırmızı kabartıyo kan çıkıyodu ve leke yaptı hala tam geçmedi kırmızı olan çatlaklarımıda beyaza çevirdi seninde böyle oldumu

Kullanmayın şunu iz yapıyo asit gibi yakıyo eritiyo

madecassol kullunıyorum 2.5 aydır inanılmaz memnunum günde bi defa onu sürüyorum yarı yarı azaldı

denicem bu formülü eğer faydası olursa yazarım. umarım faydası olur benim çatlaklar hamilelikte başladı. kırmızıydı sonra beyazladı. çok kötü gördükce canım çok sıkılıyor. denicem bakalım

Ben ywniyim bu da ilk yorumumm =) medacassol ve acnelyse i bnde kullanmıştım gçn yıl gerçekten etkili,denilen gibi acnelyse soyucu bir etkiye sahip medacassol se hücre yeniliyici prospektüsnü defalrca okumama dayalı söylüyorum bunları.ztn medacassol yanık lekelerine gayet ii geliyor.ben sıkılmış bırakmıştım biraz aceleyicimdirde =) ama bir haftada kendini gösteren kremler.kullanınız zira bn tekrar başlıycam belimdekiler için =)) bnde çok yok şükür 2 fün önce tatildeydim havuzdakileri görünce bi şükretme hali aldı beni =) nese bnnde yazmış bulundum böylece =)

Yaa benim kafam karıştı biraz,sabah akşam derken birini sabah birini akşammı,yoksa aynı andamı yada önce birini sürüp bekleyip sonra diğerimi?
Çok ihtiyacım varda cvp gelirse çok sevinirim :93:

madecassol kullunıyorum 2.5 aydır inanılmaz memnunum günde bi defa onu sürüyorum yarı yarı azaldı

acnelyse kullanmıyor musunuz?sadece madecassol mu sürdünüz?ben emziriyorum acnelyse kullanılmıyormuş emzirirken madecassol kullanılabiliyormuş o yüzden soruyorum cevaplarsanız sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…