Çatlaklar

forever0606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2016
21
7
30
Vücut çatlaklarımdan kurtulmak için striort diye mi yazılıyor her neyse onu yaptirdim. Ilk 6 ay her şey cok guzeldi catlaklarim tamamen gitmisti ama 6 aydan sonra catlaklarim yeniden gün yuzune çıktı...
Bende bu yüzden birinin catlaginin uzerini sinek ısırdigini ve o yerin iyilestigini okumustum bu vesileyle çatlaklarımın üzerini iğneyle çizdim cok çılgınca farkindayim ve o çatlaklarin görüntüsü azaldığı gibi bir daha hic çıkmadı.. Bacak arkamda da o catlaklardan var ve bugun bi cesaret orayi da çizdim üzerine kantaron yağı sürdüm ve sonuçlarını takip etmek amaçlı ve faydam dokunursa size burda kalıcı kalması amaciyla bu konuyu açıyorum

Kimsee yok herkes catlaklarini halletti sanırım bu arada yukardaki yöntemi yaptığım her gün sabah akşam kantaron yağı sürdüm ve inanir mısınız cevap veren olsa fotografta atarim cok manyaklik biliyorum ama geçiyor çok ilginç sanirim bunca yıl bilim adamlarının çözmek için uğraştığı şeyi ben buldum patentini alicam

Hiç duymamıştım bunu. Benimde baş belam çatlaklar hiç geçmiyor kendimi bildim bileli de varlar

Hiç duymamıştım bunu. Benimde baş belam çatlaklar hiç geçmiyor kendimi bildim bileli de varlar
Benim o yara yaptığım çatlaklar hala iyileşme sürecinde iyilestiginde mutlaka yazicam. Çok ince catlagim vardi onu çizdim ve fotografini atiyorum baya geçti şok oldum. Sadece suan hala yara ama o bembeyaz catlak gitti. Bu attigim dizimin yan tarafinda 1 cm catlak yeri

Eklentiler

• 20210310_002215-1.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 490
Önceki gün attığım çatlagimin resmini bugün çektiğim goruntusuyle guncelliyorum. Okla gosterdigim yer gorunmuyor bile ve hala kantaron yağı kullaniyorum gece yatmadan once yedirerek suruyorum sadece

Eklentiler

• Capture+_2021-03-11-10-22-32-1.png
    792,7 KB · Görüntüleme: 440
bu gerçekten işe yarıyor mu? Nasıl yaptınız tam olarak anlayamadım? Benim ergenlikte çok hızlı uzadığım için her yerimde çatlaklar var eğer bu gerçekten işe yarıyorsa çok mutlu olurum

bu gerçekten işe yarıyor mu? Nasıl yaptınız tam olarak anlayamadım? Benim ergenlikte çok hızlı uzadığım için her yerimde çatlaklar var eğer bu gerçekten işe yarıyorsa çok mutlu olurum
Benimde genetik bu çatlak olayı kollarimda omzumda yok ama diz arkamda dizimin yaninda baldirlarimda var.. Çok rahatsiz oluyordum bende iyice bunalmistim bu illetten dezenfekte ettim kolonyag ile toplu iğneyi bu arada tetanoza falan dikkat et benim aşım var ondan da hani rahatlikla yaptim catlagimin uzerinden iğneyle geçtim kanatmayacak şekilde ki yaptigim dermarol mantigiyla ayni dermaroller nedense o bölgeyi karartiyo ve catlaksiz etide mahvediyor ondan sadece catlakli olan kismkn uzrrinden gecmek bana daha mantikli geldi ve kizardi daha sonra her gün kantaron sürdüm suan kaçıncı gun bilmiyorum ama görüntüsü yuzde 60 azaldı birde o parliyo ya hani o parlakligi kırıldı güzel oldu 1 veya 2 hafta sonra bir daha uzerinden gecicem bu islemi de regl olmadan önce yaparsan vucudun gec iyilesir regl bittiginde hemen yap yapacaksan ve ilk küçük bi bolgeni dene ki her vucut faeklidir benim vucuduma bu yöntem yaradi

Çok Teşekkür ederim cevap için mantıklı aslında en kısa zamanda başlamam lazım sizdeki değişime sevindim kalıcı olur umarım.

Mutlaka seninde sonucunu bekliyorum
Merhaba bence çatlak tedavisiyle ilgili bir konu açıp öncesi sonrası fotoğraf ekleyip deneyimlerinizi paylaşmalısınız. Ne kadar sürede etkisini görmeye başladınız, ne sıklıkta uyguladınız, dermaroller ile olumsuz sonuç almışsınız bu ilginç yani mantık aynı ama neden öyle oluyor ki. Bende derma roller ve Kantaron yağı var bunu denemeyi düşünüyorum.

Nasıl yaa iğne ile çizmek çılgınlık :) dermaroller daha mantıklı değil mi?

Şöyle söyliyim dermarol catlaksiz kismi karartiyo ve o cildi o kadar hassaslastieiyo ki caniniz yaniyo pantolon vs giyince veya sandalyeye oturunca vs vs ben igneyle cizdim rengi kırıldı ama tamamen gecmedi bu arada dikkatli bakinca gözüküyor ama keske olmasa birde benim tetanoz aşım vardi sonuçta cildi ciziyorsunuz dikkat edin

Bende az önce kantaron yağı sürdüm uykuya geçmeden yine bir bakayım dedim kızlar çözüm bulmuş mu bende striortla aynı bir uygulama yaptırmıştım etkisi çok az oldu zaten beyazlılar çok az azalsada geri geldiler. Dün morartana kadar kese yaptım sonra yağlar sürdüm her yolu deniyorum buraya da yazıyorum bir gün ben bunun tedavisini bulucam dhhdjd

Çok iyiymiş ya bende denemeyi düşünüyorum benimde tetanoz aşım vardı.geniş çatlakta uyguladınız mı gelişmeleri yazarsınız sevinirim

Benim igneli yontem 1.5 ay götürdü beyazlar geri yerine geldi bende az önce at kılı fircasiyla iyice surttum kızardı suan o bolge karincalaniyor krem surdum sıradan yaz geldi ve canımı cok sıkıyor bu catlak konusu.. Ya bazi insanlarin nasil catlagi olmaz anlayamiyoeum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…