Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
benim göğüslerim gelişim döneminde biraz hızlı büyüdükleri için çatlaklar oluşmuştu.
6-7yıllık belkide daha fazla..oldu düşünün ne kadr derindiler:))
sonra bikaç yağ denemeye karar verdim,burdaki bütün sayaları okudum.en etkililerini bi yere kaydettim ve kullanmaya başladım..kısa bi süre kullandıktan sonra çatlaklarım yarı yarıya azaldıııı:))
ama hala daha var,bir aydan fazla bi zamadır kullanmıyom ama 2-3hafta sonra tekrar kullanmaya başlamayı düşünüyorum.

sonuç:ÇATLAKLARIM %50 AZALDI:))

yeniden başladığımda ve etkisini gösterdiğinde(tabi daha da azaltırmı bilmiyorum) haber veririm,
inşallah hepimiz kurtuluruz bu sıkıntıdan....

ama artık eskisi kadr da takmıyom,insanlar neler neler yaşıyo,ne sıkıntılarla uğraşıyo ben bunları dert etmek istemiyom,geçmiyosa da o kadr umursamayın,benim de çok önemli bi yerde,göğüslerimde bu çatlaklar ve ilerde yani evlendiğimde ne olck diye çook düşünüyodum,ama şimdi erkek arkadaşıma söyledim o bunu sorun etmediğini,önemsemediğini söyledi.öenmli olan beni sevmesi,bunu da bana dediğinde çook mutlu olmuştum ve kendime güvenim geldi:))

geçmesi için uğraşalım,ama olmazsa da canımız saolsun:))))

o kremler bir işe yaramıyor arkadaşlar ya..buraya yazanlarda reklam amaçlı..başka msjlarını göremedm...paranıza yazık..ben yağlar sürüyorum işte önliyim çıkmasını diye...önledm ama var olanlar geçmio tabi =( daha 20yim yaaaaaa.....

Açıkçası ben konuyu ilk defa gördüm başka bir şeye yazmak için girmiştim ama Jojoba yağı ile ilgili bir belgeselde izlemiştim çekirdeklerinini kaynatıp yağını çıkartmışlar sonra, çatlaklara iyi geldiğini keşfetmişler..
umarım işinize yarar :)

Ben de acnelyse ve madecassole başladım, sonuç alan da var almayan da var bilemedim nolcak :1no2: Forumda başka bi yerde badem yağının da iyi geldiğini okumuştum kullanan var mı acaba. Her yerimize bişeyler sürmekten, yemekten, içmekten ne hale gelicez sonunda bilemiyorum off bayan olmak çok zor

acnelyse ve madecassolu bnde kullandm 1ay kdr..ama bıraktm..1sene kulanmak gerekiomş..işe yarıyor diyenleride ortada göremiyorum =)
bn kullanıyorum badem yağını oluşmasını engelliyor..asla geçirmez var olanları....

ya benim de bacaklarımın içinde hızlı kilo alıp vermekten oluşmuş çatlaklar var. bebek yağı falan sürüyodum tabi ki geçmedi ama en azından yenilerinin oluşmasını önlüyomuş meğer, bırakınca anladım
ya bu contractubex'i ve epilasyon öncesi için emla kremi sigorta karşılıyomuş ne güzel, yazdırsak ne güzel olur, ama benim sigortalı olmama rağmen karnem yok, artık karne yokmuş galiba? napcam ben ya, nası alcam ilaçları ((

Kayısı çekirdeği yağı mantıklı..
Bunu kullanan birini görmüştüm..kadın 50 yaşında var yok ama acayip güzel bi cildi vardı..
Kayısı çekirdeği yağı kullanıyomuş..
Bende denedim ama uzun süreli kullanamadım.
Çok derin olmayan çatlaklarda keseyle iyi gelebilir.

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir yazılanları takip ediyorum bende. Benimde çatlaklarım var ve bi ürün kullanıyorum bakalım kesin olmasa da aza indirdiğini ve uzun sürede geçebileceğini söylemişti arkadaşım. Bu arada true cover diye bi kapatıcı dan bahsedilmiş. Hiç kullanan varmı bu tarz kapatıcıları? Ne kadar etkili olduğunu ve nerden alabileceğimizi bilen var mı ? Bari sonuç alana kadar kamufle edebilsek :uhm:

arkadaşlar daha öncede yazmıştım buraya çatlaklar için karboksi tedavisi ! kayınvalidem 46 yasında ve doğum çatlakları vardı en az 29 senelik 2 haftadır bu tedaviyi yaptırıyor bu akşam bana geldi inanamadım ve ücretide bana göre cok uygun eğer bu yöntemi yapmak isterseniz doktoru adresi verebilirim bende hemen başlıycam bu kadar az zamanda bu kadar ileleme mucize diyebilirim

merhaba herkeze uzun bi süre önce contratubex kullanmaya başlamıştım daha eski sayfalarda da var ben çok memnun kaldım.baya hafifletti görüntüyü :teytey:yani karnım yırıktı çatlak olayını geçmişti ama şimdi yırtıklarım inceldi ve sıkılaştı:dance:..anlıcanız görünümü eskiye göre baya baya düzeldi.ama şunda belirtmeliyimki çatlakların asla ve asla tam anlamıyla bir tedavisi yok ancak görünümlerini biraz daha azalta biliyosunuz tabi buda bünyeye ve çatlakların yapısına ve nekadar istikrarlı olmanıza bağlı.doğum sonrası kilolarımıda verdim şimdi yaz için denize girerken vücut fondoteni aldım şu suda çıkmayanlardan en azından pskolojik olarak rahatlıcam..uzun lafın kısası çok kafa yormaya gerek yok arkadaşlar...:enbuyukkk:

Madecassol acnelyse yapıyorum ama bir sene dayanabilceğimi sanmıyorum Bunu okuduğum sitedeki bayanların sürdüğü yerler hep soyulmuş bende öyle bir şey de olmadı, bakalım. Bi yandan da avon maximum body makeover sürüyorum o da hem çatlak hem selülit etkiliymiş. Bu kremler bitsin valla bir sene krem dokundurtmuycam cildime anca atar vücut kimyasalları

nasıl bir tedavi bu acaba? lazer filanmı.anlamadım ben.

lazer değil canım oksijenli tedavi internette araştırısanız bulursunuz benim size söylememin en büyüük etkeni kayınvalidemin doktoru daha önce 1-2 tv programınada cıkmıştı sağlam bir doktor ve ücretide diğerlerine göre daha iyi valla ben hemen başlamak istiyorum akşam annemi görünce cok kıskandım:1shok:ve şaşırdım bende istiyorum dedim inş yaptırıcak sizede tavsiye ediyim dedim canlarım ayrıca bu tedaviyle selülit kırışıklık gögüs bakımı da yapılıyor haberiniz olsun

Son düzenleme:
:roflol:
anladığım kadarıyla evli olsun bekar olsun doğum yapsın yapmasın herkesin genel ve en önemli sorunu çatlaklar....

sizlere bende dahilim kızlar benimde diz kapaklarımın arkalarında ve basenle bikini bölgesinin birleşim yerinde ( anlatabildimmi bilmem ) çatlaklarım var cok beyaz tenliyim ama yinede ben görüyorum ya işte belli oluyo rahatsız ediyo...

benimki kilo alıp vermekten oldu
en son 68 kiloydum şimdi 78 oldum daha da arttı

rejime başladım eminimki zayıflayınca daha belli olacak sayfaların hepsini okuyamadım

ama soğuk su bence hepsinden faydalı cünkü benim arkadasım soğuk suyu göğüsleri sıkılaşşsın diye uyguluyordu faydasınıda görmüştü.

çatlaklarada iyi gelir sanırım

doğum çatlaklarınında caresi yok bence benim annem 52 yasında yıllardır kullanmadığı kalamdı işe yaramamış hiç biri bazı insanların doğum çatları iç karında bazılarının ki dış karında oluyormus sanırım tamamen bedensel yapıyla alakalı

gebelikde her gün düzenli olarak zeytinyağı yada badem yağı kullanmak karın dış çatlamalarını önlemese bile azaltabiliyormus..

kalıcı çözüm yok bence

ama sormak istediğim su yenilerde cıkan krem fondoten
true cover

kullanan duyan bile varmı acaba
etkilimi anlatıldığı gibi yoksa yan etkileri falan varmı almayı düşünüyorum ama cok pahalı boşa para vermeyeyim ya geçiçide olsa sonucda yazın denizde güzel görünmeye yeter jeyyar

çatlakların tedavisi yok üzgünüm..ancak bir nebze görünümleri hafifliyor..denemediğim kalmadı ki estetisyen hocasıyım ben yani yıllardır bu işin içinde olan biri olarak söylüyorum..evet true cover işe yarıyor ben aldım ve denemek için evde sürdüm kapattı ama ton ayarını iyi tutturmanız lazım suda kolay kolay çıkmıyo ovalamadığınız sürece yani denize girip çıktıktan sonra vücudunuzun kendi kendine kurumasını sağlayacaksınız havluyla kurulanırsanız ozaman biraz çıkıyor işte..hadibakalım hanımlar kolay gelsinn...ha bu arada ben sürdükten sonra duşa girdim çıkmadı ama tuzlu suda etkisi ne olur bilemem:)))denemek lazım umarım bide rezil olmama oralarda ha ha ha:))

canım bu başlığı 16-12-2006da açmışım ondan sonra yaklaşık 6-7 ay her şeyi denedim. badem yağı, kayısıyağı, bephantene, acnelyse... azalma oldu, çoğalmasını da kesinlikle engelliyor ama kremleri bırakınca yeniden çoğalmaya başladı. var olan çatlakların geçmesini ümit etmek çok da mantıklı değil ama yenilerinin olmasını isteiyorsan hemen bir şekilde başla derim. kesinlikle patates kızartması ve cips yeme, ben çok yiyordum bıraktığımda çok fark oldu sonra canım ne ilgili var diye düşünüp yeniden başladım birden çoğaldı çatlaklarım. beslenmene dikkat et ve bakımı sakın ihmal etme uzun süreli çatlaklar geçmiyor çünkü. daha yeniyken başlamak, yeni olacakların da önüne geçmek lazım. ama sabırlı olur bir kaç yıl kullanmayı başarırsan geçebilir belki.

ben şu Anda Avon çatlak Ve Selülit Kremi Kullaniyorum.10 Gün Oldu Tabi Doğal Olarak Henüz Farketmedi.ama 1.aydan Itibaren Istersen Seni Bilgilendirebilirim Gelişmelerle Ilgili.göğüs Toparlayicisini Kullaniyorum Uzun Zamandir çok Memnun Kaldim Ona Güvenerek Aldim.içerisinde Bulunan Kahve Yaği Cilt Tonunu Düzgünleştiriyor.ama şimdilik çok Tatmin Edici Değil.umarim Bana Iyi Gelir De Sana Da Müjdeyi Verebilirim...

valla canım ben çok memnun kaldım halen kullanıyorum ama tabi doğal olarak çatlaklar geçmiyo:1no2: ama benim çatlaklıktan çıkmıştı yırtılmıştı hamileyken 33 kilo aldımda laf aramızda:dance:dance:görünümleri sıkılaştı rengi açıldı en azından çok yakından bakmadığın sürece belli olmuyolar:teytey: buda benim için çok büyük bişey anlıyacağın..ama tabi herkezin farklı olabilir denemekte fayda var diye düşünüyorum...

arkadaşlar ben çatlaklar için kakao yağı kullanıyorum.benimkiler ciddi anlamda inceldi.
(kilo alıp vermeden oluşan çatlaklar) eğer çok kötü görüntü varsa dolgu yaptırmanızı öneririm.sevgiler a.s.

DERMADOC CHORONO CURE(SELÜLİT VE ÇATLAKLAR İÇİN)
Hamilelik ve hızlı kilo alıp verme dönemlerinde oluşan çatlaklar,(Strialar)yırtik bir görünüm kazanır.Çatlaklar için geliştirilmiş CHORONO-CURE 3 aktif bileşenin birlikteliği ile dokuların onarılması ve cilt hücrelerin yeniden yapılanmasında etkilidir.Çatlakların,eninde boyunda ve derinliğinde 2 hafta içerisinde gözle görülür düzelme sağlar.Çatlakların rengi zamanla cilt rengini alır.
CİLT ELASTİKİYETİNE ETKİ. CİLTDE SIKILAŞMA
CHORONO-CURE içeriğindeki moleküller,yağ ve şeker stoklanmasını önler. Selülit oluşumunu engeler.
OLUŞABİLECEK ÇATLAK OLUŞMUŞ ÇATLAK
DOZAJ(Sabah-Akşam) DOZAJ(Sabah-Akşam-Gece)
UYGULAMA(2) UYGULAMA(3)
GÜN(30) GÜN(30)
3Aktif Bileşenin birlikteliği ile dokuların onarılması ve cilt hücrelerin yapılanmasında etkilidir.Çatlakların eninde boyunda ve derinliğinde 2 hafta içerisinde gözle görülür düzenleme sağlar.Çatlakların rengi zamanla cilt rengini alır.
UYARI:
1-Çatlak bölgeye dairesel hareketlerle ovulur.
2-Sadece harici kullanım içindir.
3-Hamilileler kullanamaz
4-ÇOÇUKLARDAN UZAK TUTUNUZ
KDV Dahil Fiyatı
52,98 YTL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…