Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
benim basenlerim diz arkası vs hep çatlak dolu :KK43: kremler vs hepsi kısa çözüm anca görüntüsünü azaltıyorsun. buada bi güzellik merkezi var karboksiterapi, soydurma vs gibi işlemler uyguluyormuş toplu halde kendilerinden eminler param olunca en kısa sürede gitmeyi düşünüyorum. Sonuç bulursam ilk işim buraya yazmak olacak. Umarım bir gün hepimiz kurtuluruz şunlardan...

kızlar bende de aynı dert var epey bir aradım taradım herkesin çözüm önerisi hemen hemen aynı.
benim gördüklerim şunlar:
1)çatlak olan bölgeleri duşta soğuk suyla beraber iyice keselemek
2)badem yağı,kayısı yağı ve bepanthen krem
3)çatlak olan yerlere buz gezdirmek ki bu bence çok mantıklı güzellik merkezlerinde çatlaklar için uygulanan buz tedavileri var.

benim onca konu içinde gördüğüm,ayıkladıklarım bunlar kızlar.internetten çatlaklara iyi gelen yağları araştırıp bulup kendiniz karışımlar elde edebilirsiniz takviye olarakta çatlak kremi edinebilirsiniz.zaten başka kesin çözüm elde edilebilmiş değil.

geçen sene lokman hekime çatlaklara ne iyi gelir diye girdik.kadın argan yağı alıyorlar ama işe yarıyor mu henüz kimseden duymadım dedi ve bize bi kremden bahsetti.kremin markası TOUCH ME.çatlaklar için olanını kendi kullandığını söyledi internetten alıyormuş.biz de internetten sipariş verdik.2 yıl içinde oluşmuş çatlakları tamamen geçiriyor.öncesinde olanları ise sanki perdeleme gibi görüntüsünü azaltıyor.3 arkadaş kullandık hepimizde aynı sonuç.kesin işe yarıyor yani.1 kutu 25 lira civarı.tavsiyem en az 4 kutu alın.2 hafta sonra sonucu görceksiniz ama 6 ay devamlı kullanın

Dr organic diye bi çatlak kremi duymuştum çok kişi memnun kalmış.bende doğumdan sonra kullanacağım.lila kutu diye bi sitede var bi bakın isterseniz:-)

Madecassol ve Hametan kremi karıştırıp sarkan selülitli ya da çatlak olan yerlerinize sürün.. Kokusu iğrenç oluyor karışıncai bendeki çatlaklar çoook derin değildi öyle kremi kullanınca düzenli 1 hafta içinde etkisini görmeye başlamıştım..
1er tüp kremleri kutuda karıştırdım ve her akşam çatlakların olduğu kısımları ovar biçimde kremi sürüp iyice yedirdim.
Sabah kalktım duş aldım kokusu çok fena olabiliyor ama ona da katlanmak lazım. 1ay kullanın farkı görün diyorum sadece.. Üstelik 20 tl ye anca mal olur 1 ay lık kullanımı..

Madecassol ve Hametan kremi karıştırıp sarkan selülitli ya da çatlak olan yerlerinize sürün.. Kokusu iğrenç oluyor karışıncai bendeki çatlaklar çoook derin değildi öyle kremi kullanınca düzenli 1 hafta içinde etkisini görmeye başlamıştım..
1er tüp kremleri kutuda karıştırdım ve her akşam çatlakların olduğu kısımları ovar biçimde kremi sürüp iyice yedirdim.
Sabah kalktım duş aldım kokusu çok fena olabiliyor ama ona da katlanmak lazım. 1ay kullanın farkı görün diyorum sadece.. Üstelik 20 tl ye anca mal olur 1 ay lık kullanımı..

Merhaba, kremleri eczaneden mi alıyorsunuz ya? Bir de hani reçetesiz ilaç satılmıyor gibi bir durum var mı acaba? Hem selülit hem çatlak var, çatlaklarım sadece 7-8 aylık. Hala mor ve kırmızılar. Bu yüzden çok da derinleşmeden bir şeyler yapmak istiyorum. Cevap verirseniz çok sevinirim. Ona göre hemen alayım. :)

Hamileligimin son 10 gununde karnimda catlaklar belirmeye baslamisti.bunun kuzenime anlattigimda kendisinde de dogumda catlaklar olustugunu ve bunlarlardan lanolin ve vazelini karistirip catlak olan bolgeye gunde 2 3 kez masajla yedirerek kurtuldugundan bahsetti. Ben dogum yapali 41 gun oldu dun aktardan saf lanolin ve vazelin alip benmari usulu ikisini eritip surmeye basladim. Emzirdigim icin merhem yada krem kullanamiuorum. Ben deniyorum demek isyeyen arkadaslara da bilgi vereyim istedim. Umarim ise yarar .

Merhaba, kremleri eczaneden mi alıyorsunuz ya? Bir de hani reçetesiz ilaç satılmıyor gibi bir durum var mı acaba? Hem selülit hem çatlak var, çatlaklarım sadece 7-8 aylık. Hala mor ve kırmızılar. Bu yüzden çok da derinleşmeden bir şeyler yapmak istiyorum. Cevap verirseniz çok sevinirim. Ona göre hemen alayım. :)

Benimle aynı merakı paylaşan varsa diye yazayım, eczaneye uğradım gelirken. Ellerinde sadece Hametan varmış. Onu aldım ben de. Diğerini de gelirken abim almayı unutursa yarın alacağım. :)

Merhaba, evet canım eczaneden alıyorsun.. Silverdin hametan ve madecassol a ben 15 tl ücret ödedim.. O devir artık baya geçti, bazı özel ilaçları reçete ile vermek zorundalar. Selülit ve sarmayıda hametan ile içerden toplamaya başlıyor, hem içerden hemde dışardan onarmış oluyor.. Bence denemelisin sonuçta bi selülit kremine ya da çatlak kremine en az 50 tl bayılacaksın..Ben denedim memnun kaldım. Özellikle kollarımda hafif sarkma vardır ya kilo verdikten sonra onu falan bayaa toparladı. İlk bi hafta geçmeden eşim farketti hatta.. Hemen al başla derim ben. Ama kokusu karışınca bir acayip oluyor o konuda uyarıyorum ha aman aman iğrenç değil ama hoş da değil =)))) Başla ve iki en fazla üç hafta içinde kendisini belli eder sende canım..

Merhaba, evet canım eczaneden alıyorsun.. Silverdin hametan ve madecassol a ben 15 tl ücret ödedim.. O devir artık baya geçti, bazı özel ilaçları reçete ile vermek zorundalar. Selülit ve sarmayıda hametan ile içerden toplamaya başlıyor, hem içerden hemde dışardan onarmış oluyor.. Bence denemelisin sonuçta bi selülit kremine ya da çatlak kremine en az 50 tl bayılacaksın..Ben denedim memnun kaldım. Özellikle kollarımda hafif sarkma vardır ya kilo verdikten sonra onu falan bayaa toparladı. İlk bi hafta geçmeden eşim farketti hatta.. Hemen al başla derim ben. Ama kokusu karışınca bir acayip oluyor o konuda uyarıyorum ha aman aman iğrenç değil ama hoş da değil =)))) Başla ve iki en fazla üç hafta içinde kendisini belli eder sende canım..

Teşekkür ederim cevabın için. :) Birkaç sorum daha olacak müsaadenle. Hametan'ı aldım, diğeri kalmamıştı. Silverdin'i de küçükken yanık için kullanırdım..Kullanımı nasıl olacak? Hametan ve Madecassol karıştırılıyor sanırım..Sürüp bırakacak mıyız? Sarmak falan gerekmiyor sanırım değil mi? Bir de başka bir konuda derinin soyulduğunu falan okumuştum, öyle bir durum oldu mu acaba sende? :)

Merhaba,

Bir arkadaşımın önerisiyle bir krem aldım ve kullandım. Doğal olduğu söylendi. Fazla inanmamıştım ama kullandıktan sonra şok oldum. Faydasını gördüm. Biraz pahalı ama işime yaradıktan sonra onu bile gözüm görmedi. Elimin altında devamlı bulunduruyorum. Geniş kullanımlı bir ürün, harikaaaaaaaaaaaaa

Merhaba,

Bir arkadaşımın önerisiyle bir krem aldım ve kullandım. Doğal olduğu söylendi. Fazla inanmamıştım ama kullandıktan sonra şok oldum. Faydasını gördüm. Biraz pahalı ama işime yaradıktan sonra onu bile gözüm görmedi. Elimin altında devamlı bulunduruyorum. Geniş kullanımlı bir ürün, harikaaaaaaaaaaaaa

Kremin adını verirseniz biz de mutlu oluruz.:KK34:

çatlak olduktan sonra geçmesi mümkün değil çünkü aynı şey bende de oldu sanki bıçakla kesilmiş gibiydi zamanla beyazladı tabi önceki gibi belli değil ama dikkatli bakınca beyaz beyaz çizgiler belli oluyo önemli olan çatlak oluşmadan önlem almak. oda hamilelik boyunca badem yağı sürüldüğünü ve hiç çatlak oluşmadığını duymuştum tabi benimki hamilelikten değil kilo almaktan olmuştu :KK43:

çatlakları geçiren kremler var ben kullandım oldukça memnun kaldım adı forever epıblanc tı yanında aloe veralı kremleri ile birlikte güzel sonuçlar aldım

Arkadaşlar, derma roller diye bir ürün var. Kırışıklıklardan güneş lekelerine, selülitlerden çatlaklara kadar her şeye iyi geliyor. Yüz için ayrı uzunlukla iğneleri, cilt için ayrı uzunluktaki iğneleri seçiyorsunuz. Uygulamayı yapıp üstüne çatlak için çatlak kremi, selülit için selülit kremi sürüyorsunuz. Cilt, bu uygulama sonunda normal emiş miktarının 40 katını emiyor, kremler çok daha etkili oluyor. 8-10 seans yeterli oluyor. Tavsiye ederim. Derma roller ya da body roller internetten araştıranilirsiniz. Hiç yan etkisi yok. İğneli bir tambur sadece. :):)

watsonsta satılan bir yağ var "restorating oil" diye. markası ya superdrug ya da pure beauty tam hatırlamıyorum. bio oil'in yanında duruyordu. kullanım amacı bio oil ile aynı. kullanan var mı bu yağı, işe yarıyor mu acaba?

X