Çatlak tedavisi

Eylulgf7

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2017
16
8
29
Çatlaklarından tamamen kurtulan var mi? Fraksiyonel lazer için iyi diyorlar yaptıran var mı? Lütfen yardımınıza ihtiyacım var

Lazeri bilmiyorum ama senelerdir kullanmadığım krem, yağ kalmadı ama tamamen kurtulamadım bugun baktım kollarımda hafif kırmızılık var çatlamalar durmayacak sanırım bende..

Lazeri bilmiyorum ama senelerdir kullanmadığım krem, yağ kalmadı ama tamamen kurtulamadım bugun baktım kollarımda hafif kırmızılık var çatlamalar durmayacak sanırım bende..
Geçsin diye daha çok olmasin diye bende uğraşıyorum bir şeylerle biktim gerçekten ya bu çatlak işinden

Herkesin cildiyle alakalı ya kimisi çatlamıyor hiç evlenip hamile kalınca göbeğimi düşünemiyorum ben felaket çatlar sanırım
Aynen cilt yapısıyla da alakası var o kadar kilolu insan var hiç çatlakları yok görüyorum aynı şekilde hamilelerde de var vücudu bozulmayan. Napalim hep dikkat edicez ben spora başladım sikilasip toparlicaz bakalım.

arkadaşlar merhaba. geçen hafta fibroderms çatlak tedavisine başladım göğüs bölgeme. gelişmeleri yazacağım. neslim güngen de tedavi olan var mı hiç?? varsa memnun kaldınız mı?

arkadaşlar merhaba. geçen hafta fibroderms çatlak tedavisine başladım göğüs bölgeme. gelişmeleri yazacağım. neslim güngen de tedavi olan var mı hiç?? varsa memnun kaldınız mı?
Fibroderms nasıl bir tedavi yöntemi acaba? Gelişmeleri de merakla beklicem

Karbondioksit tedavisi eğer oluşmuş çatlağa iğne yardımıyla uygulama ise benim Çan'ımı aşırı yakmıştı çokta bir faydası olmadı

Prp yöntemi de tavsiye ediliyo catlaklar icin deniycem su an ilçede oturdugum icin baslayamiyorum memlekete gidince baslicam insallah mutlaka yazicam gelismeleri

ayy ben de senelerdir araştırıyorum fibroderms i duydum ben de acaba işe yarıyor mudur ?

İnstagram dan bi ilaç almıştım daha 1 kere kullandım bayağı azalma oldu. 4-8 seansta geçer dedi. Bende artık geçeceğine inanıyorum. Aşağıya instagram hesabını yolluyorum isterseniz bi bakabilirsiniz.
Instagram: @catlaktedavisii

İnstagram dan bi ilaç almıştım daha 1 kere kullandım bayağı azalma oldu. 4-8 seansta geçer dedi. Bende artık geçeceğine inanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum uzun zamandir bazı formları takip ediyordum zaten inanin 25 yaşinda olmama ragmen kilo alip vermeden dolayi cok fazla catlagim var ve denemedigim yag krem kalmadi tabi sunada aciklik getireyim uzun donemli ve duzenli kullanim saglayamadim ama uzulmeyin hiiicc cunku dövme her alanda ciddi anlamda kolaylik sagliyor ozelliklede yabanci bir sitede gordum bildiginiz ten rengi boya ile catlaklarin uzerini doldurarak baya kapatiyorlar %100 belirsiz olmasada inanin %80 belli olmuyor inceleyebilirsiniz bildiginiz dovme yapar gibi dusunun bende dovme oldugu icin acisindan dolayi bir sıkıntım yok ozellikle kirmizi yada sedeflesmis catlaklara bile uyguluyorlar pop bel gogus karin farketmiyor yaz sonu yaptirmayi dusunuyorum sahsen tabi tek sıkıntı amerikada bildiginiz erkek dovmecilere evet yaptiriyor kadinlar ama sanirim ben yapamam yani cekinebilirim o yuzden kadin bir dovmeciye yaptirmak daha mantikli geliyor... Umarim bu fikrin sizlere faydasi olur en azindan daha kolay bi yontem kalici bir yontem umarim hepimiz catlaklarimizdan kurtuluruz

Çatlakların %100 geçeceğine kesinlikle inanmıyorum. Çatlağa müsait vücudunuz varsa geçirmeye çalışmak yerine korumaya çalışmak daha doğru.

korumak konusunda hem fikirim ben suan hali hazirda var olan sahsen bende kiler kirmizi ve sedef rengi onlari bir turlu geciremedigim icin kapatma taraftariyim yani soyle dusunun nasil ki catlaklara fondoten surerseniz gozukmez dovmede bir nevi var olan ve gecmeyen catlaklari kesin ve net bir sekilde kapatmak gibi ben sadece sizleride bu konuda bilinclendirmek istedim

Merhaba;
Kızlar ergenlik döneminde oluşan kilo alıp vermekten kaynaklı kalça bacak ve bel bölgemde aşırı çatlak var. Bayağıdır sorun yapıyordum nivea cilt sıkılaştırıcı yağı kullanıyorum ama işe yaradığı söylenemez. Bunlara nasıl çözüm bulacağız? Öz güven eksikliği yaratıyor. Herkes de var olan bir şey mi ? Öyleyse ünlülerde neden yok ?

Bulan olacağını sanmıyorum adı üstünde deri çatlıyo eski haline nasıl gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…