Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

benim içinde çizim kolay ama nasıl bir kavanoz olacak nereden bulurum bilemedim onun yerine kalpli kutu bulabilirsek olmaz mı :26:

Evet bu da çok güzel fikir kutu yani:26: Ama içine yazacaklarımız o konuda da yardımlaşmalıyız

Sonrada size yazarım bunları

Bu fikir de çok güzel aryz teşekkürler canım . .

Yakın çevremdekilerin böyle bi ihtiyacı olmuyo ki canım

İyiymiş hem abinlerin alt katında olması daa

Git canım görüş

Saat 4 olmuş hala gideceğim ben yalnız
Evet bu da çok güzel fikir kutu yani:26: Ama içine yazacaklarımız o konuda da yardımlaşmalıyız

canımcım ben yapmıştım şöyle diyiim. Çıktığımız günden itibaren bi word dosyasında bulustuğmuz her günün tarihini atıp notlar yazmştım sonra onları kartonlara aynı şekilde tarih atıp o gün neler yaptığımızı ve duygularımı yazdım 1.yıl hediyesiydi ve içinede mektup yazdım şimdi buldum içeriğini şöyle bişeydi.

Sevgili yarim
Burda buluştuğumuz gün tarihi ve duygularım yer almakta tabi ki hepsi değil anlatmaya kalksam roman olur biliyorsun ki ben cümlelere dökmeme çünkü lugatımda seni anlatacak söz yok..
Seni çok seviyorum hayatımda olduğun için her saniye şükrediyorum bilemezsin. Ne iyilik yaptımda Rabbim seni bana bağışladı dersin? Bilmiyorum ama iyi ki…
Biz çok zor günler atlattık biliyorsun hayat hep gülmüyor olsun o acılar bizi olgunlaştırdı birbirimize kenetledi biliyorum. Neyse atlıyorum buraları sevgilim tadımız kaçmasın benim amacım seni eğlendirmek mutlu etmek..
Şimdi sen gitceksin aşkım uzaklara bu kadar sık görüşemeyeceğiz.. Ama bizim için gidiyorsun onun için her sıkıldığında benden bıktığında bunu aç oku olur mu?
Geldiğinde tamamen döndüğünde herşey çok güzel olucak iyi dinlen orda zira döndüğünde büyük bi tempo seni bekliyor. Söz,nişan,düğün gibi
Ee şimdi hayal gibi geliyor değil mi? Geçen sene 27 Eylül de bugünlerde hayal gibiydi. Neymiş sabredince herşey oluyormuş tecrübeyle sabit bebeğim
Lafı fazla uzatmıcağım bitanem bak bir yılı doldurduk her günüm dolu dolu sen 365 gün seni yaşadım ben inşallah daha çok yıllar görceğiz birlikte .. Birlikte yaşlanacağız biz hep bu aşkla hatta daha fazlasıyla seveceğim seni.. Her ayın 27 sinde nice aylara değilde nice yıllara demeyi bekliyordum aşkım.. Nice yıllara ömrüm seni çok seviyorum.
İyi ki benimsin, hepte öyle kalacaksın sonsuzum

pekmez,mathilda,tuğba kendinize kaçacak delik arayın ulennn
Bi haftaya yakındır buraya uğramıyorum ama biri bi özel mesaj atıp nerde kaldın pretty demedi
Arkadaşlık bu mudur ulennnİnsan bi merak eder,özel mesaj atar ne bilim bişeyler yapar ama siz..

Ben de hep bateri çalmak istemişimdir ama imkanlar müsait değil malesef anneme bateri desem beni baget yapar
İstedikten sonra olur bence keman neden olması ama onun için parmakların uzun olması lazım sanırım :44:

Oluuum zevklerimiz çok aynı len bende severim o parçayı bu arada ben hala çok istiyorum bateri çalmak ama şu da var hadi diyelim öğrendim napıcam evde mi çalıcam komşular linç eder len

Bunları tekrar okusa bir gün o zaman çok üzülür o

Enee çok utandım şimdi len
Haklısın prettm valla yapmalıydık bunu
Ama affedersin sen biziii ?

Bunları tekrar okusa bir gün o zaman çok üzülür o

O gün uzak değildir biliyorum. İnan kuzum üzülmesi için bunları görmesine gerek yok bişeyleri az buçuk düşünse anlayacakta işte amaaan kime ne diyorum sanki ben :44:
size fikir olsun diye yazıyorum üzülmüyorummmmmm :26:

Kuzum sınavların olduğu için girmiyosundur diye düşündüm ben :44:
Oluuum zevklerimiz çok aynı len bende severim o parçayı bu arada ben hala çok istiyorum bateri çalmak ama şu da var hadi diyelim öğrendim napıcam evde mi çalıcam komşular linç eder len

Kız komşulardan önce beni annem alır elineee

Hiç böyle keman hevesim falan olmadı benim ya hep bateri çalmak istemişimdir bugüne kadar

Bizim her zevkimiz aynı zaten sanırım :44::44::13:

Son düzenleme:

En güzelini yapıyorsun böyle sağlam olmakla bitanem

Kız komşulardan önce beni annem alır elineee

Hiç böyle keman hevesim falan olmadı benim ya hep bateri çalmak istemişimdir bugüne kadar

Bizim her zevkimiz aynı zaten sanırım :44::44::13:

Biz böyle konuşuncada aklıma hep Erin - Shaunee ikili geliyo biliyo musun bilmiyorum ?:44:

En güzelini yapıyorsun böyle sağlam olmakla bitanem

Ben kaybetmedim bu aşkın galibi benim, bunların hepsi benim eserim ve
Kendimle gurur duyuyorum böyle muhteşem bi aşkı yaşattığım ve bu şekilde sonlandırmayı saygıyla karşıladığım için
:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…