Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ağladım valla Mathim

Ağlayınca rahatlıyorum ama

burdakiler abla dediğine göre benden büyüksünüz o zaman bende diyeceğim hem daha samimi
Ablacım, ben hayatım boyunca yaşamımda olan insanlara güvenmedim hiç ama bu farklıydı çünkü düşünerek mantığımlada başladım bu ilişkiye yoksa bu kadar etkilenmezdim ki yaptığım çok çocukca gelmişim 20 yaşına hala neden bu kadar büyük bi aşkla seviyorum karşımdakini ben gerçekten anlayamıyorum

sagopam sınavda başarılar şöyle üniteleri bi gözdengeçir. ne bileyim siz bilirsiniz ama kavanoz biraz sade kaçar gibi ...yani arkadaşlarından biri sorsa kız arkadaşın ne hediye etti kavanoz genede sen bilirsin...kol düğmesi felan da olabilir dur aklıma geldikçe yazarım...

canım dönmezse kafanda yavaş yavaş bitirirsen zaten değişir bunların hepsi msn i kullanmaz şifreli değişirsin ama dediğim gibi zaman gerekli çok iyi anlıyorum seni ama nolur üzülme yazık sana da benimde finallerim var çok stresliyim çekemiyorum kimseyi sürekli ailemle ve onunla kavga ediyorum belli ki onunda zamana ihtiyacı var seven belli eder kendini sen kafana takma birde şöyle bir şey var canım hayırlı değilse geç olmadan bitmesi senin için en iyisi değil mi uzasa çok acı çekmezmiydin insanın kaderinde evleneceği kişi değişmezmiş ne yaparsan yap önüne geçemezsin engel olamazsın buna yani bilemeyiz belki biri çıkar karşına sonradan o da doğru kişi olur senin için çok çok mutlu olursun belki de bir gün dersin ki kendine iyikide bitmiş bu mutluluğu bulamazdım çünkü hayırlısını iste dua et bazen ettiğimiz dualar o kadar rahatlatır ki bizleri sende dua et canım

Ama abla o kavanoz işi tamamen erkeğin kişiliği meselesi bazıları amaan bu ne diyebiliyor. Bazılarınında benimki gibi gözleri dolabiliyor

Ben bide 500 parçalık puzzle yaptırmıştım fotoğrafımızı, oturup geceli gündüzlü uğraşmıştı

haklısın abla kavanoz derse millet garipser ama daha var ya strese girmeyeyim sivilce doldu hep yüzüm gidip bir maske yapayım kendimi bakımsız hissettim saçıma fön çekeceğim daha çok soğuk ya

bak bu puzzle işini bende beğendim çok yaratıcı el emeğini beğeniyorsa tamam o zaman kara kara düşünmene gerek yok...fikri bulmuşsun...

Kuzum ne güzelde yazmışsın bunların hepsinin farkındayım ama kesinlikle bazen bildiğini bile yapamıyosun, ama zorlamıyorum ben bi süre yatışayım sonra düzeleceğim biliyorum.
Hadi en kötüsü gelmedi tamamen bitti ümidimde diyelim. Bana öğrettiği çok şey var Allah razı olsun ilerde onunla yaşadıklarımı anınca gülümseyeceğim ben :26:

haklısın abla kavanoz derse millet garipser ama daha var ya strese girmeyeyim sivilce doldu hep yüzüm gidip bir maske yapayım kendimi bakımsız hissettim saçıma fön çekeceğim daha çok soğuk ya

seviyorum bu sarı kafaları....

kader canım benim gerçekten bir süre sonra önüne geçemiyorsun ama hayat devam ediyor öyle yada böyle daha yeni olduğu için tabi ki atlatmak biraz zaman alabilir ama unutma hayat devam ediyor bu hayatta kendine zehir ederek geçmiyor Allah gönlümüzden geçeni hakkımızda hayırlı kılsın canım sen kaç yaşındasın okuyor musun nereden katılıyorsun :)

mütevaziğini,iyiserliğini takdir ettim ama sen bana bakmada, ben yinede bu öküze sinir oldum hayatından 9 yıla yakın bir ömrü çaldı sonra yüz üstü...

neyse sen bana bakma ben kızıyorum işte böyle haksızlıklara

bak bu puzzle işini bende beğendim çok yaratıcı el emeğini beğeniyorsa tamam o zaman kara kara düşünmene gerek yok...fikri bulmuşsun...

Evet çözmüştüm onu ben yaptıklarımı sayamıyorum bile Aa yazayımda fikir olsun biraz.
Şapka örmüştüm geçenlerde bitane ikimizede aynı olan.
Kız çocuğu aşığıdır, bi çift bebek ayakkabısı almıştım. İçinede sanki kızı yazmış gibi bir mektup yazıp koymuştum. Resminide ekleyeyim hemen

En son bi hafta önce vitrinin güzide bi köşesinde duruyordu.
Şu sevgili kitabı diye bi site var ordaki bi kitabı kendim el emeği yapmıştım ön kapağa resmimizi, arka kapağa okey taşlarından yazdığım başlangın tarihinin resmini koymuştum şöyle

20 Yaşındayım canım. İstanbuldan Eylül ben. Ailemden ayrı kalmayı göze alamadığım için açıktan okuyorum ikinci sınıfım haftasonları dersler için kursa gidiyorum böyle geçiyor günlerim

Eheheh ablacım keşke bende sinir olabilsem

ayy canım ne güzel şeyler yapmışsın ya bebek ayakkabısını bende düşündüm canım öyle bir şey versem oturur ağlar oda kız çocuklarına hasta çok sever :)

valla kıymetini bilemediğine yansın o yansın sen hiç üzülme canım

haftaiçi de bir kursa yazıl canım dile merakın varsa inglizce kursu olabilir yada gitar keman yada ne bileyim başka bir kurs evde durma fazla fotoğraflara sakın bakma duygusal şarkılar dinleme kesinlikle arkadaşlarınla gez bir şeyler yap öyle kafanı dağıt

aryz ne güzel el emeği şeyler yapmışsın hepsi çok duygulu...

ben şimdi senin öküze gene kızdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…