Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

ayy canım ne güzel şeyler yapmışsın ya bebek ayakkabısını bende düşündüm canım öyle bir şey versem oturur ağlar oda kız çocuklarına hasta çok sever :)

valla kıymetini bilemediğine yansın o yansın sen hiç üzülme canım

Üzülmüyorum bebeğim. Dedim ya onada söyledim ''benim içim rahat ben elimden gelenin çok fazlasını yaptım ve yazık olmadı yazık ettin sen yaptın'' diye. O cümle ona herşeyi anlatıyordur.

Üzülmüyorum bebeğim. Dedim ya onada söyledim ''benim içim rahat ben elimden gelenin çok fazlasını yaptım ve yazık olmadı yazık ettin sen yaptın'' diye. O cümle ona herşeyi anlatıyordur.

iyi canım için rahatsa tamam bitanem bende çıkayım saç baş düzeltmem lazım sınavım var sonra yine konuşuruz hep konuşuruz :KK16::KK16:

haftaiçi de bir kursa yazıl canım dile merakın varsa inglizce kursu olabilir yada gitar keman yada ne bileyim başka bir kurs evde durma fazla fotoğraflara sakın bakma duygusal şarkılar dinleme kesinlikle arkadaşlarınla gez bir şeyler yap öyle kafanı dağıt

Bebişim öncesinde yakın arkadaşım bu erkek arkadaşıma aşık olduğunu itiraf ettiği için öyle pek çok arkadaşım yok güvenemiyorum.
Ama dün ilkokul arkadşaıma gittim O'nunla ortak bi arkadaşımız oda çok sever onu.
Komşuları bağlama çaldı bize gelip ve büyük bi aşk oluştu içimde annemle konuşup ona başlamayı çok istiyorum :26:

aryz ne güzel el emeği şeyler yapmışsın hepsi çok duygulu...

ben şimdi senin öküze gene kızdım:KK20: :KK20: :KK20: :KK20: :KK20:

:KK47: :KK47: :KK47: :KK47: :KK47: :KK47:

Abla sen böyle yazdıkça benim yüzümde bi gülümseme oluşuyor çok teşekkür ederim :KK1:
sinirlenme nasılsa o da bi gün anlayacak değil mii

Bebişim öncesinde yakın arkadaşım bu erkek arkadaşıma aşık olduğunu itiraf ettiği için öyle pek çok arkadaşım yok güvenemiyorum.
Ama dün ilkokul arkadşaıma gittim O'nunla ortak bi arkadaşımız oda çok sever onu.
Komşuları bağlama çaldı bize gelip ve büyük bi aşk oluştu içimde annemle konuşup ona başlamayı çok istiyorum :26:

Abla sen böyle yazdıkça benim yüzümde bi gülümseme oluşuyor çok teşekkür ederim :KK1:
sinirlenme nasılsa o da bi gün anlayacak değil mii

ne insanlar var ya gerçekten kimseye güvenilmez :KK20: çok iyi olur senin için yazıl canım

Tamam kuzucum başarılar diliyorum öpüyorum:KK54:

teşekkür ederim balım bende öptüm görşrz :KK16::KK16::KK16:

[video=youtube;fkWBJVf5HjA]http://www.youtube.com/watch?v=fkWBJVf5HjA[/video]

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Dinleye dinleye ezberledim :KK24::KK24:

[video=youtube;fkWBJVf5HjA]http://www.youtube.com/watch?v=fkWBJVf5HjA[/video]

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Dinleye dinleye ezberledim :KK24::KK24:

Çok hoş pekmeeez.
Bu ara bende müziğe sardım bi enstrüman çalmalıyım. Bağlamaya dün çok heveslendim annem çok isterdi ama beni pek yansıtmıyor.
Kemanı hep isterdim ama çok zormuş 20 yaş çok mu geç bilemiyorum annem onun kursuna gitmemi istemeyebilir bu da var ama çok istiyorum :KK50:

kızlaarrr neler yapıyosunuz bakalımmm..

hoşgeldin canım.

Çok hoş pekmeeez.
Bu ara bende müziğe sardım bi enstrüman çalmalıyım. Bağlamaya dün çok heveslendim annem çok isterdi ama beni pek yansıtmıyor.
Kemanı hep isterdim ama çok zormuş 20 yaş çok mu geç bilemiyorum annem onun kursuna gitmemi istemeyebilir bu da var ama çok istiyorum :KK50:

hoşgeldin canım.

Ben de hep bateri çalmak istemişimdir ama imkanlar müsait değil malesef anneme bateri desem beni baget yapar :KK53:
İstedikten sonra olur bence keman neden olması ama onun için parmakların uzun olması lazım sanırım :44:

Ben de hep bateri çalmak istemişimdir ama imkanlar müsait değil malesef anneme bateri desem beni baget yapar :KK53:
İstedikten sonra olur bence keman neden olması ama onun için parmakların uzun olması lazım sanırım :44:

Ay her yerden kapılar kapanıyor bana :KK43: Parmaklarım minnacık gitar bile çalamıyorum onada uzun parmak lazımmmmm.
Kendime uğraş arıyorum ama bulamıyoruuum

Ay her yerden kapılar kapanıyor bana :KK43: Parmaklarım minnacık gitar bile çalamıyorum onada uzun parmak lazımmmmm.
Kendime uğraş arıyorum ama bulamıyoruuum

Kelin ilacı olsa başına sürer misali ben de arıyorum canım ama şimdilik kitap film puzzle kk dan başka bi uğraşım yok :KK1:

Ama filografi var biliyo musun bulabilirsem onun kursuna gitmeyi çok istiyorum baya emek isteyen kafayı meşgul eden bişey:KK31:

Kelin ilacı olsa başına sürer misali ben de arıyorum canım ama şimdilik kitap film puzzle kk dan başka bi uğraşım yok :KK1:

Ama filografi var biliyo musun bulabilirsem onun kursuna gitmeyi çok istiyorum baya emek isteyen kafayı meşgul eden bişey:KK31:

ahh gördüm gördüm onuda heralde ona gitsem bide yapamazsam oturur ağlarmışım :KK1:

ahh gördüm gördüm onuda heralde ona gitsem bide yapamazsam oturur ağlarmışım :KK1:

Benim de sevdicek askere gidecek ben de böyle uğraşlar bulma çabası içindeyim ha bire bakıyorum :KK1:

Ya örgü başlar evi örgü dünyasına çeviririm ya da filografiye :KK1:

ama onda da çivi çakmak lazım ya evde nası bi tepkiyle karşılanırım bilmiyorum:KK53::KK1:

Sen de bi araştır canım mesela çini var ama benim çizim kabiliyetim yoktur yapsam yapsam boyamasını yapabilirm:44:

Benim kuzenim mesela japonca öğrenmeye çalışıyo :KK1:

Böyle farklı dil kurslarına da gidebilirsin:44:

Benim de sevdicek askere gidecek ben de böyle uğraşlar bulma çabası içindeyim ha bire bakıyorum :KK1:

Ya örgü başlar evi örgü dünyasına çeviririm ya da filografiye :KK1:

ama onda da çivi çakmak lazım ya evde nası bi tepkiyle karşılanırım bilmiyorum:KK53::KK1:

Sen de bi araştır canım mesela çini var ama benim çizim kabiliyetim yoktur yapsam yapsam boyamasını yapabilirm:44:

Benim kuzenim mesela japonca öğrenmeye çalışıyo :KK1:

Böyle farklı dil kurslarına da gidebilirsin:44:

Bu yönden birbrimize destek olabilirizz yani kuzucum, ay ben haftasonları öğrenim üzerine bi kursa gittiğim için dile uzağım sırf Amerikaya gideyim diye dış ticaret okuyorum okul bitsin direk yurtdışı tabanlı bi kursa gideceğim ver elini Amerika :KK53:

Örgüye sardım bi ara ama çabuk sıkılıyorum eğlenceli bişeyler lazım ben yinede şu enstrüman işinin peşini bırakmayacağım en kötü bağlama çalarım ne yapayıııımmm :KK34:

Bu yönden birbrimize destek olabilirizz yani kuzucum, ay ben haftasonları öğrenim üzerine bi kursa gittiğim için dile uzağım sırf Amerikaya gideyim diye dış ticaret okuyorum okul bitsin direk yurtdışı tabanlı bi kursa gideceğim ver elini Amerika :KK53:

Örgüye sardım bi ara ama çabuk sıkılıyorum eğlenceli bişeyler lazım ben yinede şu enstrüman işinin peşini bırakmayacağım en kötü bağlama çalarım ne yapayıııımmm :KK34:

Oluruz canım evet ya benim aklıma pek bişey gelmiyo yani farklı fikirlere açığım :KK61:

Ben de bi düz örgü örmeyi biliyorum 1 tane atkı yapabildim sadece :KK1:

Sıkılmamak lazım ya evet uzun soluklu zevk alacağımız bişeyler olsun :44:

Acaba diyorum internet üzerinden çeviri mi yapsam :44:

ama ona da İngiliz dili ve edebiyatı okumuş insanları alırlar heralde bulamam yani :44:

Napsak kiii :KK31::KK31:

Aslında canım sen bi keman kursu veren bi hocayla görüş.

Sonuçta kemanın sapı daha kısa belki uzun parmak şart değildir :44:

Oluruz canım evet ya benim aklıma pek bişey gelmiyo yani farklı fikirlere açığım :KK61:

Ben de bi düz örgü örmeyi biliyorum 1 tane atkı yapabildim sadece :KK1:

Sıkılmamak lazım ya evet uzun soluklu zevk alacağımız bişeyler olsun :44:

Acaba diyorum internet üzerinden çeviri mi yapsam :44:

ama ona da İngiliz dili ve edebiyatı okumuş insanları alırlar heralde bulamam yani :44:

Napsak kiii :KK31::KK31:

kesinlikle kuzum o tarz işlerde eğitime bakıyorlar ama yakın çevrendekilere yardımcı olabilirsin mesela:44:

Aslında canım sen bi keman kursu veren bi hocayla görüş.

Sonuçta kemanın sapı daha kısa belki uzun parmak şart değildir :44:

Dimi dimi bu karda dışarı çıkmak zor gelsede birazdan abimlere gitmeyi denicem bahsettiğim kurs onların hemen alt katında zaten

kesinlikle kuzum o tarz işlerde eğitime bakıyorlar ama yakın çevrendekilere yardımcı olabilirsin mesela:44:

Dimi dimi bu karda dışarı çıkmak zor gelsede birazdan abimlere gitmeyi denicem bahsettiğim kurs onların hemen alt katında zaten

Yakın çevremdekilerin böyle bi ihtiyacı olmuyo ki canım :KK1:

İyiymiş hem abinlerin alt katında olması daa :KK31:

Git canım görüş:KK34:

X