Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Şubat tatilinde git yanına özlem giderin biraz. Çok az kaldı bak Şubat tatilinee. 25 ocakta başlıyo

Tatil falan değilki mesela bi de ben gidemem şimdi kış kış yollamıyolar kışın oralara ben ki kar görmemiş bir yavrucuk
Ama o gelicek bi iki aya inş.:26:

Çok üzüldüm,senden yana bi sorun yokmuş anladığım kadarıyla:26:
Hayırlısı buymuş demekki onun için bitti diye düşün:26:
Hiçbişey olmamış gibi hayatına devam et,hatta hiç bahsetme bile

Evet ben duygularım zirvedeyken ordan itilip aşşağı atılmış gibiyim..:26:

Tatil falan değilki mesela bi de ben gidemem şimdi kış kış yollamıyolar kışın oralara ben ki kar görmemiş bir yavrucuk
Ama o gelicek bi iki aya inş.:26:

Yarı yolda donarsııın

Gelir canım inşallah hemencecik

Belki sevgililer gününe süpriz yapar

Kuzum güzelde o kalpleri nasıl düzgün yapcam ben çizim yeteneğim sıfırdır

canımmm giremiyorumm şimdi de çok vaktim yok yazıp çıkıcam
Hani bu yapışkanlı kağıtlar varya onlarda kalpli olanlar var kırmızı karton al üzerine koy çiz çiz dur sonra kes
Hadi öptüm kaçtım bennn

Son düzenleme:
Yapacak benceee seninki ince düşünceli çocuk yanii.

Benimki gibi kozalak değil

Gelme tarihlerini güzel ayalrlar aslında ama işe girme durumu var şimdi benimkinin izin durumuna göre gelir işte ya farketmez aslında gülcemalini göreyim yeter

Neeeey

29 yaşında söz yaparsan herkes sana EKKK muamelesi yapar
Ney değil bateri:))Evet tam ideal yaş bence
27-28 yaşlarında evlenmek en ideal yaş benüm içün
EKKK muamelesi yapanlar da yapsın sırf onlar öyle demesin diye de erken yaşta evlenemem kuzum

Son düzenleme:
Biliyo musun ben de hep böyle bir ilişki yaşamaktan çok korktum,umarım bi gün korktuğum başıma gelmez:26:

İnşallah gelmez canım ama korkma ben üzülmüyorum üzüldüğüm tek şey var oda bunu haketmediğim onun dışında tek bir kötü anım yok benim. Doya doya yaşadım ben bu aşkı biliyorum ki bi daha kimseyi böyle sevmicem en başında kendime demiştim ki herşeyi olması gerekenden fazla yaşayacağım yoğun yoğun mutluluğumda hüznümde hep zirvedeydi benim. Bu bana bi ders iyi ki dediğim tek şey bunları hakeden insanla yaşamış olmam, ona hala minnettarım ve hep öyle kalacağım.

Ney değil bateri:))Evet tam ideal yaş bence
27-28 yaşlarında evlenmek en ideal yaş benüm içün
EKKK muamelesi yapanlar da yapsın sırf onlar öyle demesin diye de erken yaşta evlenemem kuzum

O zaman sen 27 28 yaşlarında direk evlen sözle nişanla uğraşma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…