Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Cevabım evet tabii ki ben kendimi biliyorum. Ama ben insanların bizi sadece uzaktan görüp duyarak yargılamasına sinirleniyorum ve üzülüyorum.
Arkadaşımın da canı çok sıkılıyor bu duruma. ::KK50:
anlayabiliyorum ama insanlar böyle işte. kimseyi değiştiremezsin söyleneceklere engel olamazsın.
boşvermekten başka yapabileceğin birşey yok

canım sende diyorsunki çekemeyenler boşversene kıskansınlar onlara ne ya arkadaş değil sevgili bile olsanız onlara ne daha az görüşün deme hakkını nerden buluyor bunlar anlamadım takmıycaksınız aynen devam edeceksiniz siz kafaya taktıkça bunların ağzı kapanmaz ne moral bozuyorsun

Haklısın canım ama insan üzülüyor doğal olarak ya kardesim gibi ya o benim nasıl böyle bir şey söyleme hakkı buluyorlar kemdilerinde bilmiyorum.

Haklısın canım ama insan üzülüyor doğal olarak ya kardesim gibi ya o benim nasıl böyle bir şey söyleme hakkı buluyorlar kemdilerinde bilmiyorum.

canım herkes senin benim gibi değil ki içleri kötü en iyisi takmamak valla bak görceksin takmadığını görünce susacklar

En yakın arkadaşım bir erkek ve gerçekten de kardeş gibiyiz özellikle son birkaç aydır arkadaşlığımız çok ilerledi herseyi birbirimizle paylaşır dertleşir olduk. Ama dışarıda ne birbirimizin koluna girmişliğimiz var ne de başka birşey. Ne kadar yakınsak o kadar da mesafeliyiz birbirimize. Ama yine de bazı bizim arkadaşlığımızı çekemeyenler bizim güya sevgili olduğumuzu ima ediyorlar cok yakınsınız daha az görüşün diyorlar.
En yakın arkadaşım olunca bu bahsedilen kişi, çok moralim bozuluyor. Çok yakın arkadaşlarımız var onlar bizi biliyor ne kadar iyi arkadaş olduğumuzzu biliyor ama bizş sadece uzaktan tanıyanlar içimizi bilmeyenler de aklına geleni söylüyor. Yeter artık ya. :43 :
Kimi ne ilgilendirir ki bizim arkadaşlıgımız.

Ay balım boşver ya.
Allah biliyor ya kimsenin arkasından yalan yanlış konuşmak doğru değil.
Onlar kim ki tanımadıkları bilmedikleri kişiler hakkında yorum yapıyorlar?
Çok büyük saygısızlık gerçekten. :26:
Ama sen kendini sakın ha üzme çünkü haketmiyorsun.
Onların istediğini yapma gerçekten, sakın yıpratma kendini. :KK50:

Ay balım boşver ya.
Allah biliyor ya kimsenin arkasından yalan yanlış konuşmak doğru değil.
Onlar kim ki tanımadıkları bilmedikleri kişiler hakkında yorum yapıyorlar?
Çok büyük saygısızlık gerçekten. :26:
Ama sen kendini sakın ha üzme çünkü haketmiyorsun.
Onların istediğini yapma gerçekten, sakın yıpratma kendini. :KK50:

Ağzı olan konuşuyor yapıcak bir şey yok.
En çok bu söylenenlerden dolayı arkadaşımın benden uzaklaşmasından korkuyordum, ama olmadı öyle bir şey hala çok iyiyiz nazar değmesin arkadaşlığımıza. :nazar:
Çünkü o tam tamına bir gerçek dost.

Ağzı olan konuşuyor yapıcak bir şey yok.
En çok bu söylenenlerden dolayı arkadaşımın benden uzaklaşmasından korkuyordum, ama olmadı öyle bir şey hala çok iyiyiz nazar değmesin arkadaşlığımıza. :nazar:
Çünkü o tam tamına bir gerçek dost.

O zaman onu kaybetmemeye bak bebeğim.
Ona da böyle konuşmalardan rahatsız olduğunu söylersin.
Zaten dostunsa o da biliyordur ve rahatsızdır.
Beraber yürek yüreğe verip kapayın kulaklarınızı bu sözlere. :KK16:

O zaman onu kaybetmemeye bak bebeğim.
Ona da böyle konuşmalardan rahatsız olduğunu söylersin.
Zaten dostunsa o da biliyordur ve rahatsızdır.
Beraber yürek yüreğe verip kapayın kulaklarınızı bu sözlere. :KK16:

Biliyor zaten kuzum konuştuk dün akşam. O da rahatsız ne yapıcaz dedi bilmiyorum dedim ne diyebilirim ki çocuğa :KK5:
Zamanla herkes anlayacaktır bizim çok yakın arkadaş olduğumuzu diye umuyorum tatlışım. :KK31:

[video=youtube;wieaYkhbhH4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wieaYkhbhH4[/video]:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

[video=youtube;QMcog7BxRfU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QMcog7BxRfU[/video]................

X