Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Oğlum onu biz de biliyok:KK53:
Varsa önerilerin öner kıza:KK53::KK53:

:KK1::KK1: arkadaş aşk istiyor bellki ağrısız başını ağrıtmak istiyor ne diyebilirim ki olum
mutsuz olduğunu sanıyor aşk yokken hayatında yaşı kaçtır başka ne derdi var demeden gitti ne diim şimdi ben hı

:KK1::KK1: arkadaş aşk istiyor bellki ağrısız başını ağrıtmak istiyor ne diyebilirim ki olum
mutsuz olduğunu sanıyor aşk yokken hayatında yaşı kaçtır başka ne derdi var demeden gitti ne diim şimdi ben hı
Ne yani aşk baş mı ağrıtır ne demek isitiyon aç bağalım,biz de tecrübe edinmek istiyoz:KK53::KK53:
evet lan kız gitii:44:kaçırttık mı ne:KK53:

Ne yani aşk baş mı ağrıtır ne demek isitiyon aç bağalım,biz de tecrübe edinmek istiyoz:KK53::KK53:
evet lan kız gitii:44:kaçırttık mı ne:KK53:

görücü usulünü tercih edin kızlar böyle Allah korkusun olan birisini bulunca direk evlenin sevgili olmayın :KK1::KK1:
pretty benim psikolojim bozuk kuzum :KK1::KK1: kız kaçmıştır tabi

$601266_522139777844411_372150356_n.jpg :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

görücü usulünü tercih edin kızlar böyle Allah korkusun olan birisini bulunca direk evlenin sevgili olmayın :KK1::KK1:
pretty benim psikolojim bozuk kuzum :KK1::KK1: kız kaçmıştır tabi
Oğlum bu zamanda görücü usulüyle olan evlilikler mi kaldı,,eskide kaldı onlar:2::2:
Direk evlilik de olmaz,iyice ölçüp biçmeden karşındakini evlenirsen hemen aynı hızda da boşanırsın kzuum:2::2:
Oğlum niye psikolojin bozuk:44:Sen de aşk yok aşk olmayınca insanın başı rahat oluyodu hani:KK53:

Oğlum bu zamanda görücü usulüyle olan evlilikler mi kaldı,,eskide kaldı onlar:2::2:
Direk evlilik de olmaz,iyice ölçüp biçmeden karşındakini evlenirsen hemen aynı hızda da boşanırsın kzuum:2::2:
Oğlum niye psikolojin bozuk:44:Sen de aşk yok aşk olmayınca insanın başı rahat oluyodu hani:KK53:

çok şükür rahatım pret yaşadıklarım etkiledi beni çok ama iyiyim şükür
ben görücü usulü istiyom arkadaş :KK1::KK1:

kız yok ne evde kalması yaşın güccük daha bende 10 gün sora 21 olcam doğum günü pastası yap bana kendi ellerinle :KK14:
Oğlum o zaman niye burda herkeş baa evde kalmış Pret,Alah koca virsin Pret diyolar:KK53::KK53:Evde kaldım işteee:KK30::KK30::KK53::KK53:
Oğlum sana baklava yapıp yollayacam ne demek:KK35::KK35:

X