Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ben geldim kızlarr burda olan var mı merak ediyorum sizleri :)

En yakın arkadaşım bir erkek ve gerçekten de kardeş gibiyiz özellikle son birkaç aydır arkadaşlığımız çok ilerledi herseyi birbirimizle paylaşır dertleşir olduk. Ama dışarıda ne birbirimizin koluna girmişliğimiz var ne de başka birşey. Ne kadar yakınsak o kadar da mesafeliyiz birbirimize. Ama yine de bazı bizim arkadaşlığımızı çekemeyenler bizim güya sevgili olduğumuzu ima ediyorlar cok yakınsınız daha az görüşün diyorlar.
En yakın arkadaşım olunca bu bahsedilen kişi, çok moralim bozuluyor. Çok yakın arkadaşlarımız var onlar bizi biliyor ne kadar iyi arkadaş olduğumuzzu biliyor ama bizş sadece uzaktan tanıyanlar içimizi bilmeyenler de aklına geleni söylüyor. Yeter artık ya. :43 :
Kimi ne ilgilendirir ki bizim arkadaşlıgımız.

Son düzenleme:
canım ya insanların ne dediğiyle ne söylediğiyle bu kadar çok ilgilenirsen üzülürsün.
sen kendini biliyor musun ? en yakınların seni biliyor mu?
cevap evetsee neden canını sıkıyorsun kendini üzüyorsun boş yere canım benim

canım sende diyorsunki çekemeyenler boşversene kıskansınlar onlara ne ya arkadaş değil sevgili bile olsanız onlara ne daha az görüşün deme hakkını nerden buluyor bunlar anlamadım takmıycaksınız aynen devam edeceksiniz siz kafaya taktıkça bunların ağzı kapanmaz ne moral bozuyorsun

Cevabım evet tabii ki ben kendimi biliyorum. Ama ben insanların bizi sadece uzaktan görüp duyarak yargılamasına sinirleniyorum ve üzülüyorum.
Arkadaşımın da canı çok sıkılıyor bu duruma. :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…