Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Cevabım evet tabii ki ben kendimi biliyorum. Ama ben insanların bizi sadece uzaktan görüp duyarak yargılamasına sinirleniyorum ve üzülüyorum.
Arkadaşımın da canı çok sıkılıyor bu duruma. :
anlayabiliyorum ama insanlar böyle işte. kimseyi değiştiremezsin söyleneceklere engel olamazsın.
boşvermekten başka yapabileceğin birşey yok

Haklısın canım ama insan üzülüyor doğal olarak ya kardesim gibi ya o benim nasıl böyle bir şey söyleme hakkı buluyorlar kemdilerinde bilmiyorum.

Haklısın canım ama insan üzülüyor doğal olarak ya kardesim gibi ya o benim nasıl böyle bir şey söyleme hakkı buluyorlar kemdilerinde bilmiyorum.

canım herkes senin benim gibi değil ki içleri kötü en iyisi takmamak valla bak görceksin takmadığını görünce susacklar

Ay balım boşver ya.
Allah biliyor ya kimsenin arkasından yalan yanlış konuşmak doğru değil.
Onlar kim ki tanımadıkları bilmedikleri kişiler hakkında yorum yapıyorlar?
Çok büyük saygısızlık gerçekten. :26:
Ama sen kendini sakın ha üzme çünkü haketmiyorsun.
Onların istediğini yapma gerçekten, sakın yıpratma kendini.

Ağzı olan konuşuyor yapıcak bir şey yok.
En çok bu söylenenlerden dolayı arkadaşımın benden uzaklaşmasından korkuyordum, ama olmadı öyle bir şey hala çok iyiyiz nazar değmesin arkadaşlığımıza.
Çünkü o tam tamına bir gerçek dost.

O zaman onu kaybetmemeye bak bebeğim.
Ona da böyle konuşmalardan rahatsız olduğunu söylersin.
Zaten dostunsa o da biliyordur ve rahatsızdır.
Beraber yürek yüreğe verip kapayın kulaklarınızı bu sözlere.

Biliyor zaten kuzum konuştuk dün akşam. O da rahatsız ne yapıcaz dedi bilmiyorum dedim ne diyebilirim ki çocuğa
Zamanla herkes anlayacaktır bizim çok yakın arkadaş olduğumuzu diye umuyorum tatlışım.

[video=youtube;wieaYkhbhH4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wieaYkhbhH4[/video]

[video=youtube;QMcog7BxRfU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QMcog7BxRfU[/video]................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…