Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ay kuzum aklım çıktı diğer topikte biri yazmış başka bişey oldu zannettim :26:
Bende üzüldüm ama takma çok olur mu , ben orda olsam yaparım senin için

Üzüldüm canım, ama her şerde bir hayır vardır. Belki bundan sonra yapacağım keçeler öncekinden daha güzel olacak..

Ay kuzum aklım çıktı diğer topikte biri yazmış başka bişey oldu zannettim :26:
Bende üzüldüm ama takma çok olur mu , ben orda olsam yaparım senin için

Balım benim ya yapardık biz di mi :)
Üzüldüm canım, ama her şerde bir hayır vardır. Belki bundan sonra yapacağım keçeler öncekinden daha güzel olacak..
Öyle tabi güzelim her işte bir hayır.. Ama emek verdim saatlerce heves heves yaptım o kadar böyle çöpe gitti resmen :26:

Senin amacın ne tuğçe dedi.
Bende ne amacım olucak asıl senin amacın neydi dedim.
Faceyi açmışın resimler koymuşun milletle arkadaş oluyosun dedi. Sen benimle ilgilenirmiydin dedim oda smsim yoktu yaptım işte sen mesaj atınca dedi.
Irmak gel bi yere gidelim dersede gitme bak dedi. Bende sen yoksun artık benim için istediğim yere giderim istersem hayatıma başkasını alırım dedim.
Git al hakkımı helal etmem sana dedi... Bende etme sus dedim cevap vermedim başka...

İyi demişsin Tuğçem ya. Facesini ilk açan o, bir de sana laf söylüyor.
Vallaha ben de burdan sinir oldum.

Kuzum yazamadım sana pardon.
Anlıyorum senin o hissettiğin duyguyu benimde olmuştu buna benzer bişey.
Annenede kızmamak lazım bilerek yapmamış sonuçta...
Bi daha yaparsın sende insanın sevdiği için bişeyler yapınca yorulduğunu bile anlamıyor :)

Yok kuzum ya yorulmak değil emek işte heves .. Neyse yapacak bir şey yok artık dizimi kırıp tekrar yapacağım..

Sen simdiye dek çok sabrettin, çok üzüldün. Yeter bu üzüldüğün, o yüzd
en söylüyorum. Söylediklerimi yanlış anlamıyorsun değil mi? :26:

Yok bitanem olur mu öyle şey benim iyiliğimi düşündüğün için söylüyorsun biliyorum bunları.
Hepsi doğru...
Benim kalbime söz geçmiyor işte ama bu sefer çok katıyım yinede ilk güne nazaran...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…