Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Tamam bitanem.
Ben yemeğe gidiyorum sonra gelebilirsem konusuruz.

sevdiceğin sorunları var burda anlatamayacağım bana çok kötü davranıyor ne desem sorun çıkarıyor ben hep yanındayım diyorum oda çekemiyorsan çek git diyor

sevdiceğin sorunları var burda anlatamayacağım bana çok kötü davranıyor ne desem sorun çıkarıyor ben hep yanındayım diyorum oda çekemiyorsan çek git diyor

Ya senin bu sevdicek niye böyle yapıyor ya :26:
Ailevi sorunlar mı var canım?
Gerçi böyle durumlarda hiç dokunmamak lazım söylediğin her harfi yanlış anlayıp atar yapabiliyorlar.

özelden anlat balım noolduu , sakin ol sakın sende üzerine gitme psikoloğa giderken de yanında ol olur mu zorlu bi süreç ama birlikte atlatırsınız yıpratma kendini

Ya senin bu sevdicek niye böyle yapıyor ya :26:
Ailevi sorunlar mı var canım?
Gerçi böyle durumlarda hiç dokunmamak lazım söylediğin her harfi yanlış anlayıp atar yapabiliyorlar.

Hehehe ben gibii
Benimde sorunlarım var kızlar sürekli olmsada bazen çok kötü oluyorum , çok iyi anlıyorum şuan sagopamı

ağlıyorum tek tek alıntı yapamıyorum kızlar kusura bakmayın ellerim titriyor çok kötüyüm
ailesiyle ilgili bir sorun değil atarım msj
hayatla bağını koparmış durumda şuan

ağlıyorum tek tek alıntı yapamıyorum kızlar kusura bakmayın ellerim titriyor çok kötüyüm

Ağlama kuzucumm , dermansız dert vermesin rabbim.
Bak bende tedavi gördüm ara ara kötü oluyorum.
Herşey geçecek zamanla sen önce bi sakinleş

Bebeğim sen öncelikle bi sakin ol. Ağlama niye ağlıyorsun? Sen şimdi ona hiç dokunma kendi haline bırak, biraz zaman geçinse o da kendine gelir seni anlar rahatça konuşursunuz. Ama önce bi sakin ol sen.

Ağlama kuzucumm , dermansız dert vermesin rabbim.
Bak bende tedavi gördüm ara ara kötü oluyorum.
Herşey geçecek zamanla sen önce bi sakinleş

Bebeğim sen öncelikle bi sakin ol. Ağlama niye ağlıyorsun? Sen şimdi ona hiç dokunma kendi haline bırak, biraz zaman geçinse o da kendine gelir seni anlar rahatça konuşursunuz. Ama önce bi sakin ol sen.

çıkmak zorunda kaldım kusura bakmayın nolur
benim yapmam gereken ne hep yanında olmaya çalışıyorum ama bazen sabrımı taşırıyor
offf ya mutlu olamayacakmıyım ben niye her seferinde bir şey çıkıyor

ahh kuzum tencere dibin kara seninki benden kara . .
Ben ne deyim şimdi bende aynı duruma düştüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…