Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Uzun bi mesaj attım canım.
Ben hayatında yokmuşum gibi faceni açtın seviyesi düşük kızları ekledin çok sevdim çok emek verdim sabrettim ama sonuç boş kendimden kaybettim bu saatten sonra sende fırtına kopsa bende bende yaprak oynamaz falan dedim.

Hayırlısı olsun Tuğçem. Belki de sizi için hayırlı olan buydu. En iyisini yaptın kendi şimdiki ve gelecek hayatına odaklan bebeğim.
Unutma biz seni çok seviyoruz. :KK54:

Bizde ayrıyız 5 gün oldu hiç konuşmuyoruz ama ne face şifresini ne ilişki durumunu ne resmini kaldırmadı.
Yazın biliyorsun ayrıydık kimseyi eklemedi.
Tuğçecim bu çocuktan kurtar kendini lütfen.
Biraz nefes al .
Ve dönme :KK31:

19 yaşında ama olgunluk yok bu yaptığı bana bize saygısızlık zaten.
Öyle yapıcam bende artık önüme bakıcam...

Hayırlısı olsun Tuğçem. Belki de sizi için hayırlı olan buydu. En iyisini yaptın kendi şimdiki ve gelecek hayatına odaklan bebeğim.
Unutma biz seni çok seviyoruz. :KK54:

Benim için en iyisi bu bitanem belkide şuana kadar ilk defa doğru bişey yaptım.
Teşekkür ederim yanımda olduğunuz için bende sizleri çok seviyorum :KK16:

Benim için en iyisi bu bitanem belkide şuana kadar ilk defa doğru bişey yaptım.
Teşekkür ederim yanımda olduğunuz için bende sizleri çok seviyorum :KK16:

:KK16::KK16::KK16:
Ben de şu Berkay'ı aklımdan bir türlü atamıyorum ya gitmiyor. :KK50::KK50:
Tam tamam diyorum artık aklıma gelmiyor unutuyorum yavaş yavaş diyorum, yeniden umut verici hareketler yapıyor. Sonra ben yine umutlanınca eskiye dönüyor. Ne yapıcam ben bu şekilde ya :KK50:

:KK16::KK16::KK16:
Ben de şu Berkay'ı aklımdan bir türlü atamıyorum ya gitmiyor. :KK50::KK50:
Tam tamam diyorum artık aklıma gelmiyor unutuyorum yavaş yavaş diyorum, yeniden umut verici hareketler yapıyor. Sonra ben yine umutlanınca eskiye dönüyor. Ne yapıcam ben bu şekilde ya :KK50:

Kuzum zor bi durum ya bide her zaman görmek çok yıpratır insanı. Anlıyorum seni hepimiz her şeyden umutlanabiliyoruz maalesef.
Zamana bıraksan kendini sıkmasan biraz ?

Kuzum zor bi durum ya bide her zaman görmek çok yıpratır insanı. Anlıyorum seni hepimiz her şeyden umutlanabiliyoruz maalesef.
Zamana bıraksan kendini sıkmasan biraz ?

Zamana bıraktım zaten ama okulda da sabahtan akşama kadar aynı sınıftayız aynı havayı soluyoruz. Bir de ben başka bir kızdan hoşlandığını düşünüyorum onun, davranışlarından bakışlarından. Ama sonra bir bakıyorum gözleri bende. Veya son zamanlarda sürekli yakınımda duran arkadaşların yanına geliyor. Doğal olarak umutlanıyorum bende. :KK50: Bir yandan diğer kıza da yakın. :44:

Zamana bıraktım zaten ama okulda da sabahtan akşama kadar aynı sınıftayız aynı havayı soluyoruz. Bir de ben başka bir kızdan hoşlandığını düşünüyorum onun, davranışlarından bakışlarından. Ama sonra bir bakıyorum gözleri bende. Veya son zamanlarda sürekli yakınımda duran arkadaşların yanına geliyor. Doğal olarak umutlanıyorum bende. :KK50: Bir yandan diğer kıza da yakın. :44:

Alla alla ne yapmaya çalışıyor acaba ikinizede yeşil ışık mı yakıyor :44:
Erkekleri anlayamıyorum artık :KK50:

Diğer kızla benden daha yakın.
Of valla ben de bilmiyorum, tek isteğim aklımdan çıkması beni rahatsız etmemesi :KK31:

Ne yapman gerektiğini bilemedim ki kuzum bende aklımdan atamıyorum onu ya herkesle konuşuyorum annem kızıyor bana ama ben hala onu kaybettiğim için ağlıyorum benim kadar aptalıda yoktur gerçekten :KK50:

Ne yapman gerektiğini bilemedim ki kuzum bende aklımdan atamıyorum onu ya herkesle konuşuyorum annem kızıyor bana ama ben hala onu kaybettiğim için ağlıyorum benim kadar aptalıda yoktur gerçekten :KK50:

Ağlama onun için ya. Yaptıklarıyla seni ne kadar çok üzdü biliyorsun. :26:

Biliyorum balım her şeyi biliyorum ama çok aptalım ben. Onu bi daha göremicem ona bi daha dokunamıcam düşüncesi öldürüyor beni..
Kalbimi söküp atıcam artık :KK50:

Susuz kalanın karşısına köşebaşında mutlaka bir musluk çıkarmış..
Böyle düşün. Belki bir zaman sonra seni gerçekten hak eden biri çıkacak karşına. Diyeceksin ki nasıl katlanmışım ben ona.
Çok mutlu olucaksın. Pozitif düşün, kendini bırakmak yook. :KK34:

Susuz kalanın karşısına köşebaşında mutlaka bir musluk çıkarmış..
Böyle düşün. Belki bir zaman sonra seni gerçekten hak eden biri çıkacak karşına. Diyeceksin ki nasıl katlanmışım ben ona.
Çok mutlu olucaksın. Pozitif düşün, kendini bırakmak yook. :KK34:

Öyle yapmak zorundayım bitanem zaten ben elimden gelen her şeyi yaptım vicdanım rahat.
Benim için hayırlısı değilmiş ne yapalım...

Neden canım ?
Beğendim yanlış anlama sana yazdığımı anla diye beğendim.
Ne oldu ?:26::26:

Ne oldu sana bebeğim ?

Yok TariElensar'cım sorun değil hiç .. Ya ben keçeden minik kalpler yapıp içini elyafla doldurup dikiyordum sevdiceğim iç,in tam 16 tane kestim emek emek bazılarını yaptım diktim..
Ortalık batmasın keserken diye de bi bezin üstünde yaptım onları sonra bezi katladım masamın üzerine koydum yattım.
Annemde sabah çırpmış onu ya öyle bozuldum ki.. Dedim hiç düşünmedin mi anne sabah sabah sanki bi şey mi yedim odada ne işi var o bezin diye falan söylendim biraz. Annem terzi benim dikiş-nakışla uğraşıyor dedim ki senin yaptığın masa örtüsünü benim aşağı atmam gibi anne sende emek verdin bende dün saatlerce onlarla uğraştım diye o da üzüldü ama iş işten geçti çok üzüldüm ama ya dün kesmekten ellerim ağrımıştı onları yaparken ..
İnsanın hevesi kırılıyor.. Sırf onları alabilmek için bile para biriktirmiştim ben emeklerim ziyan oldu..

X