Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

sevdiceğin sorunları var burda anlatamayacağım bana çok kötü davranıyor ne desem sorun çıkarıyor :KK14: ben hep yanındayım diyorum oda çekemiyorsan çek git diyor :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

sevdiceğin sorunları var burda anlatamayacağım bana çok kötü davranıyor ne desem sorun çıkarıyor :KK14: ben hep yanındayım diyorum oda çekemiyorsan çek git diyor :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ya senin bu sevdicek niye böyle yapıyor ya :26:
Ailevi sorunlar mı var canım?
Gerçi böyle durumlarda hiç dokunmamak lazım söylediğin her harfi yanlış anlayıp atar yapabiliyorlar. :KK31:

özelden anlat balım noolduu , sakin ol sakın sende üzerine gitme psikoloğa giderken de yanında ol olur mu zorlu bi süreç ama birlikte atlatırsınız yıpratma kendini :KK54:

Ya senin bu sevdicek niye böyle yapıyor ya :26:
Ailevi sorunlar mı var canım?
Gerçi böyle durumlarda hiç dokunmamak lazım söylediğin her harfi yanlış anlayıp atar yapabiliyorlar. :KK31:

Hehehe ben gibii :KK53:
Benimde sorunlarım var kızlar sürekli olmsada bazen çok kötü oluyorum , çok iyi anlıyorum şuan sagopamı

ağlıyorum tek tek alıntı yapamıyorum kızlar kusura bakmayın ellerim titriyor çok kötüyüm :KK14:
ailesiyle ilgili bir sorun değil atarım msj :KK14::KK14::KK14:
hayatla bağını koparmış durumda şuan

ağlıyorum tek tek alıntı yapamıyorum kızlar kusura bakmayın ellerim titriyor çok kötüyüm :KK14:

Ağlama kuzucumm , dermansız dert vermesin rabbim.
Bak bende tedavi gördüm ara ara kötü oluyorum.
Herşey geçecek zamanla sen önce bi sakinleş :KK19:

Bebeğim sen öncelikle bi sakin ol. Ağlama niye ağlıyorsun? Sen şimdi ona hiç dokunma kendi haline bırak, biraz zaman geçinse o da kendine gelir seni anlar rahatça konuşursunuz. Ama önce bi sakin ol sen.

Ağlama kuzucumm , dermansız dert vermesin rabbim.
Bak bende tedavi gördüm ara ara kötü oluyorum.
Herşey geçecek zamanla sen önce bi sakinleş :KK19:

Bebeğim sen öncelikle bi sakin ol. Ağlama niye ağlıyorsun? Sen şimdi ona hiç dokunma kendi haline bırak, biraz zaman geçinse o da kendine gelir seni anlar rahatça konuşursunuz. Ama önce bi sakin ol sen.

çıkmak zorunda kaldım kusura bakmayın nolur :KK14:
benim yapmam gereken ne hep yanında olmaya çalışıyorum ama bazen sabrımı taşırıyor :KK14::KK14:
offf ya mutlu olamayacakmıyım ben niye her seferinde bir şey çıkıyor :KK14:

çıkmak zorunda kaldım kusura bakmayın nolur :KK14:
benim yapmam gereken ne hep yanında olmaya çalışıyorum ama bazen sabrımı taşırıyor :KK14::KK14:
offf ya mutlu olamayacakmıyım ben niye her seferinde bir şey çıkıyor :KK14:
ahh kuzum tencere dibin kara seninki benden kara . .
Ben ne deyim şimdi bende aynı duruma düştüm :KK37:

X