Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Evet canım o günden sonra böyle olduk zaten.
Biz ayrı şehirlerdeyiz biliyorsundur o 3-4 gün yanıma geldi burdanda beraber Konyaya gittik yani 2 hafta falan beraberdik. Benim fevri davranışlarım yüzünden hiçbir gün iyi geçmedi.
En sonunda bağırdım çağırdım yüzüğü yüzüne fırlattım gitmiştim o günden sonrada artık benimle konuşmaz oldu. Hareketlerinden soğudum artık diyor koskoca 10 gün oldu yani ama düzelmiyoruz ayrılmak mı istiyorsun dedim hayır beni bu hale getiren sensin sadece bana biraz müsade et üstüme gelme bunaltma diyor fakat dediğim gibi ben aramasamda arayıp sorduğu yok pek.
Ne yapıcam bilmiyorum.

Kız Konyaya geldiğinizi haber etseydin ya ben de Konyadayım :KK1:
Yüzüğü çıkarman iyi olmamış canım ya. Sen niye o kadar fevri davranıyorsun? Kıskançlık falan mı yapıyorsun?
Gitme bakalım üstüne, ayrılmıyorsa seviyordur. Sadece hareketlerine dikkat etmen için yapıyordur böyle.
Bi de sana mesaj atıyorum özelden birazdan.

Kız Konyaya geldiğinizi haber etseydin ya ben de Konyadayım :KK1:
Yüzüğü çıkarman iyi olmamış canım ya. Sen niye o kadar fevri davranıyorsun? Kıskançlık falan mı yapıyorsun?
Gitme bakalım üstüne, ayrılmıyorsa seviyordur. Sadece hareketlerine dikkat etmen için yapıyordur böyle.
Bi de sana mesaj atıyorum özelden birazdan.

Ay senin Konyada olduğunu hiç bilmiyorum ben :KK1:
Kıskançlık değil ya içimde bazı şeylere kırılıyorum,bozuluyorum. Mesela beni eve erken bırakmak zorunda kalıyor ben tüm gün onun yanında oluyum istiyorum oda her gün görüşmek istiyor ama sadece 3-4 saat.
Ayrı şehirlerde olduğumuz için yanından ayrılmak istemiyorum ki. Ondan kavga çıkarıyorum hep benimle ilgilensin istiyorum bu gibi şeyler :26:

Ay senin Konyada olduğunu hiç bilmiyorum ben :KK1:
Kıskançlık değil ya içimde bazı şeylere kırılıyorum,bozuluyorum. Mesela beni eve erken bırakmak zorunda kalıyor ben tüm gün onun yanında oluyum istiyorum oda her gün görüşmek istiyor ama sadece 3-4 saat.
Ayrı şehirlerde olduğumuz için yanından ayrılmak istemiyorum ki. Ondan kavga çıkarıyorum hep benimle ilgilensin istiyorum bu gibi şeyler :26:

Ama güzelim ayrı ayrı hayatlarınız olduğunu unutma. Bu yüzden kavuşunca çok daha mutlu oluyorsunuz=)

Bana 2gündür tuhaf davranıyo benimde senin gibi fevri çıkışlarım var dayanamıyorum içimde ne varsa söylüyorum. Yüzüğü şuan takasm yok. Belki biz hata ettik daha erkendi

Neden tuhaf davranıyor ki balım bi tartışma falan mı yaşadınız ?
Biz çok çok erken taktık zaten ben istememiştim ama daha ilişkimiz oturmadı öyle düşünüyorum bilmiyorum hata kimde bizlerde mi onlarda mı :KK50:

Eh işte kuzum ne iyi ne kötü.
Senin nasıl gidiyor iyimisin ?
Sevdicekle aranız kötüymüş,okuduğuma göre,herşey olacağına varır,üzülme sen:KK34:
Ben de senin gibi ne çok iyi ne de çok kötü,ortalarda bişiy:KK31:
Netimde sorun var bi de,ikidebir düşüyorum onun dışında pek sorun yoh:2:

Sevdicekle aranız kötüymüş,okuduğuma göre,herşey olacağına varır,üzülme sen:KK34:
Ben de senin gibi ne çok iyi ne de çok kötü,ortalarda bişiy:KK31:
Netimde sorun var bi de,ikidebir düşüyorum onun dışında pek sorun yoh:2:

Evet bitanem ya üzülmemek elde değil işte çok duygusalım ben nedense.
Ay tek sorun o olsun başka sorunlar yoksa :KK1:

Neden tuhaf davranıyor ki balım bi tartışma falan mı yaşadınız ?
Biz çok çok erken taktık zaten ben istememiştim ama daha ilişkimiz oturmadı öyle düşünüyorum bilmiyorum hata kimde bizlerde mi onlarda mı :KK50:

Ben herşeyin en iyisi olsun diye çabalıyorum o hiç ilgilenmiyo herşeyi bana bırakıyo deli oluyorum onunda fikirleri önemli benim için ben değil de biz olarak yürütmeliyiz bu ilişkiyi tamam biliyorum çok çalışıyo yoruluyo ama bunu bana fazlasıyla yansıtıyo. Işle ilgili sorunu olduğunda güzel bişeyde söylesem bütün hıncını benden alıyo neye uğradığımı şaşırıyorum. Bence hatalı kimse yok nerde nasıl davranmamz gerektiğini bilemiyoruz ölçüyü kaçırıyoruz

Ben herşeyin en iyisi olsun diye çabalıyorum o hiç ilgilenmiyo herşeyi bana bırakıyo deli oluyorum onunda fikirleri önemli benim için ben değil de biz olarak yürütmeliyiz bu ilişkiyi tamam biliyorum çok çalışıyo yoruluyo ama bunu bana fazlasıyla yansıtıyo. Işle ilgili sorunu olduğunda güzel bişeyde söylesem bütün hıncını benden alıyo neye uğradığımı şaşırıyorum. Bence hatalı kimse yok nerde nasıl davranmamz gerektiğini bilemiyoruz ölçüyü kaçırıyoruz

Karşı taraftan bizim gösterdiğimiz kadar çaba göremiyorum bilmiyorum senin anlatmak istediğinde bu gibi geldi bana.
Tamam seviyorlar değer veriyorlar ama en çok çabalayan düşünen biziz sanki o yüzdende böyle oluyor. Dediğin gibi bide nerde nasıl davranmamız gerektiğini bilemiyoruz hele ben artık hiçbir şey bilmiyorum bu ilişkiyi niye yaşıyorum hala anlamıyorum olmuyor.

X