Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

geçmiş olsun balım neyin vardı ? :26: şimdi nasılsın
evet maalesef hiç denk gelemedik. :KK31:

iiy canım iy ol bakalım, iyim bende kocişe kahvaltı verdim yolladım işe,
bende yaptım kahvaltımı hemencik oturdum k.k başına :KK1::KK76:

Çok fena üsüttüm kuzum hala atlatabilmis değilim ama toparladım biraz çok şükür. Bu arada görmüştüm ama yazamamıştım basın sağolsun bitanem çok üzüldüm :KK50:

anamm milette kaşgöz işaretimi yapıyonuz siz gene birsürü ziyaretçi takmışınız peşinize,
kaşınz gözünüz oynamasın kıslaarrr :KK47::KK22::KK57::KK57: :KK9::KK9:

Ne güzel evliydin demi sen kaç yaşındaydın ?

evet canım 2,5 senelik evliyim. :nazar: darısı başınıza inş :KK16:
lakin böle ufak,tefek sorunları büyütmeyin kafanızda. çünkü erkekler kadınlar kadar herşeye takılmıyor, ve umursamıyor. :KK31:
yaşım 22 canım.

Çok fena üsüttüm kuzum hala atlatabilmis değilim ama toparladım biraz çok şükür. Bu arada görmüştüm ama yazamamıştım basın sağolsun bitanem çok üzüldüm :KK50:

çok saol canım evet maalesef amcamı kaybettim. eksik olma.
sanada geçmiş olsun dikkat et havalara aldanma valla sıcak gibi görünüyor ama birden ayaz oluveriyo yaa :KK31:

evet canım 2,5 senelik evliyim. :nazar: darısı başınıza inş :KK16:
lakin böle ufak,tefek sorunları büyütmeyin kafanızda. çünkü erkekler kadınlar kadar herşeye takılmıyor, ve umursamıyor. :KK31:
yaşım 22 canım.

Maşallah mutluluklar dilerim :nazar:
Bizimkisi biraz ufak tefek değil şuanda maalesef evet o benim kadar takmıyor biliyorum yinede çözüme ulaştırmak şart.
Bende 19a giricem 1 ay sonra :)

Maşallah mutluluklar dilerim :nazar:
Bizimkisi biraz ufak tefek değil şuanda maalesef evet o benim kadar takmıyor biliyorum yinede çözüme ulaştırmak şart.
Bende 19a giricem 1 ay sonra :)

saol tatlım. evet dediğim gibi erkekler takmıyor tabiki kadınlar kadar ama düşünsene hem sen takıyon hem o bence ozaman hiç çekilmezdi.
rabiim hepsini orantılamış işte. negibi kavgalar gelip geçiyor, bazen öle ateşli kavgalar edebiliyosunki boşanmak bile geçiyor aklından.
bazen okadar seviyosun canında taşımak istiyosun.. rabbim kimsenin mutluluğunu ve huzurunu bozmasın çok zor çünkü.
biz kavga edince ikimizde uyuyamayız barışmayana kadar :KK1:

saol tatlım. evet dediğim gibi erkekler takmıyor tabiki kadınlar kadar ama düşünsene hem sen takıyon hem o bence ozaman hiç çekilmezdi.
rabiim hepsini orantılamış işte. negibi kavgalar gelip geçiyor, bazen öle ateşli kavgalar edebiliyosunki boşanmak bile geçiyor aklından.
bazen okadar seviyosun canında taşımak istiyosun.. rabbim kimsenin mutluluğunu ve huzurunu bozmasın çok zor çünkü.
biz kavga edince ikimizde uyuyamayız barışmayana kadar :KK1:

Ay ne güzel sizinki herkese böyle erkek lazım işte ama karşımdaki insanın rahatlığını ben verdim hep taviz vere vere hemde çıkardığım kavgalar yüzünden huzur vermedim şimdide cezasını çekiyorum işte :)

Ay ne güzel sizinki herkese böyle erkek lazım işte ama karşımdaki insanın rahatlığını ben verdim hep taviz vere vere hemde çıkardığım kavgalar yüzünden huzur vermedim şimdide cezasını çekiyorum işte :)

valla çok fazla şımartmiycaksın erkekleri ben bunu bilir, bunu sölerim.
şimidi bu şiiri mutlaka dinle.

[video=youtube_share;gVRxZiDLSlM]http://youtu.be/gVRxZiDLSlM[/video]

bağlanmiycaksın hiçbirşeye öyle körükörüne..!!

X