Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Karşı taraftan bizim gösterdiğimiz kadar çaba göremiyorum bilmiyorum senin anlatmak istediğinde bu gibi geldi bana.
Tamam seviyorlar değer veriyorlar ama en çok çabalayan düşünen biziz sanki o yüzdende böyle oluyor. Dediğin gibi bide nerde nasıl davranmamız gerektiğini bilemiyoruz hele ben artık hiçbir şey bilmiyorum bu ilişkiyi niye yaşıyorum hala anlamıyorum olmuyor.

Evet kuzum bizde de çabalayan hep benim ama onun gözünde haksız konumunda suçlu konumunda yine benim bana hiç güveni yok en çok zoruma giden de bu . Artık oda senin gibi neden bu ilişkinin içinde olduğunu sorguluyo gibi. Ortada sebep yokken bile şu hallere düşüyoruz.

Evet kuzum bizde de çabalayan hep benim ama onun gözünde haksız konumunda suçlu konumunda yine benim bana hiç güveni yok en çok zoruma giden de bu . Artık oda senin gibi neden bu ilişkinin içinde olduğunu sorguluyo gibi. Ortada sebep yokken bile şu hallere düşüyoruz.

Aynen bana güveni yok zaten o ayrı bi konuda. Benimki artık konuşmuyor,uğraşmıyor ayrılmıyorda çaresiz kaldığımı hissediyorum :KK50:
Ne yapıcaz biz böyle bu ilişkiler neden oturmuyor :26:

Aynen bana güveni yok zaten o ayrı bi konuda. Benimki artık konuşmuyor,uğraşmıyor ayrılmıyorda çaresiz kaldığımı hissediyorum :KK50:
Ne yapıcaz biz böyle bu ilişkiler neden oturmuyor :26:

Aynen benimkide konuşmuyo yapmazdı böyle uzatmazdi çok , canım sıkılıyo bu duruma ama bende çaba göstermicem çünkü tek taraflı olmuyo hiç bi şey bitanem

Evet maalesef, sen uğramazdin buraya hatta başka topicler sarmıyodu seniii . . Benimkininde seninde koca kafanızı koparırm akıllı olun :)
Oğlum ben her sabah buraya uğrayıp uğrayıp kimseyi göremeyip sıkıla sıkıla çıktığımı biliyorum:KK4::KK57:
En sonunda başka topiclere girip konuşmayı denedim,çok da iyi arkadaşlar edindim:129::125:
Kimin kafasını koparıyon şişgoo:KK53::KK53:

Aynen benimkide konuşmuyo yapmazdı böyle uzatmazdi çok , canım sıkılıyo bu duruma ama bende çaba göstermicem çünkü tek taraflı olmuyo hiç bi şey bitanem

Şu olaylar olmasaydı bizim mesaj atmıcaktım ama bi taraftan kendimi hatalı görüyorum bi taraftan bırakıver diyorum bilmiyorum.

mrb. hb. hayırsız nolcekk :KK19:
napıyon bende az önce özel msj yazıcaktım tuba nerelerdesin sen die,
ama baktım online'sın

hb. tuğçecim nasılsın kuzum :KK34:

mrb prety nbr ?:KK3:

Kuzum ben çok hastaydım uzun bi süre giremedim girsemde hemen çıktım aklımdaydin hep ama hiç online göremedim denk gelemedik nasılsın bakalım .
Pret bari söyle söyleme yaa ayıp biz kötü arkadaşmıyız

Kuzum ben çok hastaydım uzun bi süre giremedim girsemde hemen çıktım aklımdaydin hep ama hiç online göremedim denk gelemedik nasılsın bakalım .

geçmiş olsun balım neyin vardı ? :26: şimdi nasılsın
evet maalesef hiç denk gelemedik. :KK31:

Eh işte ne iyi ne kötü idare ediyorum.
Sen nasılsın :)

iiy canım iy ol bakalım, iyim bende kocişe kahvaltı verdim yolladım işe,
bende yaptım kahvaltımı hemencik oturdum k.k başına :KK1::KK76:

Oğlum size kötü arkadaş mısınız dedik:KK47:Herşeyi yanlış anlamaya müsaitsin maşallah:KK57:

X