Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Mutim sana cevap yazdım ama üzüldüm annen neden böyle düşünüyor ki hediye sonucta bi de ben cok kızarım anne ya da baba karısmamalı bu tür şeylere :26:

Tubam yarın bana bi gönderirisin yazanları basta bende anlamamıstımda sonra halloldu :)

Len pekmezto senin şafak attı dikkat ediyorum hep :KK76:

Yok bitanem ben ne olduğunu anlamadım 2gündür böyleyiz bi dengesizlik var üstünde anlayamıyorum

Balım yaa böyle olcağını bilsem hiş demezdim eklicem diyee inat etmezdim :26: :KK25:
Çok kötü hissettim bak kendimi şimdi :26:
Ortada hiçbi şey yokken mi böyle oldu :26::44:
Mutim sana cevap yazdım ama üzüldüm annen neden böyle düşünüyor ki hediye sonucta bi de ben cok kızarım anne ya da baba karısmamalı bu tür şeylere :26:

Tubam yarın bana bi gönderirisin yazanları basta bende anlamamıstımda sonra halloldu :)

Ben de ediyorum Beyinim :KK23::KK76:

Ama daha çok var :KK31:

Balım yaa böyle olcağını bilsem hiş demezdim eklicem diyee inat etmezdim :26: :KK25:
Çok kötü hissettim bak kendimi şimdi :26:
Ortada hiçbi şey yokken mi böyle oldu :26::44:

Ben de ediyorum Beyinim :KK23::KK76:

Ama daha çok var :KK31:

Sayılı gün çabuk geşermiş :KK61:

Şu posta girişin de bi kez dolu olmasın kız.

Telefonu mu kapalı :26:

Sarjı bitmiştir uyuyup kalmıştır kuzum benimki hep öyleydi hep kızardım ben de aaah ah :KK25:

Evde değilki balım mesajım iletiliyo ama cevap yok:26: Kuzenleriyle falan dısarıdaydı en son ama yarın işe gidecek bu saate kadar neden eve gitmedi gitse haber verirdi ya :26:

Evde değilki balım mesajım iletiliyo ama cevap yok:26: Kuzenleriyle falan dısarıdaydı en son ama yarın işe gidecek bu saate kadar neden eve gitmedi gitse haber verirdi ya :26:

Aradın mı balım? Duymamıştır belki :26:

Veya kuzenlerinin numarası varsa onlardan birine mesaj at :26:

X