Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Beni sefiyon mu la gerçekten,kim deliyi sever ki
Çok iyiyim bitanem,seni sormalı

E birtane akıllıyı seviyorum pekmez akıllı

Birtane de deli seveyim dedim oda sen ol istedim

Nasıl olsun pret,oturuyorum bakınıyorum bildiğin gibi

Merak etmeyin bugun çiğ çiğ parmak köhte yemiyorum

Kuzum iyi değil mi rahatsız mı oluyorsun sen ?
Bende 1.72 boy 48 kilo zayıfım ama beğeniyorum kendimi bu halimle kemiklerim iri :)
Evet rahatsız oluyorum,ama benim de kemikler iri yani azcık kilo alırsam çok yakışacak
Sen de çok zayıfmışsın yaaAma kendini öyle beğeniyosan sorun yok
Ben 60 kilo olsam tam olcak,bu aralar bi kür hazırlayıp yiyecem kilo için umarım alırım kilocukları

E birtane akıllıyı seviyorum pekmez akıllı

Birtane de deli seveyim dedim oda sen ol istedim

Nasıl olsun pret,oturuyorum bakınıyorum bildiğin gibi

Merak etmeyin bugun çiğ çiğ parmak köhte yemiyorum
Biz de seni seviyoruz tamam fazla duygu sömürüsü yapma
İstersen ye çiğ köfteleri,mide bulantısını sen çekcen anam,halılara bişey olmasa iyiydi

Ben kilo sevmiyorum kuzum ondan belkide bana yakıştığını düşünüyorum ama sen almak istiyorsan bol bol yemeye bak balık hapı içebilirsin ben 3 sene önce içiyordum baya aldım kilo ondan bıraktım...

Ben kilo sevmiyorum kuzum ondan belkide bana yakıştığını düşünüyorum ama sen almak istiyorsan bol bol yemeye bak balık hapı içebilirsin ben 3 sene önce içiyordum baya aldım kilo ondan bıraktım...
Yemek yiyorum,hele ekmeği telef ediyorum yemektenama nereye gdiiyor yedikelrim bilemiycem:44:
Balık hapı mı balık yağı hapı mı:44:
Doktor tavsiyesinde mi aldın yoksaa:44:

Yemek yiyorum,hele ekmeği telef ediyorum yemektenama nereye gdiiyor yedikelrim bilemiycem:44:
Balık hapı mı balık yağı hapı mı:44:
Doktor tavsiyesinde mi aldın yoksaa:44:

Bende öyle canım yani 1 ekmek bitiririm fakat kilo alamıyorum yakıyorum sanırım...
Balık yağı hapı Yağınıda içmiştim ama midem bulanmıştı hapını aldım. Doktor tavsiye etmişti fakat baya kilo aldırınca rahatsız oldum bıraktım...

Tamam en yakın zamanda balık yağı hapı alıyorum eczanedenteşekkür ederim bitanem
peki ne kadar süre ile kullandın ve kullanış şeklini anlatır mısın:44:
Baya kilo aldırınca bıraktın mı,kzıım sen zaten 48 kilosun ne bayası:44:

Rica ederim canım ben 3 sene önce kullandım zaten o zamanlar 50 kilodaydım 56 olmuştum kilo bana yakışmıyor gibi ondan bıraktım geçen sene yavaş yavaş zayıflamaya başladım sonradanda kilo alamadım neden bilmiyorum çok stresliydim saçım dökülmeye başlamıştı falan ondan olabilir...

Sanırım 7-8 ay gibi bi süre kullandım yemeklerden sonra alıyordum zaten sen alırsan orda tarif ederler yanlış bir bilgi vermemeyim...

7-8 ay mı kullandın
Ben 1 ay bile uygulayamıyorum kilo alma kürlerimi
7-8 ay mümkün değil kulalnamam,çok fazla ben de 1 ay diyecen sandım

Kızlar sevdiceğim daha erken geliyor 1 hafta sonra yanımda olucak sizlerle paylaşmak istedim çok heyecanlıyım neden böyle oldum ben sanki ilk defa görücekmişim gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…