Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Bilmiyorum sagom düzelir miyiz :26:

Ben başka şeyler düşünmeye başladım artık

Pretim, yok ben onu hiç bi zaman anlamicakmışım hak vermiccekmişim ona mutlu etmiceksem neden hayatındaymışım vs vs.

Ben de çıkar o zaman hayatından beni git yoluna dedim

Son düzenleme:
Tamam da pekmezim konu neydi,neden bu tartışma çıktı onu anlamadım:26:

kızgınlıkla söylenir böyle tatlım sinirler yatışınca düzelirsiniz üzülme :26: çok büyük bir sorun yoksa dert etme bebeim sen şimdi kavganın etkisindesin diye düzelmez bakıyorsun

Bu akşam gitti uyudu kaldı. Ben de iyi gecelr ben de yatıyorum dedim. Sonra gecenin 1inde aradı açmadım meşgule aldım. Burdan çıktı. Zaten sabah beri canımı sıkıyodu benim. Konuşamam dedim başladı saçmalamaya. Ordan buralara geldi

selam kızlarr
pekmezim üzülme düzelir kuzum ya
askere gitcek ondan böyledir

kızgınlıkla söylenir böyle tatlım sinirler yatışınca düzelirsiniz üzülme :26: çok büyük bir sorun yoksa dert etme bebeim sen şimdi kavganın etkisindesin diye düzelmez bakıyorsun

Kuzum sürekli kalbimi kırıp ağlatıp çekip gidiyo ben böyle bi ilişki istemiyorum artık

En az ben de onun kadar stresliyim ama kızlar.

Hep bi hafife alma umursamama durumu.

Sanki o gidince ben rahat bi nefes alıcam kurtuldum diye sevinicem

Hem sinirli anına denk geldiğini sanmıyorum. Öyle olsa çoktan arar gönlümü alırdı. Hala kendini haklı sanıyo şu an o.

yazık edeceksiniz kendinize haberiniz yok büyütmeyin nolur herkes askere gidiyor ya Allah can sağlığı versin askere gidince farklı bir şey olmuyor ki Allah hayırlısıyla gidip dönmeyi nasip etsin sakin olun o stres yaparsa sen sakinleştir konuşmaya çalış rahatlar hem zıt gitmeyin birbirnize kuzum

Ya kuzum ben 2 aydır ses çıkarmıyorum zaten. Rahatlatmaya çalışıyorum. Ama noldu işte bak anlamıyo oldum

Naparsa yapsın artık bişey demiyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…