Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Güzelim bak sen çok takıyosun herşeyi ya,o da takmıyor pek umursamıyor,birbirinizi böyle tamamlıyosunuz aslında,her iki taraf da takan taraf olsa,herşeyi umursayan taraflar olsa anlaşmazlık çıkar:26:Sen ara bu sefer onu,azcık konuşun anlaşın tmm

anlamıyorsada boşver o zaman yazma sen arama o döner sana siniri geçince

Atmicam aramicam zaten kuzum.

Balım her defasında ben arıyorum. Bi kez de o arasın artık o uğraşsın biraz da

Son düzenleme:
Atmicam aramicam zaten kuzum.

Balım her defasında ben arıyorum. Bi kez de o arasın artık o uğraşsın biraz da
Tamam bitanem bak bazen ilişkilere ara vermek işe yarıyor,birbirinizi biraz özleyin
Sen de arama,bırak o özlediği zaman hatasını anladığı zaman arasın,o zaman konuşun

Tamam bitanem bak bazen ilişkilere ara vermek işe yarıyor,birbirinizi biraz özleyin
Sen de arama,bırak o özlediği zaman hatasını anladığı zaman arasın,o zaman konuşun

Kuzum şurda 10küsür gün sonra askere gidecek. Bu kendi başına hatasını göremiyo her defasında ben sokuyorum gözüne.

Yani ben atmazsam o da atmaz biliyorum. Çünkü uğraşmak zor geliyo

O anca kalp kırsın sonra da sussun. Böyle işte yani

İşte sen her sorun olduğunda onu aradığın için ve sorunu halleden taraf olduğun için O; sorun çözen,arayan taraf olamamış hiç:26:
Bu sefer sen arama,o biraz uğraşan taraf olmayı becersin
Kendini de fazla üzme,hayırlısı de geç

iyiym tatlım evet zaman işe yarıyor bugün başka huzurluyum :) sen nasılsın
Bak gördün mü sana söylediklerim tek tek çıkıyor,kahin mi oldum ne,derdi olan bana ulaşsın
Günden güne daha huzurlu olacaksın,acının hiçbir izi kalmıycak sen de görcen bag
Ben bugün iyiyim de,bilmediğim bi yorgunluk çökmüş üzerime,sabah kalktığımdan beridir uykulu gözlerim:111:

Aramaz kuzum işte aramaz ya. Anca 5 6 güne dank eder kafasına anca o zaman aklına gelirim enee benim bi sevgilim vardı sesi hiç çıkmıyo naptı öldü mü kaldı mı diye düşünür öyle anca atarsa atar Ki 5 6 güne çok geç olmuş olur.

Kuzum benim hiçbir çözüm önerimi beğenmiyon,aklıma daha başka bişiy gelmiyo ki:44:
O zaman sen ara diyecem o zaman da olmuyo:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…