Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Hoşgeldin canım iyiyim sağol sen nasılsın :)
Ben de iyiyim :)
Noldu kız hayırdııır:130::130:

Belki okumuşsundur canım, Tuğçe biliyordu mesela. Hoşlandığım (hatta artık hoşlantı sınırlarını da geçtim diyebilirim) kişi de benden hoşlanıyor galiba
Bu aralar çok belli etmeye başladı
Ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum :44:

Son düzenleme:

Ooooh ne güzel kuzum
Napcaksınız Konyada
Daha artırırsın balım sınava kadar inşallah.
Şey ben miiii ben kayıt yaptırmadım bu sene sınava
O yüzden çalışmıyorum artık. Nisan mayıs gibi başlarım çalışmaya seneye girerim diye düşündüm:26:

Son düzenleme:
Tuğçe sen ansılsın unuttum yaa
Kuzum ya sevdicekle beraber başka şeyre mi iniyonuz,ailen buna müsade ediyor mu:44:

Ay kuzum bak çok sevindim buna ben

Burda çenesidüşmüşpekmezsmilesi yoh mu yaa
Enee herkes eski haline dönmüş,herkeşş mutlu
Mutluyum
Mutlusun
Mutlu:103::111::111:

:102::102: Şunun elindeki telefon olmasaaa :99::99: Bunun da surat asık olmasa olabilir bak bunlar :101::101:

Allah bozmasın kııız

Eylülüm de düzelsin tam olucaaaz :124:

Yok kuzum bilmiyodum

Napıyo ki meselaa niye böyle düşünmene sebep oldu

Pretten pekmezee:18:La sevgi geldi şindi ben de youtubeden şarkı açmıştım hangisi biliyon muAham da bu,la hiç farkında değildim açarkene,iyice paranoyak mı oldum ne[video=youtube;3hqQVw69YNk]http://www.youtube.com/watch?v=3hqQVw69YNk[/video]

Benimle konuşurken gözlerini kaçırıyor mesela, benim yakınımdayken kıpkırmızı oluyor suratı
Ya önceden takmazdı bile bile artık arkasına dönüp dönüp bakmaya başladı ben orda mıyım, ordaysam ne yapıyorum diye
Boşuna mı heyecanlanıyorum sence ya :44:

Ben kuzenimlerde kalıyorum orda bebeğim çok yakınız zaten geçende karısı çocuğuyla beraber onlar bizdeydi.
Beraber vakit geçircez hem burda hem orda iki değişik hava
Niye ki çalışamadın mı bu sene pek ?

Tuğçe sen ansılsın unuttum yaa
Kuzum ya sevdicekle beraber başka şeyre mi iniyonuz,ailen buna müsade ediyor mu:44:

İyiyim bende canım heyecanlıyım :)
Başka şehir değil ben uzun zamandır Konyada yaşıyordum fakat 4 ay önce Antalyaya taşındım haliyle uzak kaldık sevdicekle.
Bu şekilde görüşüyoruz yani onun burda kalcağı yer olmadığı için 3-4 gün gelebiliyor ben daha rahatım bu konuda kuzenim var orda. Annemde biliyor kendisinide tanıyor zaten sorun çıkarmıyor :)

Yok kuzum boşuna değil bence heyecanın

Hayırlısı olsun

Çatlaklaştın sen iyiceee

Ne güzelmiş kuzum ya çok sevindim bak sizin adınıza

Çalışmadım balım m<lesef sene başından beri kaytarıyorum

La peko yememiş içmemiş smileleri tek tek araştırıp bulmuşunçok güldüm hee

Yaparım kiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…