Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

pekmezim,tuğbam üzmeyin kendinizi daha fazla bakın gün gelecek bu üzüldüklerinize güleceksiniz niye bu kaddar takıp üzülmüşüm diyeceksiniz:KK14:Herşeyin ilaı zaman bunu hiç unutmayın.gün geçtikçe acı hafifleyecek:KK14:

Hahah :) sinir sıkışması artı ödem var :) gerçekten laylon m ben :) kuzum senin öküz de benim öküzden beter ya laa :)
Prettym götür anam benim içinde götür:)

Öküzlük sınırlarını zorluyolar artık kuzum. Benim sabrımın sınırını da:KK14:

Şurdan bi çakcam hepsine ağzıyla kulağı yer değiştircek birinin, ötekinin burnu sırtına kaçıcak, diğerinin de gözünü eline vericem hepimiz rahatlicaz o zaman.Onlar daa biz de:KK14:

Balım geçmiş olsun :26:

ben uyumaya gidiyoree kızlar:21:
Yarın görüşürüz:KK3:

İyi uykulaaar:KK3::KK54:

pekmezim,tuğbam üzmeyin kendinizi daha fazla bakın gün gelecek bu üzüldüklerinize güleceksiniz niye bu kaddar takıp üzülmüşüm diyeceksiniz:KK14:Herşeyin ilaı zaman bunu hiç unutmayın.gün geçtikçe acı hafifleyecek:KK14:

Kuzum ben babami kaybettim çok büyük acılar çektim ama bak şimdi başka şeylere üzülüp ağlıyorum . Allah daha büyük acılar göstermesin

Aranızda bi sağlam ben kaldım,inş bulaşmaz baa da:KK1::KK1:
En azından içinizi rahatlatan bişeyler söylüyorum,bana da bu hastaluk bulaşırsa kim size bakcak:KK1:
Apar topar burdan uzaklaşmam lazım,hastalık bulaşıcı ne de olsa:KK1::KK1:

Öküzlük sınırlarını zorluyolar artık kuzum. Benim sabrımın sınırını da:KK14:

Şurdan bi çakcam hepsine ağzıyla kulağı yer değiştircek birinin, ötekinin burnu sırtına kaçıcak, diğerinin de gözünü eline vericem hepimiz rahatlicaz o zaman.Onlar daa biz de:KK14:

Balım geçmiş olsun :26:

İyi uykulaaar:KK3::KK54:

Benimkinin kemcik ağızını da yırtar misin :) :)
Kuzum çok özledim lan şimdi bide onun için ağlıyorum :)

Şiddet bilem uygulamicam işte onu bile haketmiyo:KK19:

Ayııııııığğğğ :KK47:

Yanımda olsaydı napardım ki ben şimdi ya sırtımı döner oturur ağlardım heralde :KK53:

Ezik miyiz lan biiz niye ağlıyoruz :KK52:
Annem küçükken bana derdi ki seni merdaneyle dövecem ama merdaneye kıyamiyorum :KK52:

X