Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Canım onun yüzünden babamla problem yaşayabilirm ama o hafife alıyo. Düşünmüyo hiç. Çok kırıldım davranışlarına. Önemsemedi bile :KK14:

Babamla aramın bozulmasından da çok korkuyorum çünkü daha yeni yeni düzelmiştik. Üzmek istemiyorum onu içime oturuyo çok fena :KK14:

Bazen bizim için çok önemli olan konular onlar için sıradan olabiliyor canım öyle düşünme elbet anlayacaktır.
Babanlada neden aranız bozulcak bilmiyorum ama umarım bozulmaz...

kizlar biraz daha iyiyim . Kusura bakmayın ne olur onun umursamaz tavrı beni mahvetti bitirdi bütün emeklerm hayallerim uçtu gitti. . Canım şimdi çok aciyo ama geçecek biliyorum

Biliyo sanırım ama bilmiyo gibi görünüyo. Ya da şüpheleniyo. O konu da çok karışık kuzum :KK14:

Benim elimi attığım her iş kördüğüm oluyo çıkmaza giriyo neden bilmiyorum:KK14::KK14:
Babalar da bu konularda çok hassastır bunu çok iyi biliyorum:26:
Babalar anlasa bile,anlamamış gibi bilmiyolarmış gibi davranırlar:KK14:
Üzme kendini daha fazla,inş aranız bozulmaz babanla:26:

kizlar biraz daha iyiyim . Kusura bakmayın ne olur onun umursamaz tavrı beni mahvetti bitirdi bütün emeklerm hayallerim uçtu gitti. . Canım şimdi çok aciyo ama geçecek biliyorum
Sen de biliyosun bunun farkındasın bak geçecek,unutacaksın...
Ama bu süreçte kendine iyi davran üzme kendini daha fazla tamam mııı:KK20:

Kuzum anlatmak ister misin?:26:

Bazen bizim için çok önemli olan konular onlar için sıradan olabiliyor canım öyle düşünme elbet anlayacaktır.
Babanlada neden aranız bozulcak bilmiyorum ama umarım bozulmaz...

Anlamaz o balım. İlla benim gözüne sokmam gerek hatasını. Başka türlü görmüyo çünkü :KK14:
İnşallah bozulmaz ya:KK50::18:

Babalar da bu konularda çok hassastır bunu çok iyi biliyorum:26:
Babalar anlasa bile,anlamamış gibi bilmiyolarmış gibi davranırlar:KK14:
Üzme kendini daha fazla,inş aranız bozulmaz babanla:26:

Direk değil ama dolaylı yoldan konuşmuştuk bunları babamla :26:

Offf çok karışık her şey:KK14:

İnşallah kuzum :KK43:

Sen de biliyosun bunun farkındasın bak geçecek,unutacaksın...
Ama bu süreçte kendine iyi davran üzme kendini daha fazla tamam mııı:KK20:

Biliyorum kuzum biliyorum ama hiç kolay degil. Biran önce toparlanmak istiyorum o çok rahat eminim benimde rahat olmam lazım

X