Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Prettyim 10 dakika dolmamış kuzum. Biz babamla çok zor zamanlar geçirdik öyle olmasından çok korkuyorum. Çok üzdüm onu ve hassasım artık babam konusunda :KK14:
Ama gel gör ki benim dangoz hafife alıyo adamın hiç umrunda değil :KK14: Biliyo nası önemsediğimi bu konuyu :KK50:

Kuzum çok büyük bi sorunum yok doktora göre. . Ama yinede beni bazen korkutuyo şimdi ben gidiyim dus alıyım uyuyum rahatlarm galiba

Kolun ve ağrın geçti mi biraz balım :26:

Geçtiyse duş al uyu evet rahatlatıyo uyumak en azından uyuduğun süre boyunca olanları düşünmüyosun:KK14:

Prettyim 10 dakika dolmamış kuzum. Biz babamla çok zor zamanlar geçirdik öyle olmasından çok korkuyorum. Çok üzdüm onu ve hassasım artık babam konusunda :KK14:
Ama gel gör ki benim dangoz hafife alıyo adamın hiç umrunda değil :KK14: Biliyo nası önemsediğimi bu konuyu :KK50:
Tahmin edebiliyorum canım.O zaman seninkine bu konuda ne kadar hassas olduğunu belli et fazlasıyla,tavrını belli et iyice...:26:

Kolun ve ağrın geçti mi biraz balım :26:

Geçtiyse duş al uyu evet rahatlatıyo uyumak en azından uyuduğun süre boyunca olanları düşünmüyosun:KK14:

Prettym bekleyim kuzum hem burası da iyi geliyor bana .
Pekmezm balım kolum hala ağrıyo ama ben kolumdan da rahatsızım ameliyat olmam gerekiyo o yüzden de ağrıyo olabilir :) çürük elma gibiyim ben :)

Tahmin edebiliyorum canım.O zaman seninkine bu konuda ne kadar hassas olduğunu belli et fazlasıyla,tavrını belli et iyice...:26:

Biliyo balım her şeyi her sorunumuzu her küslüğümüzü biliyo :KK14: Hassaslığımı da biliyo. Az ağlamadım ben babamla olan sorunlarım yüzünden. Hepsini biliyo :KK50:

Ama böyle yapıyo işte hiç umrunda değil :KK14:

Prettym bekleyim kuzum hem burası da iyi geliyor bana .
Pekmezm balım kolum hala ağrıyo ama ben kolumdan da rahatsızım ameliyat olmam gerekiyo o yüzden de ağrıyo olabilir :) çürük elma gibiyim ben :)

Kolunda ne sorun var kıııız.

Laylon karı ne kaaa sağlıksızsın :KK20:

Az dikkat et :KK20:

Canım erkekler böyle işte :S
Onlar çok düşünceli değil .
Üzülme der geçiştirirler zaten , takılma bence.

Hadi önemsemiyo tamam da adam önemsiyomuş gibi de mi yapmaz yaaa hayret bişey :KK19:

Onun bi sorunu olunca ben kendimi yırtıyorum ama burda sanki elimden bişey gelcekmiş gibi onun yaptığı da bu işte. :KK14:

Hadi önemsemiyo tamam da adam önemsiyomuş gibi de mi yapmaz yaaa hayret bişey :KK19:

Onun bi sorunu olunca ben kendimi yırtıyorum ama burda sanki elimden bişey gelcekmiş gibi onun yaptığı da bu işte. :KK14:
Nerden biliyosun,senin daha fazla bu konuda üzülmemen için umursamamış gibi davrandığını:44:
bazen bardağın dolu kısmını da görmek lazım:KK14:

X