Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ballar bu ara kendimi toparlamaya calısıyorum canınızı sıkmamak için yazmıyorum özleniyosunuzzz

Hoşgeldin Pret:KK51:

Nasılsın :KK23:
Hoşbuldum Peki:KK70:
Bugün nasılım,ımm,çok iyiyim,ama çok fazla yorucu geçti birsürü misafir geldi ya:18:
O kadar yoruldum ki en son kendimi yatakta buldum uyumuşum meğersem,şimdi de uykum gelmiyo tabi:KK53:
Bi nasılsın dedin tüm hayatımı anlatcam birazdan:KK53::KK1:
Sen nasılsın,dünden beri ne değişti?:44:

Hoşbuldum Peki:KK70:
Bugün nasılım,ımm,çok iyiyim,ama çok fazla yorucu geçti birsürü misafir geldi ya:18:
O kadar yoruldum ki en son kendimi yatakta buldum uyumuşum meğersem,şimdi de uykum gelmiyo tabi:KK53:
Bi nasılsın dedin tüm hayatımı anlatcam birazdan:KK53::KK1:
Sen nasılsın,dünden beri ne değişti?:44:

Ya yalandan bi barıştık işte :KK53:

Acemisi belli oldu Pretim.

Babamla da düne göre daha iyiyiz. Başka daa gelişme yok.

Size ne misafiri geldi ki o kadar :KK1:

Ya yalandan bi barıştık işte :KK53:

Acemisi belli oldu Pretim.

Babamla da düne göre daha iyiyiz. Başka daa gelişme yok.

Size ne misafiri geldi ki o kadar :KK1:
Barıştınız ya ona sevindim:21:
Acemisi nereye çıktı canım,nerde yapcak:44:
Babalar fazla küs kalamaz kızlarına bunu unutma:KK34:
İlk önce iki komşumuz çaya geldi,sonra biri daha geldi sonra sırayla babaannem,anaannem ve üst gelinin kaynanası geldi:18:
İki üç defa kahve yaptım ya,her biri ayrı ayrı gelince deli oldum ya,tel açıp bir araya getirsen anca bu kadar olur hatta olmaz bie:KK1:
Bi de üstüne arkadaşım eve çaya gelince,pret gel pret git:105:

Barıştınız ya ona sevindim:21:
Acemisi nereye çıktı canım,nerde yapcak:44:
Babalar fazla küs kalamaz kızlarına bunu unutma:KK34:
İlk önce iki komşumuz çaya geldi,sonra biri daha geldi sonra sırayla babaannem,anaannem ve üst gelinin kaynanası geldi:18:
İki üç defa kahve yaptım ya,her biri ayrı ayrı gelince deli oldum ya,tel açıp bir araya getirsen anca bu kadar olur hatta olmaz bie:KK1:
Bi de üstüne arkadaşım eve çaya gelince,pret gel pret git:105:

Olsun kuzum ama bak ne güzel ailenle aynı şehirdesiniz :KK31:

Bizim eve de gelen giden olmaz pek aydan aya annemin günü için gelir arkadaşları :KK31:

Bi halamlar vardı onlar da kuzenim üni kazanınca gittiler. Hiç akrabamız yok şu an :KK24:

Ben de bugün kahve yaptıım ımm bol köpüklü mis gibi oldu :KK14::KK1:

Sağol balım ya valla işte telefonda konuşurken bi de baktık düzelivermişiz :KK1:

İzmir bornovaya çıktı Pretim jandarma olarak yapcakmış :44:

Olsun kuzum ama bak ne güzel ailenle aynı şehirdesiniz :KK31:

Bizim eve de gelen giden olmaz pek aydan aya annemin günü için gelir arkadaşları :KK31:

Bi halamlar vardı onlar da kuzenim üni kazanınca gittiler. Hiç akrabamız yok şu an :KK24:

Ben de bugün kahve yaptıım ımm bol köpüklü mis gibi oldu :KK14::KK1:

Sağol balım ya valla işte telefonda konuşurken bi de baktık düzelivermişiz :KK1:

İzmir bornovaya çıktı Pretim jandarma olarak yapcakmış :44:
Niye özentili konuştun ki şimdi sen ailenin yanında değil msiin:KK1:
Ne güzel ya aydan aya misafirin gelmesi,keşke bizde de öle olsa:KK25:
Benimkisi türk kahvesi değildi,bugün babam bıttım kahvesi almıştı baharatçıdan onu yaptım,çok sevdim tadını:KK31:
İzmir bornova haa,ne güzel yer ora,çok rahat edecek,artık rahat ol bu konuda,çok güzel yer ora rahat da:KK76:

X