Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Prettyim 10 dakika dolmamış kuzum. Biz babamla çok zor zamanlar geçirdik öyle olmasından çok korkuyorum. Çok üzdüm onu ve hassasım artık babam konusunda
Ama gel gör ki benim dangoz hafife alıyo adamın hiç umrunda değil Biliyo nası önemsediğimi bu konuyu

Kuzum çok büyük bi sorunum yok doktora göre. . Ama yinede beni bazen korkutuyo şimdi ben gidiyim dus alıyım uyuyum rahatlarm galiba

Kolun ve ağrın geçti mi biraz balım :26:

Geçtiyse duş al uyu evet rahatlatıyo uyumak en azından uyuduğun süre boyunca olanları düşünmüyosun

Tahmin edebiliyorum canım.O zaman seninkine bu konuda ne kadar hassas olduğunu belli et fazlasıyla,tavrını belli et iyice...:26:

Kolun ve ağrın geçti mi biraz balım :26:

Geçtiyse duş al uyu evet rahatlatıyo uyumak en azından uyuduğun süre boyunca olanları düşünmüyosun

Prettym bekleyim kuzum hem burası da iyi geliyor bana .
Pekmezm balım kolum hala ağrıyo ama ben kolumdan da rahatsızım ameliyat olmam gerekiyo o yüzden de ağrıyo olabilir :) çürük elma gibiyim ben :)

Tahmin edebiliyorum canım.O zaman seninkine bu konuda ne kadar hassas olduğunu belli et fazlasıyla,tavrını belli et iyice...:26:

Biliyo balım her şeyi her sorunumuzu her küslüğümüzü biliyo Hassaslığımı da biliyo. Az ağlamadım ben babamla olan sorunlarım yüzünden. Hepsini biliyo

Ama böyle yapıyo işte hiç umrunda değil

Prettym bekleyim kuzum hem burası da iyi geliyor bana .
Pekmezm balım kolum hala ağrıyo ama ben kolumdan da rahatsızım ameliyat olmam gerekiyo o yüzden de ağrıyo olabilir :) çürük elma gibiyim ben :)

Kolunda ne sorun var kıııız.

Laylon karı ne kaaa sağlıksızsın

Az dikkat et

uykunuz gelmedi mi yahu:44:
öle acıktım ki hemen ekmek peynir,komposto alıp geldim mutfaktan,tıkınıyom hala

Canım erkekler böyle işte :S
Onlar çok düşünceli değil .
Üzülme der geçiştirirler zaten , takılma bence.

Hadi önemsemiyo tamam da adam önemsiyomuş gibi de mi yapmaz yaaa hayret bişey

Onun bi sorunu olunca ben kendimi yırtıyorum ama burda sanki elimden bişey gelcekmiş gibi onun yaptığı da bu işte.

Hadi önemsemiyo tamam da adam önemsiyomuş gibi de mi yapmaz yaaa hayret bişey

Onun bi sorunu olunca ben kendimi yırtıyorum ama burda sanki elimden bişey gelcekmiş gibi onun yaptığı da bu işte.
Nerden biliyosun,senin daha fazla bu konuda üzülmemen için umursamamış gibi davrandığını:44:
bazen bardağın dolu kısmını da görmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…