Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Bazen bizim için çok önemli olan konular onlar için sıradan olabiliyor canım öyle düşünme elbet anlayacaktır.
Babanlada neden aranız bozulcak bilmiyorum ama umarım bozulmaz...

kizlar biraz daha iyiyim . Kusura bakmayın ne olur onun umursamaz tavrı beni mahvetti bitirdi bütün emeklerm hayallerim uçtu gitti. . Canım şimdi çok aciyo ama geçecek biliyorum

Biliyo sanırım ama bilmiyo gibi görünüyo. Ya da şüpheleniyo. O konu da çok karışık kuzum

Benim elimi attığım her iş kördüğüm oluyo çıkmaza giriyo neden bilmiyorum
Babalar da bu konularda çok hassastır bunu çok iyi biliyorum:26:
Babalar anlasa bile,anlamamış gibi bilmiyolarmış gibi davranırlar
Üzme kendini daha fazla,inş aranız bozulmaz babanla:26:

kizlar biraz daha iyiyim . Kusura bakmayın ne olur onun umursamaz tavrı beni mahvetti bitirdi bütün emeklerm hayallerim uçtu gitti. . Canım şimdi çok aciyo ama geçecek biliyorum
Sen de biliyosun bunun farkındasın bak geçecek,unutacaksın...
Ama bu süreçte kendine iyi davran üzme kendini daha fazla tamam mııı

Kuzum anlatmak ister misin?:26:

Bazen bizim için çok önemli olan konular onlar için sıradan olabiliyor canım öyle düşünme elbet anlayacaktır.
Babanlada neden aranız bozulcak bilmiyorum ama umarım bozulmaz...

Anlamaz o balım. İlla benim gözüne sokmam gerek hatasını. Başka türlü görmüyo çünkü
İnşallah bozulmaz ya:18:

Babalar da bu konularda çok hassastır bunu çok iyi biliyorum:26:
Babalar anlasa bile,anlamamış gibi bilmiyolarmış gibi davranırlar
Üzme kendini daha fazla,inş aranız bozulmaz babanla:26:

Direk değil ama dolaylı yoldan konuşmuştuk bunları babamla :26:

Offf çok karışık her şey

İnşallah kuzum

Sen de biliyosun bunun farkındasın bak geçecek,unutacaksın...
Ama bu süreçte kendine iyi davran üzme kendini daha fazla tamam mııı

Biliyorum kuzum biliyorum ama hiç kolay degil. Biran önce toparlanmak istiyorum o çok rahat eminim benimde rahat olmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…