Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ama bak ailesiyle yaşamayacaksın bu en güzeli,kira vermeyeceğiniz bi eviniz olcak hiç para vermeden hem de:KK14:
Bu zamanda ev sahibi olmak kadar zor bişey yok,empati kurduğunda aslında sevdiğin kişi haklı:KK14:
Sen evi kendine göre kurarsın,güzelleştirirsin daha ne olsun balım ya:KK14::21:

Canım mutfak 2 metre ya :KK14: Ev o kadar kullanışsız ki ben bankaya borçlanıp borç ödemeye razıyım.
En azından bizim olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım mutfak 2 metre ya :KK14: Ev o kadar kullanışsız ki ben bankaya borçlanıp borç ödemeye razıyım.
En azından bizim olacak.
Büyük olsa ne olur canım,iki kişisiniz zaten sabah çıkcaksınız akşam eve gelip yatcaksınız,ya insan sevdiği kişiyle beraber olduktan sonra zamanla herşey halolur,bazı şeylere de gözyummak lazım,katlanmak lazım:KK14:Bana kalırsa bu konuda fazla üstüne gitme:KK14:

Büyük olsa ne olur canım,iki kişisiniz zaten sabah çıkcaksınız akşam eve gelip yatcaksınız,ya insan sevdiği kişiyle beraber olduktan sonra zamanla herşey halolur,bazı şeylere de gözyummak lazım,katlanmak lazım:KK14:Bana kalırsa bu konuda fazla üstüne gitme:KK14:

Canım benim hayalimde mutfağı geniş bir ev vardı.
O ev beni mutlu etmiyor :/ Bencllik etmiyorum ama en azından çözüm üretsin istiyorum .

Neyin var canım benim :KK43:

Canım geldi mi üst üste geliyo işte yaa:KK50:

Bu arada sen de ev konusunda canını sıkma yine döner dolaşır senin dediğini kabul eder. Sonuçta o mutfakta yemek yapacak olan sensin. Mutfağı daha çok kullanacak olan da sensin anlayışla karşılar bi zaman sonra ikna olur:KK31:

Canım geldi mi üst üste geliyo işte yaa:KK50:

Bu arada sen de ev konusunda canını sıkma yine döner dolaşır senin dediğini kabul eder. Sonuçta o mutfakta yemek yapacak olan sensin. Mutfağı daha çok kullanacak olan da sensin anlayışla karşılar bi zaman sonra ikna olur:KK31:

Yok canım olmayacak öyle bişey . Kararında net çünkü.
Abim herşeyini eşine uygun yaparken , o yapmıyor.
Yapmayacak da zaten.

Ne olursa olsun içine atma,istersen özelde anlatabilirsin bana...:26:

Merak ettim kuzum kötü bir şey mi :KK50:

Canım onun yüzünden babamla problem yaşayabilirm ama o hafife alıyo. Düşünmüyo hiç. Çok kırıldım davranışlarına. Önemsemedi bile :KK14:

Babamla aramın bozulmasından da çok korkuyorum çünkü daha yeni yeni düzelmiştik. Üzmek istemiyorum onu içime oturuyo çok fena :KK14:

Canım onun yüzünden babamla problem yaşayabilirm ama o hafife alıyo. Düşünmüyo hiç. Çok kırıldım davranışlarına. Önemsemedi bile :KK14:

Babamla aramın bozulmasından da çok korkuyorum çünkü daha yeni yeni düzelmiştik. Üzmek istemiyorum onu içime oturuyo çok fena :KK14:
Canım bu çok hasas bi konu,işin içine baba girince...
Bişey sorcam baban sevdiceğinle olan ilişkini biliyo mu haberi var mı:44:

Canım bu çok hasas bi konu,işin içine baba girince...
Bişey sorcam baban sevdiceğinle olan ilişkini biliyo mu haberi var mı:44:

Biliyo sanırım ama bilmiyo gibi görünüyo. Ya da şüpheleniyo. O konu da çok karışık kuzum :KK14:

Benim elimi attığım her iş kördüğüm oluyo çıkmaza giriyo neden bilmiyorum:KK14::KK14:

X