Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ahh canım benim ya seni az çok anlaıyorum şuan ne durumda olduğunu da anlayabiliyorum hiç o duyguyu yaşamama rağmen:26:
Zaten hep fedakar,seven,anlayışlı taraf zarar gören oluyor...:26:Yani halasıyla şuan görüşmek tanışmak istememen çok doğal,zamana bırakalım deseydin eninde sonunda hepsiyle tanışacaksın zaten ha yarın ha bugün:44:Sen hep taviz veren affeden taraf olduğun için bu haldesin aslında,hiç üzülme ya o seni kaybettiğine üzülsün ki üzülüyodur da şuan

Son düzenleme:
Kaç yıldır berabersiniz canım:44:

üzüldüğünü sanmıyorum ama kaybetti beni onun kadar takıntılı bencil birini daha görmedim ben hayatım boyunca anlayacak ama çok sonra anlayacak o

üzüldüğünü sanmıyorum ama kaybetti beni onun kadar takıntılı bencil birini daha görmedim ben hayatım boyunca anlayacak ama çok sonra anlayacak o
Evet şimdi sinirlidir büyük ihtimalle,ama bikaç gün geçsin çok üzülür seni kaybettiği için
demekki tam anlamıyla tanıyamamışsın onu,daha 1 yıl yani.

Evet şimdi sinirlidir büyük ihtimalle,ama bikaç gün geçsin çok üzülür seni kaybettiği için
demekki tam anlamıyla tanıyamamışsın onu,daha 1 yıl yani.

üzülmez o taş kalpli öfke sarınca onu ayrılıp gitmeyi huy edindi hep pişman oldu geldi bu seferde pişman olacak ama gelmesin istemiyorum artık çok zor olacak unutmam çok acı çekeceğim ama hep güvenimi boşa çıkardı çok yıprattı beni şunu giyme şu renk giymek yasak saçını boyama şuraya gitme adım başı hesap vermeler hep dediğini yaptım ben haketmedim bunları

Baştan ipleri vermişin onun ellerineKeşke çizgini baştan belli etseydin,öle renge bile takıntılı bi insana kapılmışsın çok
Evlenseniz bile,bavulunu toplar gider her seferinde kesinşimdiden göstermiş kendiniAslında sevinmelisin,yolun başındayken ayrıldınBelki şimdi çok üzüleceksin ama biraz zaman geçsin İYİKİ diyeceksin.

Bu şarkı benden sana gelsin,fazla da üzülme(bu şarkıyı çok severim)
[video=youtube;aGMHjtCDuDo]http://www.youtube.com/watch?v=aGMHjtCDuDo[/video]

keşke canım keşke arkadaşlarım herkes uyardı yanılmadılar ama ben onu çok seviyorum niye hep duygularıma yeniliyorum benim ilkimdi o en güzel hayalimi ben onunla kurdum geçer inş. iyiki derim birgün

keşke canım keşke arkadaşlarım herkes uyardı yanılmadılar ama ben onu çok seviyorum niye hep duygularıma yeniliyorum benim ilkimdi o en güzel hayalimi ben onunla kurdum geçer inş. iyiki derim birgün
İşte aşk böyle bişey,insanın gözünü kör eder,kim ne derse desin hep bildiğimizi okuruzNice hayallerin olur nice güzel insanlar çıkar karşına,o zaman unutur gidersin emin ol,sadece zamana ihtiyacın var:26:

ikinci çıktığımdı ama ilki çok kısa sürdü ve sevgili değildik yani ama konuşmuştum en güzel hayalimi bununla kurdum ben Allahım sabrını verir inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…